miomoveRUN Slavičín

10.6.2023

Předešlý ročník - miomoveRUN Slavičín 2022

Následující ročník - miomoveRUN Slavičín 2024

7. Slavičínský miomoveRUN

Krásný trailový závod přírodou Bílých Karpat okolo Slavičína, plný výběhů a seběhů přes pole, louky, lesy a částečně asfalt. Jedná se o okruh mimo frekventované trasy, užijete si krásné výhledy do okolní přírody. O hudbu a moderování se stará DJ Aleš Ptáček a těšit se můžete i na krásné profi fotky od Milana Mikšíka, tak nezmeškejte online registraci!

Termín a místo konání: Slavičín, 10. června 2023Tratě: 20 km, 10 km a 5 km + dětský běh

Kompletní informace na webu pořadatele:

www.miomove.cz

Výsledky ke stažení

Odkazy na všechny fotky

O závodu

Závod se poprvé běžel pod názvem Kopanický půlmaraton v roce 2017 terénem Bílých Karpat v okolí obce Žítková. Do zlínského běžeckého seriálu je zařazen od roku 2018, kdy se závod přemístil do Slavičína na 5 km krosový okruh s převýšením 134 m. Od roku 2019 si ve Slavičíně můžete zaběhat kromě hlavní půlmaratónové trati ještě závody na 10 a 5 km. 

Po startu se běží kolem zámku a areálu koupalistě k rybníku, oklikou k ZŠ a zpět, podél rybníku, dál se stoupá loukou a lesem k nejvýše položenému bodu u vodojemu. Za ním je občerstvovala a hned les, kterým se sbíhá pěšinou k Lipovskému potoku a podél něj k menšímu rybníku. Za zahrádkářkou kolonií následuje výběh loukou nad kolonii a zvlněným terénem se loukou pokračuje ke hřbitovu, odkud se sbíhá do cíle.

Novinky související se závodem

Fotogalerie - 7. Slavičínský miomoveRUN 2023 / Milan Mikšík

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2023 - 5 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 3 127 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice 00:26:58 97.789
2 4 121 Radek MILIČKA (2000) Slawex runners 00:27:33 95.578
3 7 142 Petr LOPRAIS (1989) Canicross Zlín 00:28:14 92.988
4 10 164 Jakub LORENC (1990) STG Brumov Bylnice 00:30:54 82.8806
5 14 134 Ondřej VLČEK (1997) 00:31:25 80.9223
6 20 123 Pavel VLČEK (1996) 00:32:46 75.8054
7 34 125 Daniel HLAVIČKA (2002) 00:36:01 63.487
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 132 Ondřej SOUKENÍK (1983) Gauneři Zlín 00:26:23 100
2 5 129 Viktor POLÁCH (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:27:41 95.0726
3 35 146 Miroslav ŠMOTEK (1976) 00:36:18 62.4131
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 12 141 Petr VESELÝ (1971) Veseláči 00:31:16 81.4908
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 2 153 Martin Kocourek (2010) Valašské Klobouky 00:26:27 99.7473
2 13 162 Šimon MERAVÝ (2012) TJ Jiskra Otrokovice 00:31:18 81.3645
3 15 152 Richard MATKŮ (2007) 00:32:05 78.3955
4 16 156 Jan PFEIFER (2007) 00:32:06 78.3323
5 21 161 Ondřej MERAVÝ (2010) TJ Jiskra Otrokovice 00:32:51 75.4896
6 30 155 Pavel MACKŮ (2010) 00:35:19 66.1402
7 32 157 Lukáš PAVELÁK (2008) STG Zlín 00:35:27 65.6349
8 36 158 Petr SUCHÁNEK (2012) STG Zlín 00:38:42 53.3165
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 9 128 Lenka GAJDŮŠKOVÁ (1987) VO-HU-bu team 00:30:53 82.9438
2 11 149 Tereza TOTKOVÁ (1995) 00:31:01 82.4384
3 19 147 Barbora PLIŠKOVÁ (2001) 00:32:29 76.8793
4 23 122 Vanessa SLAVÍKOVÁ (1996) 00:33:12 74.163
5 24 136 Alena HOLBOVÁ (1986) 00:33:54 71.5098
6 27 137 Martina SIKOROVÁ (1984) Rájec 00:34:25 69.5515
7 29 133 Dagmar SMILKOVÁ (1988) 00:35:13 66.5193
8 31 145 Lucie VOLAŘÍKOVÁ (1989) 00:35:22 65.9507
9 33 143 Erika PETŘÍKOVÁ (1989) Coliery Cross Fit Olomouc 00:35:28 65.5717
10 37 135 Martina HANACÍKOVÁ (1994) 00:40:16 47.3784
11 38 151 Lucie REPKOVA (1987) 00:42:07 40.3664
12 39 144 Hana MUCHOVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 00:42:46 37.9027
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 6 131 Dita Chantelli (1979) 00:27:53 94.3146
2 8 150 Mirka ZICHOVÁ (1981) Slawex runners 00:30:22 84.9021
3 17 126 Kateřina MIKEŠOVÁ (1978) VO-HU-bu team 00:32:12 77.9533
4 22 130 Gabriela HUBÁČKOVÁ (1978) VO-HU-bu team 00:33:11 74.2262
5 26 138 Helena HÝŽOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 00:34:20 69.8673
6 28 139 Petra BALÍČKOVÁ (1980) 00:34:32 69.1093
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 41 148 Ivana POLANSKÁ (1965) 00:45:59 25.7107
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 18 159 Tereza Balíčková (2011) BALDATEAM 00:32:14 77.8269
2 25 163 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 00:34:01 71.0676
3 40 160 Terezka KOLÁŘOVÁ (2012) Pan a paní Vedrovi 00:43:09 36.4498
4 42 165 Tereza BZIRSKÁ (2006) 00:49:11 13.5818

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2023 - 10 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 77 Marian PAPŠÍK (2000) 00:46:20 100
2 2 68 Stanislav RAK (1990) STG Brumov Bylnice 00:47:39 97.1583
3 3 94 Dalibor JEDLIČKA (1991) Zvonek Sport Valašské Klobouky 00:48:14 95.8993
4 4 109 Roman JANKŮ (1986) Zvonek Sport Valašské Klobouky 00:48:43 94.8561
5 5 96 Petr ČERMÁK (1996) Otrokovická Honírna 00:49:17 93.6331
6 9 101 Vlastimil PROCHÁZKA (1987) Workers DTJ Prostějov 00:52:14 87.2662
7 16 93 Karel LIŠKA (1988) 00:55:31 80.1799
8 20 89 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 00:57:58 74.8921
9 22 61 Stanislav VARCABA (1993) 00:58:22 74.0288
10 28 70 Pavel ZAVADIL (1988) 01:02:34 64.964
11 30 88 Josef SÁBA (1986) STG Zlín 01:03:49 62.2662
12 32 64 Pavel PEKAŘ (1987) TJ Sokol Lukov 01:04:39 60.4676
13 36 100 Michal PERUTKA (1994) 01:12:00 44.6043
14 39 103 Vítězslav MINSTER (1993) 01:12:38 43.2374
15 41 95 Richard HORÁK (1992) 01:18:00 31.6547
16 43 102 Alan KRISTEN (1997) 01:22:15 22.482
17 44 99 Vít HAVEL (1994) 01:22:16 22.446
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 6 71 Stanislav HRNČÍŘ (1977) 00:51:07 89.6763
2 10 97 Pavel MACEK (1979) 00:52:41 86.295
3 13 81 Petr SUCHÁNEK (1982) STG Zlín 00:53:51 83.777
4 14 90 Jaroslav Buček (1975) Sykora running 00:54:15 82.9137
5 18 67 Josef MRLÍK (1981) PR 00:56:49 77.3741
6 25 79 Zdeněk LANGER (1983) Valachbajk team 01:01:49 66.5827
7 31 107 Oldřich Žák (1975) Slawex runners 01:04:14 61.3669
8 33 86 Robert MATULA (1975) Líní šneci 01:05:43 58.1655
9 38 85 Jarda ŠKRÁBANA (1979) 01:12:10 44.2446
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 19 108 Pavel FOJTŮ (1968) Orel Valašské Klobouky 00:57:24 76.1151
2 37 73 Martin MIKULÍK (1971) Líné lemry 01:12:03 44.4964
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 7 91 Josef GARGULÁK (1962) Sykora running 00:51:40 88.4892
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 11 104 Viktor MIKULEC (2009) 00:52:49 86.0072
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 8 62 Markéta LACIKOVÁ (2003) TJ Slezan Frýdek-Místek 00:51:46 88.2734
2 12 84 Helena CHROMEKOVÁ (1986) Slawex runners 00:53:29 84.5683
3 15 75 Jana OTAVOVÁ (1985) Slawex runners 00:55:14 80.7914
4 21 65 Jana Toralová (1986) Kruháč team UB 00:58:16 74.2446
5 26 63 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 01:01:52 66.4748
6 27 69 Lucie BLAHOVÁ (1990) 01:02:33 65
7 35 78 Monika STRNADOVÁ (2002) 01:11:29 45.7194
8 45 87 Natálie Krištofová (1998) 01:24:03 18.5971
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 17 83 Olga VALERIÁNOVÁ (1979) VO-HU-bu team 00:55:57 79.2446
2 23 106 Eva MALKOVÁ (1982) Slawex runners 00:58:35 73.5612
3 40 76 Bronislava VÁJOVÁ (1981) STG Zlín 01:13:54 40.5036
4 42 72 Petra ŠOUPALOVÁ (1981) Líné lemry 01:18:35 30.3957
5 46 82 Pavlína MATUŠKOVÁ (1977) STG Zlín 01:25:06 16.3309
6 47 92 Vendula VRZALOVÁ (1982) STG Zlín 01:25:06 16.3309
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 29 80 Jitka ZAPLETALOVÁ (1973) Mattoni FreeRun Zlín 01:03:08 63.741
2 34 74 Lenka TORALOVÁ (1968) 01:09:26 50.1439
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 24 105 Sofie LYSÁČKOVÁ (2009) SDH Hostětín 01:00:44 68.9209

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2023 - 20 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 21 Andrej VIŠNĚVSKÝ (1991) 01:26:14 200
2 2 34 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 01:31:39 193.7186
3 3 33 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 01:32:16 193.0035
4 5 26 Martin HEČKO (1987) Valachbajk team 01:38:20 185.9683
5 6 25 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 01:39:27 184.6734
6 8 5 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) NAPARIDERS 01:42:05 181.6196
7 11 46 Martin OČADLÍK (1991) 01:46:23 176.6332
8 17 12 Ondřej DVORSKÝ (1988) Mattoni FreeRun Zlín 01:54:00 167.8005
9 18 1 Dan ZÁBOJNÍK (1990) Rovel Zlín 01:55:01 166.6216
10 25 9 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 02:01:44 158.8326
11 26 39 Ivo VEDRA (1987) Pan a paní Vedrovi 02:05:44 154.194
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 4 23 Ivan BALÍČEK (1981) 01:36:49 187.7271
2 7 13 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 01:40:13 183.7843
3 10 17 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 01:46:06 176.9617
4 13 30 Jan BEZSLEZINA (1981) Mattoni FreeRun Zlín 01:51:46 170.3904
5 15 43 Bohuslav KOMÍN (1976) Mattoni FreeRun Zlín 01:53:43 168.1291
6 20 31 Jan KUČERA (1983) Mattoni FreeRun Zlín 01:56:51 164.4956
7 21 28 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 01:58:48 162.2342
8 24 38 Ondřej DOMINEC (1981) SP Malenovice 02:01:25 159.1998
9 29 19 Karel MACHŮ (1975) SP Malenovice 02:08:03 151.5075
10 31 27 Petr OTRUBA (1981) 02:09:11 150.1933
11 33 2 Radek ŠEBÁK (1977) 02:12:13 146.6757
12 37 7 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 02:20:28 137.1086
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 9 11 David LAVIČKA (1973) GHOST TEAM 01:44:32 178.7785
2 12 16 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 01:50:33 171.8013
3 14 20 Martin BAŘINKA (1969) 01:52:42 169.3081
4 23 8 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 02:00:21 160.4368
5 28 44 Pavel KALIVODA (1971) STG Zlín 02:07:34 152.068
6 34 42 Jaroslav PODHAJSKÝ (1972) JISVA Zlín 02:12:24 146.4631
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 16 45 Josef HUBÁČEK (1961) Slovan Luhačovice 01:53:53 167.9358
2 39 37 Jiří VINKLÁREK (1961) TJ Rožnov pod Radhoštěm 02:24:39 132.2574
3 41 41 Leoš ERNEST (1962) Titan Meniskus Lukov 02:26:02 130.6533
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 19 32 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 01:55:19 166.2737
2 27 29 Veronika BRÁZDOVÁ (1990) Valachbajk team 02:06:41 153.0924
3 38 14 Veronika SMYČKOVÁ (1986) NAPARIDERS 02:24:00 133.0112
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 32 3 Petra OUBĚLICKÁ (1975) 02:11:39 147.3328
2 35 22 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) Mattoni FreeRun Zlín 02:14:59 143.4673
3 36 15 Veronika MIKULOVÁ (1982) SKÁJ team 02:18:27 139.4472
4 40 18 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) MP run Zlín 02:26:02 130.6533
5 42 40 Iva VEDROVÁ (1983) Pan a paní Vedrovi 02:31:56 123.8114
6 43 10 Zuzana ŠIMOVÁ (1983) SKÁJ team 02:44:15 109.5284
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 22 6 Hana LACIKOVÁ (1973) Staříč 02:00:05 160.746
2 30 36 Petra MACKOVÁ (1973) STG Zlín 02:08:31 150.9664

Výsledky

Výsledky

Výsledky

Výsledky

Výsledky

Výsledky