miomoveRUN Slavičín

4.6.2022

Předešlý ročník - miomoveRUN Slavičín 2021

Následující ročník - miomoveRUN Slavičín 2023

6. ročník Slavičínský miomoveRUN

Termín a místo konání: Slavičín, Sobota 4. června 2022
Tratě: 20 km, 10 km a 5 km + dětský běh

www.miomove.cz

Výsledky ke stažení

O závodu

Závod se poprvé běžel pod názvem Kopanický půlmaraton v roce 2017 terénem Bílých Karpat v okolí obce Žítková. Do zlínského běžeckého seriálu je zařazen od roku 2018, kdy se závod přemístil do Slavičína na 5 km krosový okruh s převýšením 134 m. Od roku 2019 si ve Slavičíně můžete zaběhat kromě hlavní půlmaratónové trati ještě závody na 10 a 5 km. 

Po startu se běží kolem zámku a areálu koupalistě k rybníku, oklikou k ZŠ a zpět, podél rybníku, dál se stoupá loukou a lesem k nejvýše položenému bodu u vodojemu. Za ním je občerstvovala a hned les, kterým se sbíhá pěšinou k Lipovskému potoku a podél něj k menšímu rybníku. Za zahrádkářkou kolonií následuje výběh loukou nad kolonii a zvlněným terénem se loukou pokračuje ke hřbitovu, odkud se sbíhá do cíle.

Novinky související se závodem

V trailovém miomoveRun ve Slavičíně se z prvenství radovali Andrej Višněvský a Silvie Zvonková

6.6.2022

Andrej Višněvský ze Zlína (Sri Chinmoy Marathon Team) a Silvie Zvonková (Zvonek Sport Valašské Klobouky) vyhráli 6. ročník trailového běhu miomoveRun. Ten se konal v sobotu 4. června ve Slavičíně. Závod byl zařazený do celoročního seriálu Běhy Zlín 2022. Višněvský na Valašsku dosáhl v hlavním závodu dlouhém 20 kilometrů, rozloženém do čtyř okruhů s celkovým převýšením 536 metrů, času 1 hodina a 32 minut. Druhé místo obsadil Filip Reiskup z Kvasic. Ten byl o 2 minuty a 5 sekund pomalejší. Bronzovou příčku vybojoval Jiří Červenka (SP Malenovice, 1:35:34). Čtvrtý byl jeho týmový kolega Jan Kábela (1:37:22), pátý doběhl v čase 1:40:11 Tomáš Frýdl ze Vsetína.

Ve Slavičínském miomoveRun se poběží tři závody. Pořadatelé pro všechny vytrvalce připravili spoustu dárků

1.6.2022

V sobotu 4. června se na Valašsku koná 6. ročník trailového běhu Slavičínský miomoveRun. Závod podporovaný městem Slavičín je zařazený do čtrnáctidílného seriálu Běhy Zlín 2022. Pořadatelé připravili tři závody. Všechny mají start i cíl v Zámeckém parku v prostoru před kuželnou ve Slavičíně. Navíc se v rámci miomoveRun letos na Valašsku premiérově poběží také doprovodný závod pro děti. Na jeho organizaci se podílí domácí tým Slawex Runners.

Fotogalerie - 6. Slavičínský miomoveRUN / Zbyněk Raška

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2022 - 5 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 113 Radek MILIČKA (2000) Slawex runners 00:24:04 0
2 4 117 Ondřej SOUKENÍK (1983) Gauneři Zlín 00:25:47 0
3 6 123 Viktor POLÁCH (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:27:37 0
4 8 134 Pavel VLČEK (1996) 00:29:06 0
5 15 118 Tomáš HANÁČEK (1992) 00:31:54 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 5 162 Petr MASARIK (1979) Šneci v lihu 00:26:57 0
2 10 158 Tomáš DULÍK (1975) WST Slavičín 00:29:52 0
3 11 116 Miroslav KOSTKA (1977) 00:30:06 0
4 14 132 Digby WASHER (1981) 00:31:46 0
5 22 130 Miroslav ŠMOTEK (1976) 00:34:10 0
6 27 125 Michal BARTOŠ (1977) 00:35:43 0
7 29 136 Svatopluk SLOVÁK (1979) 00:36:27 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 9 122 Petr VESELÝ (1971) veseláči 00:29:25 0
2 19 114 Radek MRLÍK (1971) Líní šneci 00:32:57 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 39 142 Milan POTÁČEK (1961) Asi dobrý oddíl 00:59:09 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 2 144 Martin KOCOUREK (2010) Běhatlon Valašské Klobouky 00:25:28 0
2 16 150 Jan PFEIFER (2007) 00:32:10 0
3 24 147 Pavel MACKŮ (2010) 00:34:15 0
4 26 149 Ondřej BARTOŠ (2008) 00:35:31 0
5 32 146 Richard MACKŮ (2007) 00:37:56 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 21 126 Lucie VOLAŘÍKOVÁ (1989) 00:33:36 0
2 28 141 Alena HOLBOVÁ (1986) --- 00:36:05 0
3 35 129 Michaela BUŘVALOVÁ (1987) 00:42:39 0
4 36 127 Jana KONČITÍKOVÁ (1987) 00:42:40 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 13 137 Linda RADECKÁ (1978) SKP Zlín 00:31:31 0
2 17 143 Kateřina MIKEŠOVÁ (1978) VO-HU-bu team 00:32:14 0
3 18 163 Eva MASARIKOVÁ (1980) Šneci v lihu 00:32:49 0
4 20 156 Marcela PLŠKOVÁ (1980) žádný 00:33:24 0
5 25 121 Kamila MACKŮ (1977) 00:34:20 0
6 30 135 Lenka SLOVÁKOVÁ (1980) 00:36:59 0
7 31 133 Bronislava VÁJOVÁ (1981) STG ZLÍN 00:37:43 0
8 34 153 Dana ZACHOVÁ (1975) 00:38:53 0
9 37 128 Iva HRUDOVÁ (1982) 00:42:40 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 23 131 Helena NOVÁKOVÁ (1971) 00:34:10 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 3 151 Barča ŽALUDKOVÁ (2007) AK Zlín 00:25:32 0
2 7 152 Terka ŽALUDKOVÁ (2009) 00:29:06 0
3 12 145 Mariana BOTHOVÁ (2006) Slawex runners 00:31:02 0
4 33 148 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 00:38:11 0
5 38 164 Tereza BZIRSKÁ (2006) 00:53:09 0

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2022 - 10 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 3 79 Josef SÁBA (1986) STG Zlín 00:51:01 91.7227
2 5 154 Michael MĚKÝŠ (1991) 00:51:32 90.6261
3 6 60 Stanislav RAK (1990) STG Brumov - Bylnice 00:51:45 90.1663
4 7 107 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 00:52:33 88.4683
5 11 66 Lukáš Foltýn (1994) STG Zlín 00:56:39 79.7665
6 14 68 Igor ŠTEFANKO (1992) 00:57:24 78.1747
7 18 84 Pavel HAJEK (1983) Www.zlinska50.cz 00:58:27 75.9462
8 19 88 Pavel MAJÍČEK (1986) Šneci v lihu 00:58:43 75.3803
9 20 64 Lubomír RAK (1992) Petrovjan 00:59:18 74.1422
10 21 94 Jáchym PLÁŠEK (1992) 00:59:37 73.4701
11 23 110 Jakub BRÁZDIL (1996) Líní šneci 00:59:40 73.364
12 29 73 Pavel UJČÍK (1986) EKOME Running Team 01:01:40 69.1192
13 33 92 Václav VEČEŘA (1989) Borci ze židle 01:03:42 64.8037
14 35 111 Michal SLOVAK (2001) 01:05:39 60.665
15 37 78 Marek MIKLÁŠ (1984) Dětské centrum Zlín 01:07:07 57.5522
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 102 Přema ŽALUDEK (1977) Cyklogat 00:47:07 100
2 2 77 Michal VACULIK (1982) Štítná nad Vláří 00:48:17 97.5239
3 4 83 Pavel LYSÁČEK (1980) Sport club Kopec 00:51:18 91.1213
4 8 100 Zbyněk RAŠKA (1975) SP Malenovice 00:53:35 86.2752
5 13 97 Vojtěch TARABUS (1975) 00:57:05 78.8468
6 24 96 Oldřich ŽÁK (1975) Slawex runners 01:00:18 72.0198
7 28 106 Břetislav HANÁČEK (1977) 01:01:22 69.7559
8 42 93 Martin KODEŠ (1982) STG Holešov 01:08:43 54.1563
9 45 95 Adam PLÁŠEK (1974) 01:14:53 41.0683
10 47 81 Jarda ŠKRÁBANA (1979) 01:16:20 37.9908
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 25 80 Karel THOMAYER (1967) ADEON 01:00:43 71.1355
2 27 86 Petr FOJTÍK (1964) Zvonek Sport Valašské Klobouky 01:00:59 70.5695
3 48 75 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 01:17:11 36.1868
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 39 104 Leoš ERNEST (1962) Titan Meniskus Lukov 01:07:42 56.3141
2 44 161 Štefan GROŠ (1961) SK ZaFaR Frenštát p R. 01:14:42 41.4574
3 46 71 Ladislav VIŠNĚVSKÝ (1962) Quort Team Zlín 01:15:15 40.2901
4 49 115 Pavel BRÁZDIL (1961) Líní šneci 01:17:34 35.3732
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 10 112 Veronika DOLEŽELOVÁ (1986) 00:56:09 80.8277
2 12 85 Helena CHROMEKOVÁ (1986) Slawex runners 00:56:58 79.0944
3 16 67 Veronika ŽILKOVÁ (1987) 00:58:13 76.4415
4 22 82 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 00:59:39 73.3994
5 26 89 Nikola COUFALÍKOVÁ (1994) 01:00:56 70.6756
6 30 103 Lenka GAJDŮŠKOVÁ (1987) VO-HU-BU team 01:02:12 67.9873
7 31 99 Veronika SMYČKOVÁ (1986) NAPARIDERS 01:02:34 67.2091
8 36 98 Marie SVÍZELOVÁ (1983) VO HU BU tým 01:05:39 60.665
9 38 74 Veronika KOUTNÁ (2002) 01:07:38 56.4556
10 40 63 Jana TORALOVÁ (1986) 01:07:57 55.7835
11 53 59 Klára MACHŮ (1992) 01:24:18 21.0824
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 9 101 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) --- 00:55:37 81.9597
2 15 109 Olga VALERIÁNOVÁ (1979) vohubu 00:57:38 77.6795
3 17 69 Mirka ZICHOVÁ (1981) SLAWEX RUNNERS 00:58:22 76.1231
4 32 62 Eva MALKOVÁ (1982) Slawex runners 01:02:47 66.7492
5 41 105 Hana HANÁČKOVÁ (1977) --- 01:08:29 54.6516
6 43 108 Jana KLIKOVÁ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 01:09:09 53.2366
7 51 91 Veronika ZEMČÍKOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 01:21:52 26.2469
8 52 159 Andrea Zábojníková (1979) STG Holešov 01:23:31 22.745
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 34 65 Ilona KARLIKOVA (1971) Slawex runners 01:04:35 62.9289
2 50 72 Pavla VIŠNĚVSKÁ (1963) Quort Team Zlín 01:18:09 34.1351

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2022 - 20 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 30 Andrej Višněvský (1991) Sri Chinmoy Marathon Team 01:32:00 200
2 2 33 Filip REISKUP (1995) 01:34:05 197.7355
3 3 24 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 01:35:34 196.1232
4 5 42 Tomáš FRÝDL (1983) 01:40:11 191.1051
5 6 155 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 01:40:46 190.471
6 7 28 František KRÁČALÍK (1998) SK Újezd 01:45:09 185.7065
7 15 21 Roman JANKŮ (1986) Zvonek Sport Valašské Klobouky 01:52:56 177.2464
8 17 52 Jan KUČERA (1983) Mattoni FreeRun Zlín 01:54:03 176.0326
9 19 56 Milan MERVA (1985) 01:54:23 175.6703
10 21 8 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) NAPARIDERS 01:55:24 174.5652
11 22 49 Ludvík ŠIMEK (1986) 01:56:02 173.8768
12 30 27 Eduard SKALNÍK (1994) 01:59:36 170
13 31 45 Lukáš MACHŮ (1995) 02:00:49 168.6775
14 44 32 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 02:10:55 157.6993
15 46 35 Daniel ZLÁMAL (1995) 02:16:40 151.4493
16 57 39 Martin DANĚK (1985) Vymletý nestandard 02:37:06 129.2391
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 4 18 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 01:37:22 194.1667
2 8 157 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 01:46:20 184.4203
3 9 25 David LAVIČKA (1973) GHOST team 01:47:50 182.7899
4 10 43 Lukáš ZVONEK (1975) Mattoni FreeRun Zlín 01:50:26 179.9638
5 11 3 Václav PETRÁSEK (1976) 01:50:54 179.4565
6 12 160 Daniel BRÁZDIL (1975) Ultra Blázen 01:51:50 178.442
7 18 38 Oldřich Jasenský (1982) Vymletý nestandard 01:54:17 175.779
8 26 2 Lukáš BRADA (1978) Skaštice 01:57:42 172.0652
9 28 5 Petr MARTINEC (1975) Veselan 01:58:55 170.7428
10 29 1 František MACHŮ (1980) 01:59:10 170.471
11 32 34 Libor REICH (1979) Mattoni FreeRun Zlín 02:00:56 168.5507
12 33 6 Jaroslav Buček (1975) Sykora running 02:03:33 165.7065
13 34 55 Petr Staněk (1974) Vymletý nestandard 02:04:17 164.9094
14 35 47 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 02:04:43 164.4384
15 37 29 Richard HOLÝ (1976) Mattoni FreeRun Zlín 02:05:44 163.3333
16 39 26 Pavel GABRHEL (1974) MP run Zlín 02:07:07 161.8297
17 41 22 Radek ŠEBÁK (1977) 02:07:56 160.942
18 42 31 David Polnar (1978) MPO Running 02:08:25 160.4167
19 43 50 Karel MACHŮ (1975) SP Malenovice 02:10:18 158.3696
20 47 19 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 02:18:16 149.7101
21 54 4 Richard KUDĚLKA (1976) 1KD 02:30:11 136.7572
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 13 20 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 01:52:12 178.0435
2 20 16 Petr PANČOCHA (1972) Tady běhají Luhačovice 01:54:35 175.4529
3 23 46 Martin BAŘINKA (1969) --- 01:56:18 173.587
4 24 90 Michal HOLUB (1972) COLUMBUS 01:56:27 173.4239
5 27 23 Bronislav MATOUCH (1965) Herbalife Nutrition 01:57:51 171.9022
6 36 37 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 02:05:39 163.4239
7 38 53 Martin KOZEL (1971) ZLÍN 02:06:53 162.0833
8 49 15 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 02:19:54 147.9348
9 50 48 David Kubičík (1972) Mattoni FreeRun Zlín 02:21:26 146.2681
10 51 58 Jaroslav PODHAJSKÝ (1972) JISVA Zlín 02:21:29 146.2138
11 53 54 Zbyněk ŠANDA (1972) Vymletý nestandard 02:29:05 137.9529
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 25 7 Josef GARGULÁK (1962) Sykora running 01:57:18 172.5
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 14 57 Silvie ZVONKOVÁ (1985) Zvonek Sport Valašské Klobouky 01:52:24 177.8261
2 16 44 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 01:53:27 176.6848
3 55 13 Zuzana ŠIMOVÁ (1983) SKÁJ team 02:30:50 136.0507
4 58 41 Karin ČERNÁ (1992) 02:38:52 127.3188
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 45 124 Marcela SKLENÁŘOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 02:16:24 151.7391
2 48 14 Veronika MIKULOVÁ (1982) SKÁJ team 02:19:11 148.7138
3 52 17 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) MP run Zlín 02:22:23 145.2355
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 40 51 Jitka BAŘINKOVÁ (1972) Dia Zlín 02:07:55 160.9601
2 56 12 Dana TRČKOVA (1972) Holešov 02:30:57 135.9239
3 59 11 Marie TOMANOVÁ (1966) X-trail Orlová 02:45:15 120.3804
4 60 10 Iveta VICENÍKOVÁ (1968) Asi dobrý oddíl 02:49:53 115.3442
5 61 40 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 02:51:27 113.6413