Celkové pořadí soutěže

TOP 5 mužů

Pořadí Závodník Body
1 Jiří ČERVENKA (1986) 764,40
2 Jan BEČICA (1993) 748,27
3 Martin HALAŠKA (1987) 718,77
4 David LAVIČKA (1973) 714,11
5 Filip NĚMĚC (1992) 707,92

TOP 5 žen

Pořadí Závodník Body
1 Mária SÝKOROVÁ (1979) 787,48
2 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) 761,36
3 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) 719,71
4 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) 667,46
5 Žaneta FOLTÝNOVÁ (1980) 657,49

Pořadí 2024 - kategorie MA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 764,40
2 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 748,27
3 Martin HALAŠKA (1987) 718,77
4 Filip NĚMĚC (1992) 707,92
5 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora running 589,20
6 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 587,99
7 Jakub VODÁREK (1988) Vseproakci.cz 581,51
8 Ondřej MINAŘÍK (1992) Valachbajk team 571,84
9 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) SUPP STORE NAPAJEDLA 565,34
10 Ondřej DVORSKÝ (1988) Mattoni FreeRun Zlín 531,09
11 Tomáš MOTLOCH (1993) STG Zlín 488,48
12 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 478,22
13 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 463,08
14 Jakub KOTAL (1990) 450,23
15 Pavel CIMBÁLNÍK (1985) AC Sportguides Rožnov p. Radhoštem 400,00
16 Andrej VIŠNĚVSKÝ (1991) Fyzio Step 397,98
17 Petr JEŘÁBEK (1993) 366,74
18 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 359,42
19 Milan MERVA (1985) 323,69
20 Milan KORENY (1991) 323,53
21 Jozef URBANČOK (1987) Mattoni FreeRun Zlín 319,38
22 David VELCER (1988) Vizovice 315,25
23 Jan ŠKRABANA (1992) 314,54
24 Tomas LHOTSKY (1986) Tomas 254,42
25 Roman JANKŮ (1986) Zvonek Sport Valašské Klobouky 251,54
26 Pavel Dubčák (1986) 223,14
27 Karel LIŠKA (1988) 219,47
28 Jiří MIZERA (1989) SKB Zlín C 211,26
29 Valdemar DURMON (2004) DUVET HOVĚZÍ 195,02
30 Michal KAŠPAR (1993) SKOB Zlín 190,78
31 Vojtěch LIČMAN (1991) 187,39
32 Rudolf HRADIL (1990) 183,35
33 Denis FRANKO (1997) 181,22
34 Martin OČADLÍK (1991) 181,01
35 Daniel KOČAŘ (1992) STG Zlín 180,64
36 Martin HEČKO (1987) Valachbajk team 179,90
37 Stanislav RAK (1990) STG Brumov - Bylnice 178,43
38 Jaromír STRNKA (1987) SUPP STORE NAPAJEDLA 178,22
39 Michal DVOŘÁK (2000) 176,81
40 Kvido DURMON (2002) DUVET HOVĚZÍ 175,66
41 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice 175,50
42 Mojmír NOVÁK (1987) 174,51
43 Tomáš MISAŘ (1985) Zlín 173,04
44 Martin MAHDAL (1992) 171,72
45 Hynek DĚDEK (1986) 169,31
46 Tomáš MLÝNEK (1985) 168,30
47 Petr LOPRAIS (1989) MK Tlapky v tahu 163,13
48 Martin FOF (2003) Démonky staříčských štol 161,33
49 Lukáš MACHŮ (1995) 157,13
50 Filip PLÁŠEK (1996) Fc Provodov 153,10
51 Jan ŠKABARA (1992) 151,69
52 Lubomír RAK (1992) Petrovjan 147,98
53 Petr MARKYTÁN (1986) 145,06
54 Václav VEČEŘA (1989) Borci ze židle 144,50
55 Dan CABÁK (1986) Nallu run free 142,87
56 David MIŠUREC (1990) 140,17
57 Josef JÍLEK (1989) 136,76
58 Zdeněk MIKULKA (1992) 136,62
59 Ondřej SLOVÁČEK (1997) 127,99
60 Tomáš JANEK (1990) 100,00
61 Tomáš PLÁŠEK (1994) Rokytensky hrb 15.6.2024 99,95
62 David SOMMER (1991) Šneci v lihu 93,20
63 Tomáš MÁLEK (1997) Otrokovická Honírna 92,60
64 Michael MEKYS (1991) 90,12
65 Josef SÁBA (1986) STG Zlín 89,63
66 Štěpán Švach (1995) 88,55
67 Karel JULINA (2005) Valašský soubour Kašava 88,17
68 Lukáš BAŘINKA (1990) 87,96
69 Jakub PREISLER (1991) 84,56
70 Jonáš VESELÝ (2004) OB Vizovice 84,29
71 Šimon ŠVACH (1998) The worst 81,10
72 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 79,69
73 Jiří KNOT (1986) 77,48
74 Martin ŠŤASTNÝ (1993) 77,21
75 Petr ŽAŽO (1990) Radost z pohybu 76,34
76 Luděk KOVAŘÍK (1997) 74,51
77 Petr ČERMÁK (1996) Otrokovická Honírna 71,60
78 Libor STRUŠKA (1997) 71,49
79 Jáchym PLÁŠEK (1992) 68,52
80 Matěj TYROLT (1995) 64,36
81 Ondřej MALANÍK (1986) 62,31
82 Martin MACEK (1982) Easy fitness Zlín 59,15
83 Pavel VLČEK (1996) 57,59
84 Jiří KOLAR (1987) 56,42
85 Petr VRBA (1991) 53,23
86 Martin BAČÍK (1982) 51,67
87 Dominik VEČERA (2002) 51,55
88 Martin KNOTEK (1990) STG Brumov-Bylnice 43,52
89 Lukáš KNEBL (1985) Citibank Europe 43,05
90 Tomáš LHOTSKÝ (1986) 39,68
91 Richard HORÁK (1992) 36,29
92 Tomáš RAK (2002) 33,75
93 Michal VAŠINA (1994) Sidonie 33,30
94 Petr KOPLÍK (1983) Mártyho Afro Cirkus [MAC] 25,00
95 Jaroslav KOLÁŘ (1991) Rychlé šípy 24,00
96 Matěj FAGULEC (2003) 5,49

Pořadí 2024 - kategorie MB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 664,89
2 Jaroslav Buček (1975) Sykora running 651,17
3 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZaFaR Frenštát p. R. 645,24
4 Radek ERBEN (1977) 634,40
5 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 623,78
6 Radoslav ŠÍBL (1980) EKODRILL ZLÍN 578,40
7 Přema ŽALUDEK (1977) SP Malenovice 577,06
8 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 563,86
9 Václav PETRÁSEK (1976) 533,73
10 Roman JANUŠKA (1981) Samodílné skejty 527,46
11 Jaroslav FIODOR (1984) Slečinky Napajedla 486,87
12 Ondřej SOUKENÍK (1983) Gauneři Zlín 482,43
13 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 469,35
14 Jakub PLHOŇ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 349,34
15 Jan BEZSLEZINA (1981) Mattoni FreeRun Zlín 342,74
16 Kamil KOZUB (1976) SCMT 331,00
17 Jiří GARGULÁK (1977) SP Malenovice 328,45
18 František MACHŮ (1980) Kruháč team UB 327,50
19 Ivo HORKÝ (1984) Zlín 327,00
20 Pavel HAJEK (1983) www.zlinska50.cz 312,42
21 Viktor POLÁCH (1983) Mattoni FreeRun Zlín 306,56
22 Martin RES (1977) Mattoni FreeRun Zlín 300,60
23 Richard KUDĚLKA (1976) STG Zlín 298,78
24 Ivan BALÍČEK (1981) BALDATEAM 273,63
25 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 243,96
26 Rostislav RYŠKA (1981) 238,57
27 Oldřich ŽÁK (1975) Slawex runners 217,39
28 Khýr BRONISLAV (1975) MK PROSTĚJOV 195,07
29 David MARŠOVSKÝ (1983) Čahoun 191,85
30 Stanislav HRNČÍŘ (1977) 178,64
31 Lukáš BIČAN (1983) Hasiči Topolná 177,89
32 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 177,59
33 Jakub SPOREK (1982) ATLETIKA HOLEŠOV 174,61
34 Martin PEKAŘ (1980) www.zlinska50.cz 170,79
35 Bohuslav KOMÍN (1976) Mattoni FreeRun Zlín 170,36
36 Karel MACHŮ (1975) SP Malenovice B-Team 165,78
37 Daniel BRÁZDIL (1975) KESBUK 164,43
38 Petr KOVAŘÍK (1979) 160,87
39 Jiří JAKEŠ (1977) Eleven Head CST Cyklolive 158,71
40 Tomáš BERNATÍK (1984) Babice 158,51
41 Josef HRUBOŠ (1982) 158,18
42 Patrik HETMER (1983) Český paralympijský tým 155,03
43 Pavel BAŽANT (1983) Slečinky Napajedla 154,51
44 Radek ŠEBÁK (1977) Rokytnice 63-57 147,75
45 Vlastimil GAJDŮŠEK (1984) 141,82
46 Martin MACEK (1982) Easy fitness Zlín 138,77
47 Radim JAROŠ (1975) Mattoni FreeRun Zlín 130,17
48 Marek MIKLÁŠ (1984) Poradenské a krizové centrum 129,73
49 Jan KOZÁNEK (1977) 119,88
50 Petr HRUŠKA (1976) 111,10
51 Lukáš ZVONEK (1975) Mattoni FreeRun Zlín 90,93
52 Petr KOPLÍK (1983) Mártyho Afro Cirkus [MAC] 81,90
53 Roman SLUNEČKO (1982) BeeRun 61,39
54 Antonín ŠMIGURA (1977) Korunka Luhačovice 59,52
55 Robert MATULA (1975) Líní šneci 56,37
56 Radek LANGER (1975) STG ZLÍN 45,44
57 Miroslav HOLÍK (1982) 31,53
58 Pavel MICHALÍK (1983) 30,65

Pořadí 2024 - kategorie MC

Pořadí Závodník Tým Body
1 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 714,11
2 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 686,88
3 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 650,14
4 Svatopluk JANEČKA (1972) Ski Turist Velké Karlovice 574,33
5 František DOSOUDIL (1970) Solario team 556,91
6 Marek CHMELA (1974) Valachbajk team 547,26
7 Bronislav MATOUCH (1965) TITAN TRILIFE 530,02
8 Petr VABROUŠEK (1973) TITAN TRILIFE 527,29
9 Pavel GABRHEL (1974) STG Zlín 501,99
10 Josef HUBÁČEK (1973) KESBUK 355,80
11 David ZACHARA (1973) 294,47
12 Petr VIDLÁŘ (1971) SP Malenovice 292,70
13 David DOSPÍŠIL (1968) Fuck Cancer 264,49
14 Petr TLUSTÁK (1971) Zlín 238,90
15 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 182,79
16 Petr BENÍČEK (1971) STG Zlín 178,33
17 Martin BAŘINKA (1969) 168,05
18 Petr MINAŘÍK (1970) Mattoni FreeRun Zlín 164,40
19 Karel SÝKORA (1967) Sykora running 162,28
20 Mario VÁCLAVEK (1966) OREL ZLÍN 162,23
21 Roman ŠNAJDAR (1969) Eleven head CST Cyklolive 159,08
22 David KARSKÝ (1974) 151,99
23 Mojmír HERYÁN (1974) TJ Mrlínek 149,95
24 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 147,38
25 Jiří KVASNIČKA (1973) Brusné 146,85
26 Martin KOZEL (1971) 142,71
27 Luděk STRÁNSKÝ (1967) Fitcentrum L-S Club Vrchlabí 138,62
28 Ivo DANĚK (1967) Mattoni FreeRun Zlín 135,52
29 Anton BONKO (1973) 65,50
30 Miroslav MIČÍK (1971) 56,75

Pořadí 2024 - kategorie MD

Pořadí Závodník Tým Body
1 Josef GARGULÁK (1962) Sykora running 687,06
2 Miroslav ŠVIHEL (1958) B.S. Slopné 575,14
3 Petr FOJTÍK (1964) Zvonek Sport Valašské Klobouky 559,11
4 Dušan CENCINGER (1964) SP Malenovice 516,35
5 Ivo JURYGÁČEK (1959) SP Malenovice 506,79
6 Jiří VINKLÁREK (1961) TJ Rožnov pod Radhoštěm 450,84
7 Jiří PETR (1954) Kudlov 425,85
8 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 401,90
9 Jiří PROKOP (1956) Běhy Zlín 393,78
10 Tomáš ČERNÝ (1958) All Blacks Otrokovice 299,55
11 Jiří VOPAŘIL (1964) JISVA Zlín 152,11
12 Leoš ERNEST (1962) Titan Meniskus Lukov 126,55
13 Jiří PROCHÁZKA (1952) Než si pro nás přijde 119,88
14 Vladislav KNEBL (1935) TOMA Otrokovice 1,00

Pořadí 2024 - kategorie MJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Petr SOLAŘ (2006) Solario team 480,29
2 Tobiáš TLUSTÁK (2007) Zlín 367,95
3 Štěpán VESELÝ (2007) OB Vizovice 275,09
4 Václav PUMPRLA (2008) ROHÁLOV bike team 186,04
5 Marek NEDBAL (2008) Tj Prusinovice 165,32
6 Lukáš PAVELÁK (2008) STG Zlín 142,64
7 Max MATYÁŠTÍK (2008) TITAN TRILIFE 100,00
8 Ondřej HUBÁČEK (2007) KESBUK 100,00
9 Jiří FLAŠAR (2008) Biatlon Halenkovice 92,91
10 Martin KOCOUREK (2008) 89,63
11 Tomáš JANŠTA (2006) 86,34
12 Jakub ORSAVA (2008) TUFO CZ OTROKOVICE 76,00
13 Tomáš BARCIAGA (2008) 63,17

Pořadí 2024 - kategorie MM

Pořadí Závodník Tým Body
1 Ondřej MERAVÝ (2010) TJ Jiskra Otrokovice 294,53
2 Šimon MERAVÝ (2012) TJ Jiskra Otrokovice 213,73
3 Ondřej TRŇÁČEK (2009) 169,34
4 Jáchym SPOREK (2013) Cyklokroužek Fryšták 116,46
5 Nikos KOTOPULOS (2010) TITAN TRILIFE 89,64
6 Miroslav VAVRUŠA (2010) SUPP STORE NAPAJEDLA 86,18
7 Michael Jan KNEBL (2014) SK Hanácká Slavia Kroměříž 62,98
8 Kryštov JANDÍK (2009) 62,61
9 Vojtěch KUČERA (2010) Cyklokroužek Fryšták 50,89
10 Filip MACHŮ (2013) Kruháč team UB 49,89
11 David VOHNÍK (2011) 1,00

Pořadí 2024 - kategorie ZA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Alena HOLBOVÁ (1986) 654,95
2 Markéta LACIKOVÁ (2003) Démonky staříčských štol 583,31
3 Karolína LEČBYCHOVÁ (1991) 567,03
4 Ludmila POMPOVÁ (1998) Canicross Zlín 549,08
5 Veronika SMYČKOVÁ (1986) SUPP STORE NAPAJEDLA 531,96
6 Tereza MARŠALÍKOVÁ (1996) STG Zlín 530,40
7 Nicola STAROVÁ (2002) STG Zlín 335,77
8 Helena CHROMEKOVÁ (1986) Slawex runners 283,29
9 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 238,43
10 Lucie REPKOVÁ (1987) Fyzio Step 225,06
11 Petra JENYŠOVÁ (1991) KESBUK 195,80
12 Jana PIRKOVA (1993) Sykora running 192,09
13 Kateřina Pospíšilová (1995) Hostýn trail 189,51
14 Markéta FUSSOVÁ (1988) Mattoni FreeRun Zlín 179,53
15 Jana TORALOVÁ (1986) Kruháč team UB 177,21
16 Radka MIKULOVÁ (2004) 175,73
17 Magdalena SUCHÁNKOVÁ (1997) R60 175,27
18 Veronika BRÁZDOVÁ (1990) Valachbajk team 174,03
19 Markéta MARTINKOVÁ (1997) 158,97
20 Denisa ŠVECOVÁ (1994) 150,72
21 Jana VYORALOVÁ (1993) 147,10
22 Iveta MACEK (1987) Easy fitness Zlín 139,45
23 Martina ČAPKOVÁ (1999) 138,30
24 Markéta ČEHOVÁ (1991) Mattoni FreeRun Zlín 131,28
25 Aneta KOTÍKOVÁ (1989) 121,34
26 Jana OTAVOVÁ (1985) Slawex runners 100,00
27 Jana MARKOVÁ (1987) 88,90
28 Zuzana KAŠPAROVÁ (1997) Poradenské a krizové centrum 87,09
29 Eva KRATOCHVÍLOVÁ (1986) Korunka Luhačovice 85,42
30 Jana SPORKOVÁ (1986) SPORÁCI 84,79
31 Vanessa SLAVÍKOVÁ (1996) 84,62
32 Natálie MARCOŇOVÁ (2000) 82,07
33 Erika PETŘÍKOVÁ (1989) 78,94
34 Dagmar SMILKOVÁ (1988) Dashia_a_r_t 76,48
35 Radka Žitníková (2003) UTB FaME 76,13
36 Lucie VOLAŘÍKOVÁ (1989) 76,02
37 Hana JURAJDOVÁ (2002) UTB 74,81
38 Anna CALÁBKOVÁ (2003) UTB 74,74
39 Soňa MIKULOVÁ (1991) 71,38
40 Tereza ČÍPOVÁ (2002) 68,61
41 Petra BERNATÍKOVÁ (1991) 64,69
42 Markéta ŠŤUKAVCOVÁ (1989) 64,13
43 Žaneta SZOCSOVÁ (1994) Mattoni FreeRun Zlín 62,65
44 Tereza VANUROVA (1987) 57,08
45 Martina MACHOVSKÁ (1994) 54,37
46 Viktorie KOZLOVÁ (2003) 46,62
47 Aneta VELCEROVÁ (1989) 37,19
48 Ludmila DOBEŠOVÁ (1999) 30,53
49 Michaela SEDLÁČKOVÁ (1992) 1,00
50 Michaela GREGOROVÁ (1992) 1,00

Pořadí 2024 - kategorie ZB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Mária SÝKOROVÁ (1979) Sykora Running 787,48
2 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) SP Malenovice 761,36
3 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) STG Zlín 667,46
4 Žaneta FOLTÝNOVÁ (1980) STG Zlín 657,49
5 Jana MORAVCOVÁ (1981) TJ Sokol Vizovice 624,51
6 Bronislava VÁJOVÁ (1981) STG Zlín 586,71
7 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 400,00
8 Marcela SKLENÁŘOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 356,58
9 Daniela SCHLOSSEROVÁ (1975) 1KD 340,84
10 Petra BALÍČKOVÁ (1980) BALDATEAM 331,41
11 Pavlína MATUŠKOVÁ (1977) STG Zlín 301,58
12 Mirka ZICHOVÁ (1981) Slawex runners 272,45
13 Eva BLAŽKOVÁ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 253,44
14 Helena KOTOPULU (1980) Triteam Zlín 200,00
15 Jana VESELÁ (1976) OB Vizovice 175,16
16 Linda Luisa RADECKÁ (1978) SKP Zlín 162,03
17 Jana STRUHÁROVÁ (1984) 154,39
18 Eva ČÁSLAVSKÁ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 148,97
19 Nina FOJTŮ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 148,63
20 Dana ZACHOVÁ (1975) 128,80
21 Petra PETRASOVA (1983) 99,68
22 Eva MALKOVÁ (1982) Slawex runners 90,81
23 Kateřina MIKEŠOVÁ (1978) VO-HU-bu team 87,81
24 Hovorková Tamar JANUŠKOVÁ (1980) 83,81
25 Zuzana FIŠEROVÁ (1979) SKI Klub Valašské Meziříčí 80,88
26 Andrea ZÁBOJNÍKOVÁ (1979) STG Zlín 78,23
27 Helena VÁJOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 74,11
28 Martina SIKOROVÁ (1984) Rájec 63,79
29 Kateřina LÁNÍKOVÁ (1982) 61,34
30 Magdaléna ŠEVČÍKOVÁ (1977) 48,78
31 Magee NIRHASA (1979) Sri Chinmoy Marathon Team 7,59
32 Marcela MIKLÁŠOVÁ (1983) Poradenské a krizové centrum 1,00
33 Iveta JAKUBOVÁ (1979) 1,00
34 Martina MAŠKOVÁ (1978) 1,00
35 Hana NÁBĚLKOVÁ (1982) 1,00

Pořadí 2024 - kategorie ZC

Pořadí Závodník Tým Body
1 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) Mattoni FreeRun Zlín 719,71
2 Hana LACIKOVÁ (1973) Démonky staříčských štol 559,93
3 Marie TOMANOVÁ (1966) X-Trail Orlová 487,47
4 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 463,80
5 Jitka PACHULOVA (1967) Mattoni FreeRun Ostrava 225,64
6 Miroslava KYLIÁNOVÁ (1964) 195,76
7 Jitka BAŘINKOVÁ (1972) Dia Zlín 185,63
8 Anna Balážová (1974) 160,76
9 Jarmila FILIPOVÁ (1973) 134,70
10 Jitka KLUSALOVÁ (1973) 80,74
11 Renata HÁLOVÁ (1974) 69,16
12 Jana VRUBELOVÁ (1973) Poradenské a krizové centrum 57,92

Pořadí 2024 - kategorie ZJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 442,04
2 Barča ŽALUDKOVÁ (2007) SP Malenovice 387,32
3 Nikola KARSKÁ (2007) ATHOL 164,13
4 Lucie ŽAROSKÁ (2007) Mattoni FreeRun Zlín 161,16
5 Jůlie KVASNIČKOVÁ (2007) 2B WINNER 94,68

Pořadí 2024 - kategorie ZM

Pořadí Závodník Tým Body
1 Terka ŽALUDKOVÁ (2009) SP Malenovice 195,53
2 Eliška BŘEZÍKOVÁ (2009) 192,74
3 Anežka VLČKOVÁ (2009) 134,10
4 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 125,00
5 Věra VABROUŠKOVÁ (2011) TITAN TRILIFE 93,30
6 Natálie PAVLENKOVÁ (2009) 83,81
7 Veronika ŠÍBLOVÁ (2014) ATLETIKA HOLEŠOV 82,37
8 Vendula NÁBĚLKOVÁ (2011) 1,00

Týmové pořadí 2024

Pořadí Tým Body
1 SP Malenovice 3 026,98
2 Mattoni FreeRun Zlín 2 835,88
3 Sykora running 2 745,66
4 Valachbajk team 2 717,38
5 STG Zlín 2 661,48
6 Solario team 1 501,00
7 KESBUK 1 404,02
8 TITAN TRILIFE 1 340,25
9 Démonky staříčských štol 1 304,57
10 SUPP STORE NAPAJEDLA 1 172,71
11 TJ Jiskra Otrokovice 1 125,81
12 Zlín 1 106,89
13 Slawex runners 891,76
14 Fyzio Step 865,18
15 Zvonek Sport Valašské Klobouky 810,65
16 Ghost Team 714,11
17 NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 686,88
18 AC BUGGER 650,14
19 SK ZaFaR Frenštát p. R. 645,24
20 Slečinky Napajedla 641,38
21 TJ Sokol Vizovice 624,51
22 BALDATEAM 605,04
23 Vseproakci.cz 581,51
24 EKODRILL ZLÍN 578,40
25 B.S. Slopné 575,14
26 Ski Turist Velké Karlovice 574,33
27 Kruháč team UB 554,60
28 Canicross Zlín 549,08
29 OB Vizovice 534,54
30 Samodílné skejty 527,46
31 X-Trail Orlová 487,47
32 www.zlinska50.cz 483,21
33 Gauneři Zlín 482,43
34 TJ Rožnov pod Radhoštěm 450,84
35 Kudlov 425,85
36 AC Sportguides Rožnov p. Radhoštem 400,00
37 Běhy Zlín 393,78
38 DUVET HOVĚZÍ 370,67
39 1KD 340,84
40 Easy fitness Zlín 337,37
41 SCMT 331,00
42 Eleven head CST Cyklolive 317,79
43 All Blacks Otrokovice 299,55
44 Poradenské a krizové centrum 275,74
45 Fuck Cancer 264,49
46 ATLETIKA HOLEŠOV 256,98
47 Tomas 254,42
48 Nabombíme to! 238,43
49 Mattoni FreeRun Ostrava 225,64
50 SKB Zlín C 211,26
51 Triteam Zlín 200,00
52 MK PROSTĚJOV 195,07
53 Čahoun 191,85
54 SKOB Zlín 190,78
55 Hostýn trail 189,51
56 NAPARIDERS 188,98
57 ROHÁLOV bike team 186,04
58 Dia Zlín 185,63
59 Brumov-Bylnice 184,94
60 STG Brumov - Bylnice 178,43
61 Hasiči Topolná 177,89
62 R60 175,27
63 Cyklokroužek Fryšták 167,35
64 SP Malenovice B-Team 165,78
65 Tj Prusinovice 165,32
66 Otrokovická Honírna 164,20
67 ATHOL 164,13
68 MK Tlapky v tahu 163,13
69 SKP Zlín 162,03
70 Pobřeží kocoviny 160,97
71 Babice 158,51
72 Český paralympijský tým 155,03
73 Vizovice 154,28
74 Fc Provodov 153,10
75 JISVA Zlín 152,11
76 TJ Mrlínek 149,95
77 UTB 149,55
78 Petrovjan 147,98
79 Rokytnice 63-57 147,75
80 eSVS.CZ Team 147,38
81 Brusné 146,85
82 Korunka Luhačovice 144,94
83 Borci ze židle 144,50
84 Nallu run free 142,87
85 Fitcentrum L-S Club Vrchlabí 138,62
86 Titan Meniskus Lukov 126,55
87 Než si pro nás přijde 119,88
88 Mártyho Afro Cirkus [MAC] 106,90
89 Rokytensky hrb 15.6.2024 99,95
90 2B WINNER 94,68
91 Šneci v lihu 93,20
92 Biatlon Halenkovice 92,91
93 Valašský soubour Kašava 88,17
94 VO-HU-bu team 87,81
95 SPORÁCI 84,79
96 OREL ZLÍN 84,52
97 The worst 81,10
98 SKI Klub Valašské Meziříčí 80,88
99 Dashia_a_r_t 76,48
100 Radost z pohybu 76,34
101 UTB FaME 76,13
102 TUFO CZ OTROKOVICE 76,00
103 Rájec 63,79
104 SK Hanácká Slavia Kroměříž 62,98
105 BeeRun 61,39
106 Líní šneci 56,37
107 STG ZLÍN 45,44
108 STG Brumov-Bylnice 43,52
109 Citibank Europe 43,05
110 Sidonie 33,30
111 Rychlé šípy 24,00
112 Sri Chinmoy Marathon Team 7,59
113 TOMA Otrokovice 1,00
114 --- 0,00