Archiv výsledků 2023

TOP 5 mužů

Pořadí Závodník Body
1 Andrej VIŠNĚVSKÝ (1991) 1 986,26
2 Matěj BENÍČEK (1994) 1 984,32
3 Svatopluk JANEČKA (1972) 1 924,13
4 Jiří ČERVENKA (1986) 1 913,94
5 Jan BEČICA (1993) 1 901,11

TOP 5 žen

Pořadí Závodník Body
1 Eva KUČEROVÁ (1984) 1 767,02
2 Hana LACIKOVÁ (1973) 1 632,09
3 Petra MACKOVÁ (1973) 1 570,72
4 Markéta LACIKOVÁ (2003) 1 522,73
5 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) 1 516,09

Pořadí 2023 - kategorie MA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Andrej VIŠNĚVSKÝ (1991) 1 986,26
2 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 1 984,32
3 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 1 913,94
4 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 1 901,11
5 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) NAPARIDERS 1 836,36
6 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 1 812,21
7 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice 1 657,51
8 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 1 633,84
9 Jan ŠKRABANA (1992) 1 564,33
10 Martin HALAŠKA (1987) 1 438,59
11 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora running 1 390,56
12 Daniel KOGLER (1998) Valachbajk team 1 120,82
13 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 1 101,16
14 Martin HEČKO (1987) Valachbajk team 1 071,26
15 Ondřej DVORSKÝ (1988) Mattoni FreeRun Zlín 1 048,24
16 Ivo VEDRA (1987) Pan a paní Vedrovi 960,77
17 Filip BUKOVJAN (1990) KESBUK 954,64
18 Ondřej MINAŘÍK (1992) Valachbajk team 919,18
19 Dominik VRBA (1995) SK Jaroslavice 869,58
20 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 826,39
21 Roman JANKŮ (1986) Zvonek Sport Valašské Klobouky 784,38
22 Radim DERKA (1991) Přerov 729,10
23 Samuel SLOVAK (2002) 713,25
24 Karel LIŠKA (1988) 711,39
25 Ivo HORKÝ (1984) Zlín 653,43
26 Jiří KNOT (1986) 641,90
27 Jakub VODÁREK (1988) Vseproakci.cz 571,50
28 Pavel VLČEK (1996) 571,41
29 Petr ČERMÁK (1996) Otrokovická Honírna 557,29
30 Filip NĚMĚC (1992) 529,45
31 Filip KOUBA (1992) 463,22
32 Pavel UJČÍK (1986) EKOME Running Team 455,66
33 Stanislav RAK (1990) STG Brumov - Bylnice 455,58
34 Lukáš FOLTÝN (1994) STG Zlín 454,67
35 Ondřej LEHEČKA (1994) PSG 443,09
36 Petr LOPRAIS (1989) MK Tlapky v Tahu 419,58
37 Adam HUSTÝ (2004) AK Zlín 399,95
38 Milan KORENY (1991) 399,50
39 Petr ŽAŽO (1990) Radost s pohybu 398,12
40 Pavel Dubčák (1986) 393,74
41 Josef SÁBA (1986) STG Zlín 389,95
42 Michal KOVACIK (1984) Garbsener SC 389,66
43 Jozef URBANČOK (1987) Mattoni FreeRun Zlín 384,29
44 Martin HRÁČEK (2000) 381,43
45 Jiří Klement (1988) DRESSME.CZ 380,65
46 Lukáš MATULA (1989) Vanilkové rohlíčky 378,94
47 František KRÁČALÍK (1998) 372,49
48 Martin OČADLÍK (1991) 352,91
49 Karel HALBERŠTÁDT (1994) 342,49
50 Tomáš MISAŘ (1985) Zlín 338,08
51 Dan ZÁBOJNÍK (1990) Rovel Zlín 334,60
52 David VELCER (1988) Pobřeží kocoviny 316,59
53 Tomáš KOZEL (1992) Speedgoat 316,52
54 Mojmír NOVÁK (1987) 314,12
55 Radim SKŘIVÁNEK (1989) STG Zlín 312,42
56 Pavel HRADIL (1998) TITAN TRILIFE 293,05
57 Marian PAPŠÍK (2000) 280,00
58 Martin JURČA (1991) Mattoni FreeRun Zlín 277,86
59 Radek KOZÁK (1992) 258,30
60 Martin VALERIÁN (2002) Líní Panteři 254,51
61 Jiří MIZERA (1989) 250,38
62 Miroslav MINAŘÍK (1994) Neubuz 249,94
63 Jakub JEŘÁBEK (1989) Mattoni FreeRun Zlín 249,38
64 Jakub GREGŮREK (1985) TITAN TRILIFE 248,59
65 Jakub VRÁNA (1994) Solario team 240,44
66 Ondřej KLHŮFEK (1986) zodreva.cz 231,74
67 Ondřej VLČEK (1997) 208,47
68 Filip VÁCLAVÍK (1995) TITAN TRILIFE 197,94
69 Jakub JANDA (1991) ROHÁLOV bike team 197,58
70 Martin HOLUB (2002) COLUMBUS 196,95
71 Tomáš PROCHÁZKA (1989) 196,73
72 Jaroslav TLAPÁK (1987) AK Iscarex Česká Třebová 195,23
73 Michal PAPEŽ (1984) Zoo Praha 194,65
74 Dalibor JEDLIČKA (1991) 192,37
75 David RÉMOND (1999) Team Pleins Phares 191,08
76 Radek TABARKA (1988) Buls Rymice 191,07
77 Petr HARNOŠ (1986) Elm trade Kolín 190,51
78 Václav BEDNARSKÝ (2001) TITAN TRILIFE 190,50
79 Ondřej PAVELKA (2004) Slopné 189,18
80 Lukáš TOBOLA (2003) Kašavský mlýn 188,89
81 Marek BRULÍK (2001) 188,75
82 Tomáš DITTRICH (2004) Cyklogat 188,26
83 Petr JEŘÁBEK (1993) Brumov - Bylnice 188,23
84 Tomáš JANDÍK (2002) 188,18
85 Vojtěch ŠANDA (2001) TITAN TRILIFE 187,56
86 Jan POHL (1998) UTB & DECATHLON Zlín Team 186,82
87 Daniel PAVLÍK (1994) 183,74
88 Radek STŘALKA (1995) Lokomotiva Trojanovice/VIVA 183,63
89 Daniel KOČAŘ (1992) STG Zlín 183,06
90 Lukáš KNEBL (1985) Citibank Europe 182,66
91 David BABIÁNEK (1993) Cycloracing team 182,29
92 Jan ŘEZNÍČEK (1984) Kola Číhal 181,73
93 Jaromír STRNKA (1987) JS 181,65
94 Jáchym KOUBA (2004) SK Přerov 181,61
95 Petr VESELSKÝ (1994) ASPOT Hulín 181,54
96 Jiří KOZUBÍK (1988) AKEZ Kopřivnice 178,68
97 Petr GAJA (1994) 177,67
98 Ľubomír KONEČNÝ (1984) DHZ Moravský Svätý Ján 177,08
99 Richard ČERVINKA (1986) Zlín 176,80
100 Emanuel BUZEK (1987) Pundenteam 176,28
101 Martin BOTH (1987) 175,88
102 Filip HRIC (1993) 175,40
103 David MACHALA (1992) Road2Kona 174,34
104 Milan HRDLIČKA (1992) Chvalčov 173,86
105 Robert KADLÍK (1996) Milda Sprintteam 173,43
106 Msrek JANDORA (1986) Runningzone Brno 173,42
107 Libor BLAHA (1985) Team Bedihošť 172,16
108 Richard ANDRÝSEK (1991) STG Zlín 171,87
109 Tadeáš GRAUBNER (2004) SKOB Zlín 171,62
110 Jakub KADLČÁK (1986) ICC 171,47
111 Jakub NOVÁK (2001) Slawex runners 171,41
112 Václav ZADINA (2004) BV Elektronik 171,31
113 Tomáš STOKLÁSEK (1995) 170,75
114 Jakub VAŠUT (1987) TJ Liga 100 Olomouc 170,71
115 Kryštof ŽŮŘEK (2004) STG Zlín 170,54
116 Tomáš SMOLICHA (1995) Nový Malín 169,31
117 Tomáš MÁLEK (1997) Otrokovická Honírna 169,10
118 Roman ŠPIČÁK (1993) TITAN TRILIFE 168,69
119 Petr CALETKA (1991) TRAVERZ 167,61
120 Martin PĚČEK (1993) Ooči Cycling team 167,33
121 David STRAKA (1992) 167,32
122 Jan KADLČÁK (1988) ICC 167,18
123 Radomír NAVRÁTIL (1989) 167,06
124 Petr KADLČÍK (1985) 166,63
125 Evgen VASHYNKO (1989) 165,77
126 Radek BARVÍŘ (1993) 165,03
127 Eduard SKALNÍK (1994) 165,02
128 David SOMMER (1991) Šneci v lihu 164,98
129 Zdeněk STRUŠKA (1992) 164,93
130 Pavel PEKAŘ (1987) TJ Sokol Lukov 164,59
131 Pavel PLEVA (1991) 164,17
132 Matěj LUTZ (2004) Milda Sprintteam 163,97
133 Jonáš VESELÝ (2004) OB Vizovice 162,07
134 Pavel HANAČÍK (1997) Střechy92 s.r.o. 161,30
135 Lukáš Pavelka (1989) 160,58
136 František HEINZ (1997) Slopné 160,22
137 Ondřej VAVERKA (1989) 159,05
138 Radomil VAŠÍK (1994) Iron Warriors 158,98
139 Filip KAŠÍK (1984) 158,44
140 Adam SROVNAL (2001) 157,92
141 Milda TĚŠÍK (2000) Sykora running 156,64
142 Martin REPKA (1985) 156,39
143 Tomáš BERÁNEK (1989) Bílovické běhny 156,34
144 Jakub BRUCK (2001) Milda Sprintteam 156,11
145 Pavel KOPSA (1984) 154,54
146 Jakub JAKUB (1991) TK Renarkon 153,70
147 David HRSTKA (1997) Kuraray 153,56
148 Jakub KURA (1991) IRIteam 153,39
149 Vlastimil PILAŘ (1984) Nuzířov 152,75
150 Vojtěch BEDNÁŘ (2001) Slopné 152,15
151 Petr DOSTÁL (2003) UTB & DECATHLON Zlín Team 151,88
152 Filip SVOBODA (1992) 151,79
153 Miroslav ŠVIHEL (1986) B.S. Slopné 151,14
154 Lubomír RAK (1992) Petrovjan 150,51
155 Jakub DANĚK (1991) 149,79
156 David ŠKABRAHA (1991) 147,50
157 Martin MASAŘ (2004) 146,69
158 Eduard JULINA (1984) 146,23
159 Pavel SKALICKÝ (2001) Milda Sprintteam 146,23
160 Daněk VOJTĚCH (1984) LK Zlin 145,44
161 Adam BELOŠ (1998) Milda Sprintteam 144,95
162 Radomír PRAVDA (1988) 144,63
163 Filip HORÁK (2003) Milda Sprintteam 144,00
164 Josef FUSEK (1990) STG Zlín 143,42
165 Pavel PEKAŘ (1988) TJ Sokol Lukov 143,38
166 Michael HLAVÁČ (1995) 142,78
167 Josef GRESL (1985) 142,61
168 Tomáš RAŠKA (1992) Bohuslavice nad Vláří 142,35
169 Radim DANĚK (1999) 142,18
170 Jakub ROLINC (1985) Micáčci 142,08
171 Michael TÍŽEK (2000) 141,16
172 Ondřej STODŮLKA (1991) 140,80
173 Miloš FIALA (2001) 139,95
174 Marek MIKLÁŠ (1984) Poradenské a krizové centrum 137,34
175 Vojtech WERBITZKÝ (1999) Milda Sprintteam 136,24
176 Martin MALINA (2000) 135,71
177 Vojtěch DANĚK (1984) LK Zlín 133,23
178 Jan SCHAFER (1993) SKOB Zlín 132,92
179 Jakub NOŽIČKA (1997) Milda Sprintteam 132,20
180 Peter SRNEC (1994) 131,51
181 Petr STEHLÍK (1997) Raw Workout 126,55
182 Vít OSIČKA (1993) 125,05
183 Jaroslav ŠMOTEK (1986) Milda Sprintteam 124,76
184 Petr MARHOLT (1991) Lions fitness gym Napajed 124,07
185 Jiří MIZERA (1984) 118,53
186 Josef JÍLEK (1989) 104,40
187 Michal VARNAVČIN (1992) 104,19
188 Marek OLŠÁK (1999) 103,87
189 Martin UNGER (2000) 103,83
190 Karel ČERNOCH (1987) Karel Černoch - sportovec ne zpěvák 100,00
191 Šimon KOBLIŽEK (1999) TITAN TRILIFE 100,00
192 Radek MILIČKA (2000) Slawex runners 95,58
193 Adam KOSINA (2004) VSK Univerzita Brno 95,25
194 Ondřej BARTOŠEK (1990) Milda Sprintteam 94,90
195 Martin VELCER (1990) Rychlá Rota 90,34
196 Jan TOTEK (1993) 89,81
197 Radek VYMAZAL (1990) 89,61
198 Jiří PINĎÁK (2001) Kašavský mlýn 88,55
199 Zdeněk KINDL (1987) MORAVIAN DOGZ 87,95
200 Pavel DUBŇÁK (1986) 87,27
201 Vlastimil PROCHÁZKA (1987) Workers DTJ Prostějov 87,27
202 Martin FRANTIŠÁK (1991) STG Brumov Bylnice 86,81
203 Ondřej HROMÁDKA (1990) Jihlava 86,22
204 Štěpán KRAJČA (1989) 84,13
205 Petr GARGULÁK (1991) MORAVIAN DOGZ 84,13
206 Ondřej SVITKO (1997) Milda Sprintteam 83,95
207 Jakub LORENC (1990) STG Brumov Bylnice 82,88
208 Dušan ZENTRICH (2000) 82,85
209 Karel BENÍČEK (1992) 82,23
210 Ondřej PLÁŠEK (1990) SDH Provodov 80,07
211 Martin KNYTL (1988) Kola Ledeč 78,39
212 Stanislav VARCABA (1993) 74,03
213 David BLANAŘ (2000) Vasky v běhu 73,51
214 Tomáš BERNATÍK (1984) Babice 73,51
215 Petr ZBRANEK (1989) TJ Kašava 71,52
216 Jaroslav FILÁK (1987) 71,49
217 Pavel OVESNÝ (2004) 70,12
218 Štěpán KOZEL (2003) Zlín 69,80
219 Adam Bičan (1998) 68,85
220 Tomáš BELANT (1993) 68,19
221 Vojtěch KNIRSCH (1988) Kašavský mlýn 68,09
222 Jakub ŠEMNICKÝ (2004) 66,64
223 Pavel ZAVADIL (1988) 64,96
224 Lukáš KLINKOVSKÝ (1987) Kopeček 64,94
225 Filip BALÁK (1990) Mártyho Afro Cirkus 64,10
226 Daniel HLAVIČKA (2002) 63,49
227 Stanislav DOVRTĚL (1986) 62,80
228 Pavel PONAŘ (1988) TJ Sokol Lukov 62,39
229 Ondrej ŠTETINA (1987) 61,33
230 Martin KRČMA (1988) 61,03
231 Ondřej PAGÁČ (2001) TITAN TRILIFE 60,93
232 Matěj KUBALOŠ (1998) 59,76
233 Petr WEINERT (1987) Bivoj 58,84
234 Martin DANĚK (1985) Mattoni FreeRun Vsetín 57,98
235 Filip KOVÁŘ (2004) Decathlon Zlín 52,72
236 Anna HLAVINKOVÁ (1998) TKD Zlín 49,84
237 Matouš WORM (1984) 48,94
238 Samuel ZEZULKA (2003) 46,78
239 Michal KONŠEL (1986) 46,39
240 Štěpán PEŠÁK (2004) 45,97
241 Filip GREGŮREK (1987) 45,62
242 Michal PERUTKA (1994) 44,60
243 Vítězslav MINSTER (1993) 43,24
244 Vojtěch SLOVÁK (1984) Mártyho Afro Cirkus 42,58
245 Dominik JÁL (1994) 42,33
246 Sudek FILIP (2000) Chatocha team 42,02
247 Tomáš JIROUT (1986) 41,13
248 Jan ŠTACH (1991) 39,60
249 Ondřej SZOLONY (1986) Kolokroužek Zlín 33,46
250 Richard HORÁK (1992) 31,65
251 Martin ZLÁMAL (2000) label production 30,26
252 Vojtěch FLASAR (1991) PSG 26,78
253 Matěj MAZÁČ (2000) 25,05
254 Jaroslav KOLÁŘ (1991) 25,04
255 Daniel JANOŠEK (2004) Decathlon Zlín 24,87
256 Alan KRISTEN (1997) 22,48
257 Vít HAVEL (1994) 22,45
258 Adéla SOVADINOVÁ (2004) Ulička Team Kašava 17,32
259 Jaroslav BOBEK (1986) 11,49
260 Petr SUCHOMEL (1986) 11,04
261 Ondřej VRZAL (1984) 2,00
262 Marcel REGMUND (1986) 1,00

Pořadí 2023 - kategorie MB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 1 895,09
2 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 1 790,05
3 Pavel GABRHEL (1974) STG Zlín 1 700,12
4 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZaFaR Frenštát p. R. 1 674,01
5 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 1 672,92
6 Karel MACHŮ (1975) SP Malenovice 1 630,51
7 Marek CHMELA (1974) Valachbajk team 1 575,83
8 Ondřej SOUKENÍK (1983) Gauneři Zlín 1 573,83
9 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 1 523,13
10 Jiří GARGULÁK (1977) SP Malenovice 1 466,87
11 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 1 219,13
12 Richard KUDĚLKA (1976) STG Zlín 1 201,03
13 Radek ERBEN (1977) 1 029,00
14 Jan KUČERA (1983) Mattoni FreeRun Zlín 1 024,25
15 Libor REICH (1979) Mattoni FreeRun Zlín 981,72
16 Viktor POLÁCH (1983) Mattoni FreeRun Zlín 932,74
17 Ivan BALÍČEK (1981) 912,62
18 Petr OTRUBA (1981) 907,85
19 František NEČEKAL (1983) SKP Zlín 861,88
20 Bohuslav KOMÍN (1976) Mattoni FreeRun Zlín 844,24
21 Ondřej DOMINEC (1981) SP Malenovice 828,76
22 Oldřich Žák (1975) Slawex runners 822,27
23 Radim Valerián (1975) Triteam Zlín 783,78
24 Stanislav HRNČÍŘ (1977) 781,22
25 Václav PETRÁSEK (1976) 766,37
26 Jaroslav Buček (1975) Sykora running 739,36
27 Josef MRLÍK (1981) PR 697,33
28 Lukáš BIČAN (1983) Hasiči Topolná 694,68
29 Pavel MACEK (1979) 607,84
30 Jiří PETR (1979) Salomon 598,30
31 Tomáš FRÝDL (1983) Sun Sport Team 579,99
32 Radoslav ŠÍBL (1980) Ekodrill Zlín 573,97
33 Přema ŽALUDEK (1977) Cyklogat 560,64
34 Jakub PLHOŇ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 540,90
35 Jiří NESVADBA (1976) 537,43
36 Roman COL (1979) RUBIC / MORAVIAMAN 536,52
37 Robert MATULA (1975) Líní šneci 524,16
38 Jan BEZSLEZINA (1981) Mattoni FreeRun Zlín 519,53
39 Tomáš JURÁŇ (1976) AK Holešov 517,40
40 Jan PROCHÁZKA (1981) 512,69
41 Jan KAŇKA (1974) Kaňky 506,73
42 Lukáš BRADA (1978) Skaštice 500,24
43 Patrik HETMER (1983) Český paralympijský tým 486,89
44 Josef HRUBOŠ (1982) 464,70
45 Jaroslav KŘIŽKA (1980) 462,79
46 Kamil HAMAN (1975) Sri Chinmoy Marathon Team 454,53
47 Martin MACEK (1982) Easy fitness Zlín 441,53
48 Jiří DANĚK (1976) UH. Hradiště 378,71
49 Jiří VLČEK (1977) OB Vizovice 364,84
50 Roman JANUŠKA (1981) Samodílné skejty 360,75
51 Lukáš SMYČEK (1983) NAPARIDERS 360,41
52 Radek STŘEDULINSKÝ (1982) Vycher RS 350,34
53 Patrik BARTÍK (1976) KESBUK 347,76
54 Pavel KUČERA (1983) Asterion 344,38
55 Tomáš PĚČEK (1979) VP Bechyně 342,80
56 Lukáš PEČIVA (1980) 342,58
57 Josef HÁJEK (1980) 325,50
58 Radek ŠEBÁK (1977) Rokytnice 63 320,55
59 Pavel RŮŽIČKA (1976) Kolokroužek Zlín 320,48
60 Martin RES (1977) Mattoni FreeRun Zlín 319,66
61 Pavel HAJEK (1983) www.zlinska50.cz 313,39
62 Miroslav DŘÍMAL (1976) Sykora running 309,25
63 Miroslav ZÁPECA (1978) Leskové 306,14
64 Martin MODRÁČEK (1979) Blue Bird The Hurricane 301,43
65 David KARSKÝ (1974) 295,90
66 Ondřej HÁJEK (1978) 289,80
67 Jan KREJČIŘÍK (1982) 286,28
68 Libor SVIEČKA (1981) SKÁJ team 263,32
69 Michael SOLAŘ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 259,47
70 Filip MALOTA (1983) Mattoni FreeRun Zlín 258,41
71 Zdeněk OVESNÝ (1978) 225,92
72 Zdeněk LANGER (1983) Valachbajk team 214,74
73 Roman SLUNEČKO (1982) BeeRun 211,13
74 Jiří SVĚTINSKÝ (1979) AK HLUK 194,31
75 Petr KUČERA (1975) Grymov 192,18
76 Radek ŠÍBL (1980) Ekodrill Zlín 191,90
77 František Klofáč (1982) KESBUK 187,67
78 Přemysl ŽALUDEK (1977) SP Malenovice 187,50
79 Martin HOŘÍNEK (1981) SK Oceláci Ostrava 186,78
80 Miroslav ŠIŠÁK (1980) 186,32
81 Robert DUBJEL (1982) Runningzone Brno 185,42
82 Miroslav KVASNIČKA (1981) Kvašovci 181,61
83 Jan TLÁSKAL (1983) Za sebe 181,40
84 Miroslav ŠRÁMEK (1980) TJ Drslavice 180,01
85 Pavel LYSÁČEK (1980) Sport club Kopec 179,13
86 Martin FRYDRYCH (1983) Líšná 178,68
87 Zdeněk OHNŮTEK (1975) Lucoklimarunning 178,67
88 Ondřej KUČERA (1983) 178,65
89 Martin PEKAŘ (1980) www.zlinska50.cz 176,77
90 Jakub SPOREK (1982) Atletika Holešov 175,56
91 Lukáš PROŠEK (1974) 175,43
92 Petr HUDEČEK (1978) Karpatské naděje 175,29
93 Michal KRYSTEK (1977) Advanced Bike Team Brno 175,28
94 Oldřich CHOLEČEK (1979) FORCE TEAM 174,28
95 Štěpán KONEČNÝ (1977) 173,94
96 Aleš WINKLER (1980) 173,03
97 Zdeněk Vaculík (1976) ASPOT Hulín 172,65
98 Vojtěch GOLÁŇ (1983) AC Sportguides Rožnov p./R 172,49
99 Oldřich ČEVORA (1977) BROD GYM 170,55
100 Peter SADLOŇ (1974) Cominfo 169,38
101 Petr KOPP (1977) Crossfit Zlín 168,02
102 Zbyněk BAJTEK (1980) Zbynovar 167,34
103 Miroslav PAPEŽÍK (1979) KKZ VIVA 167,27
104 Lumír SLÁMA (1981) OOB TJ Slovan Luhačovice 167,07
105 Pavel DOSTÁL (1974) 166,33
106 Miroslav ZAPLETAL (1976) Devils team 166,31
107 Stanislav Vičánek (1976) Splašená tkanička Zlín 165,81
108 Martin CHALUPA (1980) PSG Mechanika 165,70
109 Zbyněk VOJTĚŠEK (1977) BudEx 165,56
110 Petr NÁDENÍČEK (1982) 165,15
111 Daniel BRÁZDIL (1975) Ultra blázen 164,85
112 Jaroslav DOLANSKÝ (1974) 164,21
113 Radek TRČKA (1979) Mattoni FreeRun Zlín 162,99
114 Jiří ŠILBERSKÝ (1974) 162,70
115 Pavel VYRUT (1983) 162,06
116 Robert BÉM (1977) RBC 162,02
117 Mojmír HAVRLANT (1977) TITAN TRILIFE 161,31
118 Rostislav RYŠKA (1981) 161,31
119 Petr MAŤA (1974) Podhostýnští vrchaři 161,04
120 Kamil KOZUB (1976) 160,79
121 Pavol VAJCÍK (1981) ASPOT Hulín 160,15
122 Petr KOLŮCH (1977) Sporting Farmers 159,30
123 František MACHŮ (1980) Kruháč team UB 158,17
124 Vojtěch HRUBÝ (1974) 157,86
125 Radek LANGER (1975) 157,08
126 Radim MIKAČ (1974) SK Louky 156,54
127 Radek ČERNÝ (1978) Biatlon Prostějov 156,00
128 Libor HRABOVSKÝ (1979) TJ Ornice 155,95
129 Jiří JAKEŠ (1977) Eleven Head CST Cyklolive 155,36
130 Robert VYORAL (1980) RUBIC 154,86
131 Pavel ŽÍLA (1976) 154,30
132 David KOPEČEK (1979) 152,58
133 Martin SVĚTINSKÝ (1979) TITAN TRILIFE 151,52
134 Michal JAKŠÍK (1980) Bushido gym team 151,12
135 Vilém BYSTROŇ (1974) STS Chvojkovice Brod 147,42
136 Lukáš SUCHÁNEK (1979) KHB Radegast 146,86
137 Karel KUNDERA (1974) 146,23
138 Antonín ŠMIGURA (1977) Korunka Luhačovice 144,13
139 Zbyněk ŠTURM (1976) SKP Lyžaři Holešov 143,65
140 Petr ŠKOLOUDÍK (1980) Nabombíme to! 142,79
141 Radek MACKA (1981) TARA-RUN Nedašov 141,67
142 Jaroslav BLAŽEK (1981) Mattoni FreeRun Zlín 141,24
143 Daniel HRADIL (1978) 141,23
144 Pavel MAMULA (1980) 139,17
145 Martin MIKULA (1981) 138,88
146 Martin ČECHMÁNEK (1980) 134,85
147 Lukáš ANDREJ (1980) 134,83
148 Petr HLAVÁČ (1975) 133,33
149 Radim JAROŠ (1975) Mattoni FreeRun Zlín 132,90
150 Jaroslav PANČOCHA (1976) Mattoni FreeRun Zlín 131,28
151 Aleš SVOBODA (1983) Craft 130,82
152 Zbynek ROZSYPAL (1977) KKZ VIVA 124,87
153 Libor PUMPRLA (1975) Rohálov biketeam 124,13
154 David PAVLÍK (1980) The Pavlix 110,20
155 Lukáš REPKA (1981) Bee Run 108,82
156 Martin NEVAŘIL (1975) KKZ VIVA 105,95
157 Jiří MAREK (1983) 97,95
158 Pavel SOVADINA (1977) Ulička Team Kašava 97,62
159 Petr SUCHÁNEK (1982) STG Zlín 83,78
160 Martin KADLEC (1975) Klub posledních .... 78,05
161 Petr ŠŮSTEK (1974) 74,79
162 Petr MYNAŘÍK (1980) Běžci Ratiboř 70,57
163 Martin KAŠÍK (1978) BESYS 68,46
164 Michal JÁL (1977) 64,90
165 Miroslav ŠMOTEK (1976) 62,41
166 Petr SOVADINA (1976) Ulička Team Kašava 62,36
167 Rudolf DITTRICH (1976) 60,10
168 Alexandr VALKO (1976) 58,41
169 Libor PLŠEK (1975) Fyzio Step 56,60
170 Martin MARUŠÁK (1980) 56,45
171 Libor Železník (1978) Babice 55,33
172 Daniel TKÁČ (1979) TITAN TRILIFE 54,39
173 Roman MICHNA (1977) Sourozenci s.r.o. 51,10
174 Petr HRUŠKA (1976) 50,21
175 Petr ZUBÍČEK (1977) Běžci Ratiboř 50,18
176 Ondřej ŠKÝVARA (1978) Zlín 49,91
177 Rostislav ŠRETR (1975) 47,08
178 Libor TKADLEC (1977) Ulička Team Kašava 45,88
179 František FABÍK (1978) Valmez 45,67
180 Jarda ŠKRÁBANA (1979) 44,24
181 Jakub HOFBAUER (1983) Žlutý klub 40,16
182 Radek MÁČALA (1976) Luhačovice 36,26
183 Martin KODEŠ (1982) 34,10
184 Karel KOVÁŘ (1978) 66 Aronico 32,63
185 Miroslav ROSÍK (1977) PSG 32,36
186 Pavel KEPRT (1974) Šneci v běhu 30,26
187 Richard HOLÝ (1976) Mattoni FreeRun Zlín 27,06
188 Tomáš NIKOLÉN (1982) 21,86
189 David MIKALA (1980) 15,63

Pořadí 2023 - kategorie MC

Pořadí Závodník Tým Body
1 Svatopluk JANEČKA (1972) Ski Turist Velké Karlovice 1 924,13
2 František DOSOUDIL (1970) Solario team 1 840,31
3 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 1 798,26
4 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 1 744,82
5 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 1 714,14
6 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 1 415,80
7 Bronislav MATOUCH (1965) TITAN TRILIFE 1 402,80
8 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 1 206,67
9 Pavel KALIVODA (1971) STG Zlín 1 206,07
10 Petr TLUSTÁK (1971) Zlín 1 160,10
11 Petr VABROUŠEK (1973) TITAN TRILIFE 1 083,58
12 Josef HUBÁČEK (1973) KESBUK 1 080,72
13 Martin KOZEL (1971) Zlín 745,47
14 Martin BAŘINKA (1969) 688,69
15 Jiří VOPAŘIL (1964) JISVA Zlín 598,49
16 Jaroslav PODHAJSKÝ (1972) JISVA Zlín 592,46
17 Petr KUČERA (1972) KESBUK 546,99
18 Petr BENÍČEK (1971) STG Zlín 522,92
19 Marek MIČKA (1970) TSO 466,03
20 Roman ŠNAJDAR (1969) Eleven head CST Cyklolive 449,29
21 Petr VIDLÁŘ (1971) SP Malenovice 414,38
22 Ivo DANĚK (1967) Mattoni FreeRun Zlín 412,07
23 Karel SÝKORA (1967) Sykora running 337,04
24 Michal HOLUB (1972) COLUMBUS 311,74
25 Radim PAVLÍK (1973) Valachbajk team 285,21
26 Milan PLEVÁK (1972) BK Lysá pod Makytou 190,51
27 Miloš Foret (1967) Titan Trilife 178,08
28 Josef ZAORAL (1972) Kojetín 177,34
29 Tomáš MALÝ (1972) Mártyho Afro Cirkus 176,58
30 Bronislav MATOUCH (1964) Herbalife Nutrition 174,33
31 David DOSPÍŠIL (1968) Nabombíme to! 171,77
32 Jiří ŠTEC (1966) 160,49
33 Robert STAVINOHA (1973) 160,22
34 Petr PANČOCHA (1972) Tady běhají Luhačovice 159,29
35 Stanislav JURČA (1967) 151,84
36 Petr CHOLASTA (1972) 151,43
37 Martiin KOZEL (1971) Zlín 149,52
38 Michal POLÁCH (1972) TITAN TRILIFE 149,40
39 Luděk ZLÁMAL (1971) 148,14
40 Marek NESÁZAL (1973) Radun 145,86
41 Martin CÍCHA (1973) SP Malenovice 145,77
42 Michal PELÍŠEK (1970) Mattoni FreeRun Zlín 143,84
43 David ZACHARA (1973) 141,38
44 Jaroslav ZADINA (1964) BV Elektronik 140,51
45 Stefan Goeij (1973) 140,44
46 Pavel PROKOP (1966) 136,66
47 Robert BÝČEK (1968) Tiger club 134,96
48 Vladislav PAVLÍK (1973) Milda Sprintteam 132,84
49 Pavel FREITINGER (1964) 131,44
50 Zdeněk MALÉŘ (1967) 127,84
51 Stanislav JURCA (1967) 127,11
52 Milan KRIŠTOF (1971) 1KD 126,99
53 Aleš MADĚRA (1971) Ulička Team Kašava 124,80
54 Daniel HILL (1971) 124,31
55 Nico KORLAAR (1971) 119,33
56 Libor PALAS (1969) PAVLIX 112,22
57 Július PŠENICA (1967) SK ZaFaR Frenštát p. R. 82,19
58 Petr VESELÝ (1971) Veseláči 81,49
59 Pavel FOJTŮ (1968) Orel Valašské Klobouky 76,12
60 Libor ROŽNÍK (1971) 74,97
61 Jiří KVASNIČKA (1973) Brusné 66,99
62 Václav NEPRAŠ (1970) SKP Zlín 66,06
63 Martin MIKULÍK (1971) Líné lemry 44,50
64 Michal KOZÁK (1973) PSG 44,24
65 Miroslav JANDÍK (1973) 41,71
66 František KOJECKÝ (1972) Solario team 41,58
67 Pavel BŘEZINA (1966) Mattoni FreeRun Zlín 40,45
68 Michal PAVLÍK (1971) 18,92
69 Jaromír SEIDL (1969) Atletika Kladno 16,79
70 Mario VÁCLAVEK (1966) 1,00

Pořadí 2023 - kategorie MD

Pořadí Závodník Tým Body
1 Jiří PROKOP (1956) Běhy Zlín 1 378,60
2 Leoš ERNEST (1962) Titan Meniskus Lukov 1 362,29
3 Josef GARGULÁK (1962) Sykora Running 1 281,04
4 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 1 165,35
5 Jiří PETR (1954) Zlín - Kudlov 1 058,03
6 Jiří VINKLÁREK (1961) TJ Rožnov pod Radhoštěm 1 040,96
7 Miroslav ŠVIHEL (1958) B.S. Slopné 610,45
8 Ivo JURYGÁČEK (1959) SP Malenovice 351,49
9 Štefan GROŠ (1961) SK ZaFaR Frenštát p. R. 336,97
10 Eduard BAUMGARTNER (1957) Radošovce 300,37
11 Oldřich DOLEŽEL (1951) Než si pro nás přijde 271,47
12 Jiří PROCHÁZKA (1952) Než si pro nás přijde 249,99
13 Ladislav VIŠNĚVSKÝ (1962) Quort Team Zlín 191,28
14 Vlastimil BUKOVJAN (1961) KESBUK 177,75
15 Pavel LIŠKA (1963) CTC Fort SMC Ústí n. Orlicí 174,61
16 Tomáš PICHAL (1960) Růžďka 171,37
17 Josef HUBÁČEK (1961) Slovan Luhačovice 167,94
18 Stanislav ŠRŮTEK (1958) 161,43
19 Miroslav KOVÁČ (1952) Trenčín 158,85
20 Stanislav SVITÁK (1950) MK Seitl Ostrava 158,46
21 Jiří STRAKOŠ (1950) Tatra - Kopřivnice 158,42
22 Aleš VRÁNA (1963) Team 2012 155,18
23 Miroslav HŘÍBAL (1956) 147,84
24 Zdeněk ZBRANEK (1962) Valachbajk team 137,02
25 Václav BLAHA (1959) Team Bedihošť 135,83
26 Mirek PŘÍVĚTIVÝ (1953) SK ZaFaR Frenštát p. R. 124,72
27 Ladislav PODIVINSKÝ (1961) 98,72
28 Miroslav PAULĎURO (1958) Triatlon Vladko 55,44
29 Petr LINEK (1959) TITAN TRILIFE 45,89
30 Jiří STEHNO (1961) Vesani.cz 37,41
31 Petr ČIŽMAR (1949) Cykloklub NJ 37,17
32 Jiří VIDOMUS (1953) 35,47
33 Vladislav KNEBL (1935) TOMA Otrokovice 1,00
34 Pavel MALIŠKA (1963) 1,00

Pořadí 2023 - kategorie MJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Tobiáš TLUSTÁK (2007) Zlín 1 776,14
2 Petr SOLAŘ (2006) Solario team 1 326,61
3 Ondřej HUBÁČEK (2007) KESBUK 1 027,61
4 Martin Křížka (2008) AK Zlín 831,74
5 Štěpán VESELÝ (2007) OB Vizovice 830,03
6 Šimon MERAVÝ (2012) TJ Jiskra Otrokovice 753,61
7 Ondřej MERAVÝ (2010) TJ Jiskra Otrokovice 718,46
8 Adam LINHART (2008) AK Zlín 535,97
9 Ondřej TRŇÁČEK (2009) 415,05
10 Tomáš VLČEK (2007) OB Vizovice 376,49
11 Vojtěch BAJER (2008) TITAN TRILIFE 360,08
12 Lukáš PAVELÁK (2008) STG Zlín 349,71
13 Vojtěch KACHTÍK (2006) eSVS.CZ Team 323,23
14 Max MATYÁŠTÍK (2008) TITAN TRILIFE 287,46
15 Vilém KAŇKA (2014) Kaňky 267,49
16 Jakub ORSAVA (2008) Tufo CZ Otrokovice 243,74
17 Patrik MATULA (2005) Líní šneci 235,17
18 Jan ŠKUBAL (2007) TITAN TRILIFE 218,60
19 Šimon SLÁMA (2005) OOB TJ Slovan Luhačovice 198,21
20 Tobias PEKÁREK (2005) SKOB Zlín 193,08
21 Jakub LINHART (2008) AK Zlín 193,01
22 Václav PUMPRLA (2008) ROHÁLOV bike team 185,64
23 Max MATYÁŠTÍK (2006) TITAN TRILIFE 185,29
24 Jiří FLAŠAR (2007) Biatlon Halenkovice 183,71
25 Jiří KOUŘIL (2006) KKZ VIVA 175,56
26 David HAVLÍK (2007) Mattoni FreeRun Zlín 172,99
27 Ondřej TRŇÁČEK (2008) 172,27
28 Viktor MIKULEC (2009) 170,39
29 Miroslav VAVRUŠA (2010) Biatlon Halenkovice 170,38
30 Tobiáš PĚČEK (2011) KOB Směr Kroměříž 168,20
31 Štěpán HOZÍK (2008) 167,68
32 Jan MACHŮ (2005) 167,05
33 Vojtěch TISCHER (2008) KANOISTIKA ONV 166,84
34 Jakub BEDNÁŘ (2006) Slopné 165,34
35 Jakob BLAŽEK (2007) Danubetown Runners 163,83
36 Martin HORÁK (2007) Milda Sprintteam 162,27
37 David HRBÁČEK (2006) Milda Sprintteam 161,00
38 Lukáš TYLŠAR (2006) Milda Sprintteam 159,94
39 Stanislav BĚLAŠKA (2005) 159,54
40 Viktor MIKUKEC (2009) 159,34
41 Lukáš Plic (2006) Titan Trilife (2BW) 151,08
42 Jan SOLAŘ (2010) Plavecký Klub Zlín 148,42
43 Filip ŠKUBAL (2007) Tufo CZ Otrokovice 148,41
44 Sebastian MACKA (2011) TARA-RUN Nedašov 144,62
45 Vojtěch VÁCLAVÍK (2007) SKOB Zlín 138,80
46 Adam MALÍK (2007) SSK Vítkovice 137,73
47 Jakub JASIOK (2005) Milda Sprintteam 128,16
48 Jáchym SPOREK (2013) Cyklokroužek Fryšták 120,62
49 Kryštof JANDÍK (2009) 101,40
50 Jonáš JURÁŇ (2009) AK Holešov 100,00
51 Martin Kocourek (2010) Valašské Klobouky 99,75
52 Maxim STRANGMULLER (2011) Road2Kona 99,43
53 Vojtěch JUŘICA (2007) TJ Slezan Frýdek-Místek 97,94
54 Martin PERNIČKA (2008) SKOB Zlín 97,28
55 Jiří Flašar (2008) Biatlon Halenkovice 96,69
56 Vojtěch KUČERA (2010) Cyklokroužek Fryšták - 4E 94,72
57 Daniel KEJNAR (2005) Vasky v běhu 92,87
58 Karel JULINA (2005) Valašský soubor Kašava 92,71
59 Tomáš DVOŘÁK (2008) TITAN TRILIFE 90,77
60 Štěpán Pešl (2009) TITAN TRILIFE 90,59
61 Ondřej SLOVÁČEK (2009) Biatlon Halenkovice 90,58
62 Václav ŠÍBL (2012) Cyklokroužek Fryšták - 4E 89,14
63 David PEKÁREK (2010) SKOB Zlín 87,44
64 Adam PAVLÍK (2008) SKOB Zlín 87,35
65 Tomáš SOVADINA (2008) Ulička Team Kašava 85,06
66 Kotopulos NIKOS (2010) Titan Trilife 84,23
67 Matěj HUSTÝ (2009) SKOB Zlín 83,17
68 Jan VAŠÍŘ (2011) TITAN TRILIFE 82,69
69 Matyáš MACKA (2013) TARA-RUN Nedašov 82,58
70 Adam HALUZÍK (2007) 80,71
71 Kryštof ZIMMERMANN (2009) 80,07
72 Richard MATKŮ (2007) 78,40
73 Jan PFEIFER (2007) 78,33
74 Vít PEPRNÍČEK (2007) TITAN TRILIFE 77,79
75 Jan VACULÍK (2014) Štítná nad Vláří 77,72
76 Michal VACULÍK (2014) Štítná nad Vláří 76,63
77 Matěj PUMPRLA (2005) Rohálov biketeam 76,24
78 Matyáš BÚŘIL (2008) 75,40
79 Jan SIKORA (2007) 73,70
80 Nikos KOTOPULOS (2010) TITAN TRILIFE 72,97
81 Petr MYNAŘÍK (2009) Běžci Ratiboř 72,21
82 Max LINEK (2011) TITAN TRILIFE 71,39
83 Alexander KUČERA (2009) TITAN TRILIFE 71,30
84 Petr MINAŘÍK (2007) AK Zlín 70,22
85 Libor ŽELEZNÍK (2011) Babice 70,01
86 Vojtěch ZÁPECA (2008) Velké Karlovice 69,65
87 Lukáš PRIESSNITZ (2010) SDH Provodov 69,26
88 Jan KAŇKA (2012) Kaňky 68,66
89 Pavel MACKŮ (2010) 66,14
90 Dominik JANDÍK (2011) 62,52
91 Martin CHOVANEC (2011) VHK Robe Vsetín 61,77
92 Matouš L. KNEBL (2011) SK Hanácká Slavia Kroměříž 57,40
93 Kristian WORM (2010) 56,86
94 Michal PAGÁČ (2012) TITAN TRILIFE 53,96
95 Petr SUCHÁNEK (2012) STG Zlín 53,32
96 Tomáš PRIESSNITZ (2008) SDH Provodov 51,26
97 Natanael WORM (2013) 48,80
98 Michael Jan KNEBL (2014) SK Hanácká Slavia Kroměříž 48,63
99 Petr SOVADINA (2011) Ulička Team Kašava 47,94
100 Ondra MIKEL (2009) 47,82
101 Vojtěch LONDÝN (2010) SDH Provodov 47,15
102 Dominik JANDÍK (2010) 43,08
103 Ondřej ZATLOUKAL (2009) 34,59
104 Vadim RUBEŠ (2011) Cyklokroužek Fryšták - 4E 34,46
105 Adam SMYČEK (2014) NAPARIDERS 29,71
106 Michal ŠLAMPA (2009) Zahrady Šlampa 28,09
107 Filip ŠLAMPA (2006) Zahrady Šlampa 25,24
108 Marek REGMUND (2011) 21,21
109 David VOHNÍK (2011) 1,00
110 Štěpán MIKLÁŠ (2012) Poradenské a krizové centrum 1,00
111 Michal REGMUND (2014) 1,00

Pořadí 2023 - kategorie ZA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 1 767,02
2 Markéta LACIKOVÁ (2003) TJ Slezan Frýdek-Místek 1 522,73
3 Veronika SMYČKOVÁ (1986) NAPARIDERS 1 515,63
4 Alena HOLBOVÁ (1986) 1 157,27
5 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 951,08
6 Ludmila POMPOVÁ (1998) Canicross Zlín 921,40
7 Veronika BRÁZDOVÁ (1990) Valachbajk team 768,51
8 Helena CHROMEKOVÁ (1986) Slawex runners 661,76
9 Jana TORALOVÁ (1986) Kruháč team UB 520,91
10 Adéla STAVINOHOVÁ (1998) AK Zlín 519,44
11 Lucie REPKOVÁ (1987) Beerun 514,38
12 Nicola STAROVÁ (2002) STG Zlín 495,94
13 Karolína LEČBYCHOVÁ (1991) 467,72
14 Kateřina PEMPUŠOVÁ (1995) 421,82
15 Dagmar SMILKOVÁ (1988) 392,43
16 Petra MACKOVÁ (1985) TARA-RUN Nedatov 367,05
17 Petra JENYŠOVÁ (1991) KESBUK 352,69
18 Lucie CHARVÁTOVÁ (1984) I love run 345,28
19 Lenka ŠIMKOVÁ (1987) 298,21
20 Petra HÁJKOVÁ (1993) 289,80
21 Eva KAŠPÁRKOVÁ (1989) Iron Warriors 256,75
22 Martina POCHYLÁ (1992) 237,03
23 Lenka GAJDŮŠKOVÁ (1987) VO-HU-bu team 236,11
24 Jana SPORKOVÁ (1986) Sporáci 200,47
25 Šárka SLUNEČKOVÁ (1986) BeeRun 197,09
26 Jitka ŠPIČÁKOVÁ (1987) AD Sport 181,09
27 Jana DUBCOVÁ (1988) TITAN TRILIFE 177,76
28 Natálie MARCOŇOVÁ (2000) 172,22
29 Tereza ZALABÁKOVÁ (1992) 172,01
30 Kateřina Pospíšilová (1995) Hostýn trail 169,33
31 Zuzana HUBÁČKOVÁ (1987) 166,25
32 Martina Doleželová (1985) SUPP STORE Napajedla 166,12
33 Vendula SKOUPÁ (1985) Sykora running 164,95
34 Veronika JÍNKOVÁ (1986) Mattoni FreeRun Zlín 162,50
35 Barbora PLIČKOVÁ (2001) 157,52
36 Lada PETRÁSKOVÁ (1989) 152,99
37 Iveta MACEK (1987) Easy fitness Zlín 152,84
38 Tereza TOTKOVÁ (1995) 149,81
39 Nela PIKNA (1987) Kapitánovy Děti 149,79
40 Veronika JANČAŘÍKOVÁ (2003) 147,55
41 Veronika VAŠÍKOVÁ (2000) Iron Warriors 146,43
42 Zuzana VALČIKOVÁ (1993) 143,24
43 Lenka RÉMOND (2001) Team Pleins Phares 143,03
44 Lucie BARTOŠÍKOVÁ (1984) 142,45
45 Lucie ŽÁČKOVÁ (1988) 142,35
46 Radka MIKULOVÁ (2004) 140,91
47 Žanda TRČKOVÁ (1998) 140,83
48 Lucie DOPITOVÁ (1992) Přáslavice 139,57
49 Petra KUBEŠOVÁ (1990) Olympia Spartan Training 138,27
50 Pavlína KOLÍNKOVÁ (1993) 138,19
51 Jana KLEIBERTOVÁ (2004) Milda Sprintteam 137,73
52 Barbora EZEROVÁ (1986) 136,60
53 Bára KOLMANOVÁ (2002) 134,73
54 Simona MATISKOVÁ (1994) TON 132,63
55 Tereza ONDRÁČKOVÁ (1997) 131,77
56 Radka VAĎUROVÁ (1988) 131,11
57 Lenka KLÍČOVÁ (1987) Micáčci 124,34
58 Lea UHERKOVÁ (1990) STG Zlín 123,06
59 Karolína BŘEZINOVÁ (2002) 122,54
60 Simona VILÍMKOVÁ (1985) 122,27
61 Kateřina LINGOVÁ (1994) 120,86
62 Kristýna KOČENDOVÁ (1986) Kryjo Team 120,22
63 Gabriela ŠVRČKOVÁ (1990) 118,17
64 Monika BAŽANTOVÁ (1995) 116,05
65 Veronika DUŠKOVÁ (1996) Milda Sprintteam 113,07
66 Erika PETŘÍKOVÁ (1989) Coliery Cross Fit Olomouc 111,76
67 Michaela PAVLIK (1986) The Pavlix 110,20
68 Tereza VÁCLAVIČOVÁ (2000) 104,19
69 Hana CHRENČÍKOVÁ (2001) 103,87
70 Adriana VRÁNOVÁ (1995) Solario team 92,62
71 Natálie HLUŠÍ (2002) 91,87
72 Patricie ŠODKOVÁ (2004) Milda Sprintteam 91,07
73 Jitka JANOŠOVÁ (1988) 88,77
74 Monika STRNADOVÁ (2002) Ježek na útěku 88,05
75 Jana OTAVOVÁ (1985) Slawex runners 80,79
76 Leona MIHALÍKOVÁ (2003) TJ Lokomotiva Břeclav 80,57
77 Natálie MRÁZKOVÁ (2000) AK Olymp Brno 79,73
78 Zuzana ZOUHAROVÁ (2004) VSK Univerzita Brno 77,72
79 Barbora STUPKOVÁ (2002) TITAN TRILIFE 77,51
80 Barbora PLIŠKOVÁ (2001) 76,88
81 Denisa POSPÍŠILOVÁ (1994) Ulička Team Kašava 75,96
82 Markéta ŠIROČKOVÁ (1999) 75,43
83 Barbora KOLMANOVÁ (2002) Decathlon Zlín 74,70
84 Vanessa SLAVÍKOVÁ (1996) 74,16
85 Martina SIKOROVÁ (1984) Rájec 69,55
86 Eliana FROLKOVÁ (2001) 66,92
87 Lucie VOLAŘÍKOVÁ (1989) 65,95
88 Lucie BLAHOVÁ (1990) 65,00
89 Miriam SEIDLOVÁ (2003) TITAN TRILIFE 61,35
90 Zuzana ROHÁČKOVÁ (1994) Vasky v běhu 60,10
91 Iveta VALKOVÁ (2002) 58,55
92 Martina VAVERKOVÁ (1986) 58,15
93 Natálie KRIŠTOFOVÁ (1998) 1KD 57,49
94 Michaela SICHÁLKOVÁ (1998) 49,82
95 Irena BALÁKOVÁ (1993) Mártyho Afro Cirkus 49,27
96 Martina HANACÍKOVÁ (1994) 47,38
97 katerina POLANSKA (1986) Valachbajk team 46,25
98 Hana VAVRYSOVA (1984) 44,14
99 Patricie ŠIMONOVÁ (2004) Decathlon Zlín 41,85
100 Marcela ADAMÍKOVÁ (1984) 41,22
101 Markéta ŠŤUKAVCOVÁ (1989) 41,13
102 Martina ŠIMKOVÁ (1996) Canicross Zlín 39,56
103 Aneta KOTÍKOVÁ (1989) 37,95
104 Hana MUCHOVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 37,90
105 Agáta NAVLÁČILOVÁ (1988) Kopeček 37,01
106 Adéla ERNESTOVÁ (2001) Titan Meniskus Lukov 33,52
107 Veronika BENSCHOVÁ (1989) 31,99
108 Erika VÁCLAVOVÁ (1988) 31,15
109 Aneta PLECOVA (1995) 30,99
110 Lucie ŘEPKOVÁ (1987) Bílovické běhny 28,10
111 Žaneta SZOCOVÁ (1994) 27,15
112 Barbora PETŘKOVSKÁ (1988) 26,97
113 Monika HŘEBAČKOVÁ (1988) 26,40
114 Veronika NOVÁKOVÁ (2003) SDH Provodov 24,87
115 Michaela MUSIALOVÁ (1993) xxx 24,36
116 Petra KUNOVSKÁ (1996) Poradenské a krizové centrum 21,48
117 Irena KRAHULCOVÁ (1984) 20,38
118 Barbora Slavíková (1990) Vasky v běhu 15,11
119 Karolína SZOLONY (1986) Kolokroužek Zlin 14,72
120 Jitka ŠENKEŘÍKOVÁ (1984) Matky běhny 14,43
121 Lenka PEKAŘOVÁ (1986) Poradenské a krizové centrum 7,39
122 Kamila CÍSAŘOVÁ (1986) 1,44
123 Michaela TOMANOVÁ (1991) 1,00
124 Kateřina PETRŮJOVÁ (1995) 1,00
125 Daniela BUREŠOVÁ (1995) Do Spartana daleko 1,00
126 Michaela BECHNÁ (1991) Tesco Holešov 1,00
127 Michaela GREGOROVÁ (1992) 1,00

Pořadí 2023 - kategorie ZB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) Mattoni FreeRun Zlín 1 516,09
2 Veronika MIKULOVÁ (1982) SKÁJ Team 1 450,14
3 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) STG Zlín 1 383,61
4 Jana MORAVCOVÁ (1981) TJ Sokol Vizovice 1 132,53
5 Zuzana ŠIMOVÁ (1983) SKÁJ team 1 002,23
6 Daniela SCHLOSSEROVÁ (1975) 931,31
7 Iva VEDROVÁ (1983) Pan a paní Vedrovi 858,64
8 Marcela SKLENÁŘOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 764,94
9 Bronislava VÁJOVÁ (1981) STG Zlín 613,30
10 Žaneta FOLTÝNOVÁ (1980) STG Zlín 520,37
11 Mária SÝKOROVÁ (1979) Sykora running 503,63
12 Pavlína MATUŠKOVÁ (1977) STG Zlín 499,92
13 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) 499,73
14 Linda Luisa RADECKÁ (1978) SKP Zlín 453,92
15 Jana VESELÁ (1976) OB Vizovice 447,90
16 Veronika BAGAROVÁ (1983) 402,57
17 Olga VALERIÁNOVÁ (1979) VO-HU-bu team 386,92
18 Jana GOLÁŇOVÁ (1978) 303,06
19 Petra BALÍČKOVÁ (1980) 273,35
20 Helena KAŇKOVÁ (1976) Kaňky 260,96
21 Michaela KUČEROVÁ (1978) 260,70
22 Sonia WITTEN (1982) 241,39
23 Michaela KOJECKÁ (1975) Solario team 235,78
24 Kateřina MIKEŠOVÁ (1978) VO-HU-bu team 221,95
25 Eva MALKOVÁ (1982) Slawex runners 220,21
26 Alice KOVÁŘOVÁ (1980) Poradenské a krizové centrum 185,58
27 Andrea ZÁBOJNÍKOVÁ (1979) 179,25
28 Petra PETRÁŠOVÁ (1983) 174,48
29 Helena KOTOPULU (1980) Triteam Zlín 174,21
30 Renata HUBÁČKOVÁ (1981) Slovan Luhačovice 162,71
31 Mirka ZICHOVÁ (1981) Slawex runners 159,40
32 Jolana BÝČKOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 151,19
33 Martina CHVATÍKOVÁ (1982) 147,43
34 Petra OUBĚLICKÁ (1975) 147,33
35 Gabriela BAJTEKOVÁ (1981) Zbyňovar 147,08
36 Marie SVÍZELOVÁ (1983) VO-HU-bu team 145,07
37 Lenka ŠIŠÁKOVÁ (1982) 143,75
38 Eva BLAŽKOVÁ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 142,51
39 Petra Tereza KREJSOVÁ (1974) 137,41
40 Zuzana MĚŘIČKOVÁ (1981) 134,64
41 CHRENČÍKOVÁ (1976) 134,02
42 Tamar Hovorková JANUŠKOVÁ (1980) 134,01
43 Gabriela HUBÁČKOVÁ (1978) VO-HU-bu team 132,03
44 Jana WACHTL (1980) NapaBaby 130,68
45 Zdenka FRANKOVIČOVÁ (1975) Listoprdak.cz 126,99
46 Renáta HŘIBOVÁ (1977) 126,78
47 Lucie DORAZILOVÁ (1977) Milda Sprintteam 124,76
48 Kateřina MALINOVÁ (1976) 116,90
49 Eliška KOLŮCHOVÁ (1977) 116,26
50 Martina PRAVDOVÁ (1982) 113,39
51 Michaela ROHÁČKOVÁ (1978) 112,57
52 Lenka ČERNÁ (1979) 111,47
53 Lenka DOLEŽALOVÁ (1975) Mattoni FreeRun Zlín 103,68
54 Dita DRÁTOVNÍKOVÁ (1979) 94,31
55 Radana HOŘÁKOVÁ (1975) Vasky v běhu 77,53
56 Magdaléna Lukšíková (1979) Zvonek Sport Valašské Klobouky 71,75
57 Helena HÝŽOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 69,87
58 Alena ŽOUROVÁ (1982) 69,78
59 Renata HÁLOVÁ (1974) 68,00
60 Miroslava BUČKOVÁ (1982) STG Brumov Bylnice 59,49
61 Maděrová MARKÉTA (1974) Ulička Team Kašava 59,29
62 Petra ŠARMANOVÁ (1983) 56,55
63 Suzuki Ryok Jarošová (1980) Titan Trilife 51,87
64 Jana SPORKOVÁ (1982) Atletika Holešov 50,17
65 Jana RICHTROVÁ (1982) 48,58
66 Kateřina MADĚROVÁ (1974) Ulička Team Kašava 38,52
67 Magda BRAVENÁ (1976) Holky v pohybu 30,44
68 Petra ŠOUPALOVÁ (1981) Líné lemry 30,40
69 Romana Pešlová (1981) 29,88
70 Kateřina NAZAREJ (1976) NFDO KRTEK 29,25
71 Martina MATULOVÁ (1975) Líní šneci 27,48
72 Jana KLIKOVÁ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 27,06
73 Veronika ŠRETROVÁ (1976) 26,33
74 Kateřina LÁNÍKOVÁ (1982) SK Rudá hvězda Kroměříž 25,04
75 Marcela PEPRNÍCKOVÁ (1979) 24,82
76 Jana MACHÁČKOVÁ (1976) 18,37
77 Martina KOUTNÁ (1980) 18,27
78 Valentina FUKSOVÁ (1979) Vasky v běhu 16,98
79 Vendula VRZALOVÁ (1982) STG Zlín 16,33
80 Ivana BÉMOVÁ (1974) RBC 15,10
81 Lucia MIKALOVÁ (1982) 12,98
82 Bohumila HANAČÍKOVÁ (1977) 12,43
83 Lenka NĚMCOVÁ (1982) 1,00
84 Eva LONDÝN (1981) SDH Provodov 1,00
85 Gabriela NOVÁKOVÁ (1976) SDH Provodov 1,00
86 Martina MAŠKOVÁ (1978) 1,00
87 Marcela MIKLÁŠOVÁ (1983) Poradenské a krizové centrum 1,00

Pořadí 2023 - kategorie ZC

Pořadí Závodník Tým Body
1 Hana LACIKOVÁ (1973) Staříč 1 632,09
2 Petra MACKOVÁ (1973) STG Zlín 1 570,72
3 Marie TOMANOVÁ (1966) X-Trail Orlová 1 214,97
4 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 1 174,58
5 Jitka BAŘINKOVÁ (1972) Dia Zlín 643,55
6 Dana TRČKOVA (1972) Holešov 488,18
7 Romana HRDINOVÁ (1971) Fyzio Step 472,35
8 Tamara SICHÁLKOVÁ (1973) Mattoni FreeRun Zlín 317,05
9 Iveta VICENÍKOVÁ (1968) Asi dobrý oddíl 312,01
10 Hana VIDOMUSOVÁ (1955) 310,57
11 Jitka ZAPLETALOVÁ (1973) Mattoni FreeRun Zlín 273,95
12 Martina ČERVENKOVÁ (1971) SP Malenovice 234,54
13 Libuše DOSOUDILOVÁ (1972) Solario team 229,21
14 Miroslava KYLIÁNOVÁ (1964) 207,82
15 Lenka TORALOVÁ (1968) 173,20
16 Marianna FELTRINELLI (1969) 167,29
17 Dagmar VRAJÍKOVÁ (1973) 162,75
18 Pavla VIŠNĚVSKÁ (1963) Quort Team Zlín 158,67
19 Eva KLAMPFLOVÁ (1964) Vrchaři Vrchlabí 152,19
20 Alena KADLECOVÁ (1966) BK Lysá pod Makytou 148,97
21 Eva JIRÁSKOVÁ (1964) Maratonstav Úpice 145,27
22 Alena KRCHÁKOVÁ (1957) Moravská Slavia Brno 140,45
23 Dagmar JANÍKOVÁ (1973) Running Zone 130,05
24 Sylva HRABALOVÁ (1970) 127,21
25 Magdaléna PAŽOUTOVÁ (1972) 126,94
26 Michaela MORYSOVÁ (1973) The Best 126,35
27 Lenka KRUTILOVÁ (1973) MULTISPORT 361 125,37
28 Taťána MARKOVA (1966) Běhy Lipani 122,64
29 Jana ŠMOTKOVÁ (1963) 120,53
30 Jarmila FILIPPOVOVÁ (1973) Orel Pitín 107,44
31 Jitka PAVLÍKOVÁ (1971) Milda Sprintteam 104,89
32 Jitka KLUSALOVÁ (1973) 91,58
33 Dagmar MERAŠICKÁ (1959) Barum Continental 84,86
34 Lada VANĚČKOVÁ (1962) SK Štípa-Zlín 70,60
35 Zdeňka LICHKOVÁ (1956) 63,92
36 Petra POVOLNÁ (1970) Kašava 58,61
37 Hana ZBOŘILOVÁ (1961) Mattoni FreeRun Zlín 57,97
38 Petra KOUTKOVÁ (1973) Sourozenci s.r.o. 50,42
39 Helena NOVÁKOVÁ (1971) 45,38
40 Ivana HORÁKOVÁ (1972) Tesco Holešov 43,55
41 Jitka PACHULOVA (1967) Mattoni FreeRun Ostrava 43,22
42 Ivana POLANSKÁ (1965) 33,92
43 Iveta ŠVAJDOVÁ (1972) 32,36
44 Božena KOUTNÁ (1965) RUN magazine Team 28,25
45 Jitka STEHNOVÁ (1971) Vesani.cz 27,24
46 Hana KUCIKOVÁ (1969) 14,68
47 Mária LOCHMANOVÁ (1951) Babi v běhu 1,00

Pořadí 2023 - kategorie ZJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 1 010,43
2 Sofie LYSÁČKOVÁ (2009) SDH Hostětín 953,10
3 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 782,88
4 Eliška BŘEZÍKOVÁ (2009) 715,76
5 Linda ŠILBERSKÁ (2011) TITAN TRILIFE 315,63
6 Terka ŽALUDKOVÁ (2009) 309,57
7 Tereza Balíčková (2011) BALDATEAM 278,14
8 Barča ŽALUDKOVÁ (2007) 242,33
9 Viktorie ERBANOVÁ (2010) Atletika UH 223,98
10 Amálie Komínová (2009) TITAN TRILIFE 223,94
11 Karolína VAŇKOVÁ (2006) 220,47
12 Valentina BATANI (2005) 182,09
13 Lucie JEDKOVÁ (2008) 159,94
14 Viktorie ERVANOVÁ (2010) Atletika Uh. Hradiště 155,37
15 Kateřina ČUŘÍKOVÁ (2009) AK Zlín 144,00
16 Lucie ČERNÁ (2009) Tufo CZ Otrokovice 143,04
17 Aneta SVOBODOVÁ (2011) Craft junior 130,92
18 Julie FÚSIKOVÁ (2008) AK Zlín 104,10
19 Anežka VLČKOVÁ (2009) 90,51
20 Markéta VLČKOVÁ (2009) OB Vizovice 85,93
21 Tereza MIKLÍKOVÁ (2005) AK Zlín 81,75
22 Alice RUSKOVÁ (2007) 1. FC Slovácko 73,28
23 Lucie JUROŠOVÁ (2007) TJ Slezan Frýdek-Místek 68,28
24 Monika ŽELEZNÍKOVÁ (2008) Babice 68,22
25 Amelie ŠERÁ (2009) Craft team 67,84
26 Jůlie KVASNIČKOVÁ (2007) 2bwinner team 67,45
27 Terezka KOLÁŘOVÁ (2012) Pan a paní Vedrovi 66,59
28 Sabinka JUROŠOVÁ (2011) TJ Slezan Frýdek-Místek 65,63
29 Agáta MLČÁKOVÁ (2009) Rohálov biketeam 65,06
30 Anna ŠTĚPÁNKOVÁ (2009) OB Vizovice 64,99
31 Tereza VRBOVÁ (2007) AK Zlín 62,51
32 Julie SLÁMOVÁ (2010) OOB TJ Slovan Luhačovice 60,80
33 Kateřina CHOVANCOVÁ (2009) AK Zlín 59,66
34 Nella JAKLOVÁ (2011) BPR - Team 51,32
35 Talma VYORALOVÁ (2009) SKOB Zlín 49,58
36 Emílie SLÁMOVÁ (2012) OOB TJ Slovan Luhačovice 47,99
37 Veronika ŠÍBLOVÁ (2014) Atletika Holešov 32,21
38 MARKÉTA DOLEŽALOVÁ (2007) NFDO KRTEK 29,43
39 Tereza BZIRSKÁ (2006) 13,58
40 Vendula NÁBĚLKOVÁ (2011) 1,00
41 Jana VRÁŽELOVÁ (2008) 1,00
42 Alžběta MYNAŘÍKOVÁ (2008) 1,00

Týmové pořadí 2023

Pořadí Tým Body
1 Valachbajk team 12 460,59
2 SP Malenovice 12 060,73
3 Mattoni FreeRun Zlín 11 579,77
4 STG Zlín 9 411,90
5 KESBUK 6 854,16
6 Solario team 5 310,90
7 Sykora running 4 882,46
8 Zlín 4 406,62
9 TJ Jiskra Otrokovice 4 393,32
10 NAPARIDERS 4 312,77
11 TITAN TRILIFE 3 952,43
12 AK Zlín 2 775,22
13 SKÁJ team 2 715,70
14 SK ZaFaR Frenštát p. R. 2 700,09
15 OB Vizovice 2 332,25
16 GHOST TEAM 2 320,84
17 Slawex runners 2 150,04
18 Ski Turist Velké Karlovice 2 109,25
19 NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 1 966,08
20 Běhy Zlín 1 762,51
21 eSVS.CZ Team 1 739,03
22 Pan a paní Vedrovi 1 738,93
23 Staříč 1 621,81
24 TJ Slezan Frýdek-Místek 1 586,69
25 Gauneři Zlín 1 573,83
26 Titan Meniskus Lukov 1 395,81
27 SKP Zlín 1 381,86
28 Fyzio Step 1 355,34
29 Nabombíme to! 1 265,64
30 X-Trail Orlová 1 214,97
31 AC BUGGER 1 206,67
32 JISVA Zlín 1 190,95
33 Canicross Zlín 1 137,22
34 SKOB Zlín 1 129,36
35 VO-HU-bu team 1 122,08
36 MP run Zlín 1 084,85
37 Zlín - Kudlov 1 058,03
38 TJ Rožnov pod Radhoštěm 1 040,96
39 Zvonek Sport Valašské Klobouky 952,03
40 Herbalife Nutrition 871,61
41 SK Jaroslavice 869,58
42 1KD 833,60
43 Cyklogat 827,89
44 Milda Sprintteam 820,62
45 SDH Hostětín 813,11
46 Triteam Zlín 806,83
47 Líní šneci 786,81
48 Ekodrill Zlín 765,87
49 B.S. Slopné 761,59
50 Otrokovická Honírna 726,39
51 Hasiči Topolná 694,68
52 Tufo CZ Otrokovice 683,50
53 Kruháč team UB 679,07
54 Slopné 666,88
55 Dia Zlín 643,55
56 Eleven Head CST Cyklolive 604,64
57 Salomon 598,30
58 Easy fitness Zlín 594,36
59 TSO 575,87
60 KKZ VIVA 573,65
61 Vseproakci.cz 571,50
62 Přerov 548,23
63 Biatlon Halenkovice 541,35
64 GYMZL 523,65
65 Než si pro nás přijde 521,46
66 ASPOT Hulín 514,34
67 COLUMBUS 508,69
68 STG Brumov Bylnice 508,03
69 Skaštice 500,24
70 www.zlinska50.cz 490,16
71 Český paralympijský tým 486,89
72 Ulička Team Kašava 486,76
73 BeeRun 477,89
74 OOB TJ Slovan Luhačovice 474,08
75 ZLÍN 471,97
76 EKOME Running Team 455,66
77 Sri Chinmoy Marathon Team 454,53
78 Kaňky 439,58
79 Iron Warriors 431,96
80 Garbsener SC 389,66
81 ROHÁLOV bike team 383,22
82 DRESSME.CZ 380,65
83 Vanilkové rohlíčky 378,94
84 UH. Hradiště 378,71
85 TJ Sokol Lukov 370,37
86 Samodílné skejty 360,75
87 Runningzone Brno 358,84
88 Poradenské a krizové centrum 352,78
89 RUBIC / MORAVIAMAN 351,07
90 Quort Team Zlín 349,95
91 Kašavský mlýn 345,53
92 I love run 345,28
93 VP Bechyně 342,80
94 Holešov 342,57
95 RUBIC 340,32
96 BK Lysá pod Makytou 339,48
97 UTB & DECATHLON Zlín Team 338,70
98 ICC 338,65
99 Rovel Zlín 334,60
100 Radost z pohybu 334,55
101 Team Pleins Phares 334,11
102 Mártyho Afro Cirkus 332,53
103 Slovan Luhačovice 330,65
104 Vasky v běhu 326,43
105 Speedgoat 316,52
106 Asi dobrý oddíl 312,01
107 BV Elektronik 311,81
108 Team Bedihošť 307,98
109 TARA-RUN Nedatov 302,15
110 Blue Bird The Hurricane 301,43
111 Radošovce 300,37
112 TARA-RUN Nedašov 291,90
113 BALDATEAM 278,14
114 Road2Kona 273,77
115 SDH Provodov 272,61
116 AK Holešov 271,01
117 Babice 267,07
118 Micáčci 266,42
119 Rohálov biketeam 265,43
120 Atletika Holešov 257,93
121 Líní Panteři 254,51
122 Neubuz 249,94
123 MK Tlapky v Tahu 243,32
124 PSG 240,96
125 PR 238,30
126 zodreva.cz 231,74
127 Atletika UH 223,98
128 The Pavlix 220,40
129 Cyklokroužek Fryšták - 4E 218,31
130 Sporáci 200,47
131 Kolokroužek Zlín 197,54
132 AK Iscarex Česká Třebová 195,23
133 Zoo Praha 194,65
134 AK HLUK 194,31
135 KESBUK/2BWINNER TEAM 194,22
136 Decathlon Zlín 194,14
137 Běžci Ratiboř 192,96
138 Sun Sport Team 192,30
139 Grymov 192,18
140 Buls Rymice 191,07
141 Elm trade Kolín 190,51
142 Brumov - Bylnice 188,23
143 SK Oceláci Ostrava 186,78
144 Bílovické běhny 184,44
145 Lokomotiva Trojanovice/VIVA 183,63
146 Citibank Europe 182,66
147 Cycloracing team 182,29
148 Kola Číhal 181,73
149 JS 181,65
150 Kvašovci 181,61
151 SK Přerov 181,61
152 Za sebe 181,40
153 AD Sport 181,09
154 TJ Drslavice 180,01
155 Vycher RS 179,68
156 Sport club Kopec 179,13
157 AKEZ Kopřivnice 178,68
158 Líšná 178,68
159 Lucoklimarunning 178,67
160 Kojetín 177,34
161 Edhouse 177,22
162 RBC 177,12
163 DHZ Moravský Svätý Ján 177,08
164 STG Brumov - Bylnice 176,73
165 Pundenteam 176,28
166 Karpatské naděje 175,29
167 Advanced Bike Team Brno 175,28
168 CTC Fort SMC Ústí n. Orlicí 174,61
169 FORCE TEAM 174,28
170 Rokytnice 63 173,88
171 Chvalčov 173,86
172 VSK Univerzita Brno 172,97
173 AC Sportguides Rožnov p./R 172,49
174 MORAVIAN DOGZ 172,07
175 Devils teams 171,68
176 Růžďka 171,37
177 TJ Liga 100 Olomouc 170,71
178 VYCHER 170,66
179 BROD GYM 170,55
180 Cominfo 169,38
181 Hostýn trail 169,33
182 Nový Malín 169,31
183 KOB Směr Kroměříž 168,20
184 Crossfit Zlín 168,02
185 TRAVERZ 167,61
186 Zbynovar 167,34
187 Ooči Cycling team 167,33
188 Asterion 167,16
189 KANOISTIKA ONV 166,84
190 Devils team 166,31
191 SUPP STORE Napajedla 166,12
192 Splašená tkanička Zlín 165,81
193 PSG Mechanika 165,70
194 BudEx 165,56
195 Šneci v lihu 164,98
196 Ultra blázen 164,85
197 online-sport.cz 163,86
198 Danubetown Runners 163,83
199 Střechy92 s.r.o. 161,30
200 Podhostýnští vrchaři 161,04
201 Sporting Farmers 159,30
202 Tady běhají Luhačovice 159,29
203 Trenčín 158,85
204 MK Seitl Ostrava 158,46
205 Tatra - Kopřivnice 158,42
206 SK Louky 156,54
207 KOLOKROUŽEK Zlín 156,39
208 Biatlon Prostějov 156,00
209 Velké Karlovice - Leskové 155,97
210 TJ Ornice 155,95
211 Atletika Uh. Hradiště 155,37
212 Team 2012 155,18
213 Štítná nad Vláří 154,36
214 Pobřeží kocoviny 154,00
215 TK Renarkon 153,70
216 Kuraray 153,56
217 IRIteam 153,39
218 Nuzířov 152,75
219 TSO CleverPower 152,70
220 Vrchaři Vrchlabí 152,19
221 Bushido gym team 151,12
222 Titan Trilife (2BW) 151,08
223 Petrovjan 150,51
224 Leskové 150,17
225 Kapitánovy Děti 149,79
226 Plavecký Klub Zlín 148,42
227 STS Chvojkovice Brod 147,42
228 Zbyňovar 147,08
229 Dětské centrum Zlín 147,07
230 KHB Radegast 146,86
231 Radun 145,86
232 LK Zlin 145,44
233 Maratonstav Úpice 145,27
234 SKP Lyžaři Holešov 143,65
235 TJ Sokol Vizovice 143,35
236 Bohuslavice nad Vláří 142,35
237 OB Luhačovice 141,86
238 Moravská Slavia Brno 140,45
239 SOH Hostětín 139,99
240 Přáslavice 139,57
241 Olympia Spartan Training 138,27
242 SSK Vítkovice 137,73
243 Tiger club 134,96
244 LK Zlín 133,23
245 TON 132,63
246 Craft junior 130,92
247 Craft 130,82
248 NapaBaby 130,68
249 Running Zone 130,05
250 Listoprdak.cz 126,99
251 The Best 126,35
252 MULTISPORT 361 125,37
253 Lions fitness gym Napajed 124,07
254 Běhy Lipani 122,64
255 Kryjo Team 120,22
256 PAVLIX 112,22
257 Coliery Cross Fit Olomouc 111,76
258 Bee Run 108,82
259 Orel Pitín 107,44
260 SK Hanácká Slavia Kroměříž 106,03
261 Kopeček 101,95
262 Sourozenci s.r.o. 101,53
263 Karel Černoch - sportovec ne zpěvák 100,00
264 Valašské Klobouky 99,75
265 Valašský soubor Kašava 92,71
266 Rychlá Rota 90,34
267 Workers DTJ Prostějov 87,27
268 Jihlava 86,22
269 Barum Continental 84,86
270 Veseláči 81,49
271 TJ Lokomotiva Břeclav 80,57
272 AK Olymp Brno 79,73
273 Kola Ledeč 78,39
274 Klub posledních .... 78,05
275 Orel Valašské Klobouky 76,12
276 Líné lemry 74,89
277 Entony team 74,36
278 1. FC Slovácko 73,28
279 TJ Kašava 71,52
280 SK Štípa-Zlín 70,60
281 Korunka Luhačovice 69,77
282 Velké Karlovice 69,65
283 Rájec 69,55
284 BESYS 68,46
285 Craft team 67,84
286 2bwinner team 67,45
287 Brusné 66,99
288 4EVER CYKLOBULIS - Cyklok 66,55
289 Za Bulharsko 64,74
290 Vesani.cz 64,65
291 Radost s pohybu 63,57
292 VHK Robe Vsetín 61,77
293 Bivoj 58,84
294 NFDO KRTEK 58,68
295 Kašava 58,61
296 Raw Workout 58,28
297 Mattoni FreeRun Vsetín 57,98
298 Triatlon Vladko 55,44
299 Cyklokroužek Fryšták 54,07
300 Zahrady Šlampa 53,33
301 BPR - Team 51,32
302 TKD Zlín 49,84
303 TAŠ-STAPPA beton 48,22
304 Valmez 45,67
305 Tesco Holešov 44,55
306 Mattoni FreeRun Ostrava 43,22
307 Ježek na útěku 42,33
308 Chatocha team 42,02
309 Žlutý klub 40,16
310 Cykloklub NJ 37,17
311 Luhačovice 36,26
312 66 Aronico 32,63
313 Holky v pohybu 30,44
314 Šneci v běhu 30,26
315 label production 30,26
316 RUN magazine Team 28,25
317 SK Rudá hvězda Kroměříž 25,04
318 xxx 24,36
319 Atletika Kladno 16,79
320 Kolokroužek Zlin 14,72
321 Matky běhny 14,43
322 TOMA Otrokovice 1,00
323 Babi v běhu 1,00
324 Do Spartana daleko 1,00