Běžecká škola

Dárkové poukazy na běžecké kempy a workshopy v prodeji

Běžecký kemp nebo workshop můžete věnovat jako dárek. Pokud máte zájem o dárkový poukaz, vyberte si z nabídky:

Běžecký workshop Individuální běžecká příprava


Pro koho je Běžecká škola určena

Pro všechny zájemce o zdravé a nenáročné běhání je určena Běžecká škola Běhy Zlín. Celý program je připravován a realizován ve spolupráci se studiem Fyziomovement. Běžci se seznámí s technikou běhání, běžeckou rozcvičkou a strečinkem, jak často a kdy běhat.

Vybrat si můžete z jednodenních, víkendových i vícedenních běžeckých kempů. Vybrat si můžete i individuální přípravu či dlouhodobu přípravu na konkrétní běžecký cíl. Běžecká škola Běhy Zlín si klade za cíl přivádět lidi k pohybu, ke kondičnímu pravidelnému běhání. Vyberte si a pojďte si s námi zaběhat!

Vícedenní běžecké kempy

Běžecký víkend na Pálavě

Pojeďte si s námi zaběhat na Pálavu a poznat místní krásy za běhu. Čeká vás víkend plný běhu a aktivního odpočinku.

Více


 

Reportáže z uplynulých kempů

Kdo se vám bude na kempech věnovat

Bohuslav Komín, trenér kondičního běhu a chůze Běžecké školy Zlín, kouč Mattoni Freerun Zlín, dlouholetý běžec na vytrvalostních tratích, organizátor běžeckého seriálu Běhy Zlín a spoluzakladatel a hlavní pořadatel Festivalového půlmaratonu Zlín a seriálu Valachy tour.

www.bobkomin.run

Markéta Fussová, koučka Mattoni FreeRun Zlín, trenérka kondičního běhu, atletická trenérka 3.třídy. Běhá od 14 let a doufá, že ještě dlouho bude.

www.facebook.com/groups/Freerun.Zlin.TlustaHora

Kateřina Antošová, zakladatelka a jednatelka studia Fyzio Movement – zkušená atletická trenérka a fitness instruktorka. Věnuje se především kvalitě pohybu a metodickému učení, přičemž dbá na správné provedení a zdravotní pohled.

www.fyziomovement.cz/bc-katerina-antosova-movement-specialist

Věra Vystrčilová, fyzioterapeutka a běžkyně, která se v poslední době věnuje ultratrailovému běhu. Vede fyziotréninky a rekondiční služby pro děti, mládež, dospělé začátečníky, pokročilé i vrcholové sportovce, věnuje se tejpingu a metodice běhu

www.fyziomovement.cz/mgr-vera-vystrcilova-fyzio-specialist