Celkové pořadí soutěže

TOP 5 mužů

Pořadí Závodník Body
1 Filip VABROUŠEK (1999) 391,58
2 Jakub VODÁREK (1988) 386,86
3 Přema ŽALUDEK (1977) 384,86
4 Radoslav ŠÍBL (1980) 383,46
5 Svatopluk JANEČKA (1972) 381,33

TOP 5 žen

Pořadí Závodník Body
1 Mária SÝKOROVÁ (1979) 389,67
2 Markéta LACIKOVÁ (2003) 388,79
3 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) 377,67
4 Karolína LEČBYCHOVÁ (1991) 370,88
5 Hana LACIKOVÁ (1973) 369,74

Pořadí 2024 - kategorie MA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora running 391,58
2 Jakub VODÁREK (1988) Vseproakci.cz 386,86
3 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 380,30
4 Ondřej MINAŘÍK (1992) Valachbajk team 378,70
5 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) SUPP STORE NAPAJEDLA 376,00
6 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 371,89
7 Petr JEŘÁBEK (1993) 366,74
8 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 359,42
9 Martin HALAŠKA (1987) 352,79
10 Ondřej DVORSKÝ (1988) Mattoni FreeRun Zlín 352,13
11 Filip NĚMEC (1992) 349,04
12 Milan KORENY (1991) 323,53
13 Tomáš MOTLOCH (1993) STG Zlín 320,20
14 David VELCER (1988) Vizovice 315,25
15 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 313,36
16 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 309,63
17 Jakub KOTAL (1990) 299,99
18 Pavel Cimbálník (1985) AC Sportguides Rožnov p. Radhoštem 200,00
19 Andrej VIŠNĚVSKÝ (1991) Fyzio Step 197,98
20 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 195,54
21 Valdemar DURMON (2004) DUVET HOVĚZÍ 195,02
22 Michal KAŠPAR (1993) SKOB Zlín 190,78
23 Rudolf HRADIL (1990) 183,35
24 Denis FRANKO (1997) 181,22
25 Martin OČADLÍK (1991) 181,01
26 Daniel KOČAŘ (1992) STG Zlín 180,64
27 Jaromír STRNKA (1987) SUPP STORE NAPAJEDLA 178,22
28 Michal DVOŘÁK (2000) 176,81
29 Kvido DURMON (2002) DUVET HOVĚZÍ 175,66
30 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice 175,50
31 Martin MAHDAL (1992) 171,72
32 Hynek DĚDEK (1986) 169,31
33 Tomáš MLÝNEK (1985) 168,30
34 Petr LOPRAIS (1989) MK Tlapky v tahu 163,13
35 Jozef URBANČOK (1987) Mattoni FreeRun Zlín 160,76
36 Mojmír NOVÁK (1987) 160,18
37 Jan ŠKRABANA (1992) 158,81
38 Filip PLÁŠEK (1996) Fc Provodov 153,10
39 Jan ŠKABARA (1992) 151,69
40 Karel LIŠKA (1988) 150,84
41 Lubomír RAK (1992) Petrovjan 147,98
42 Petr MARKYTÁN (1986) 145,06
43 Václav VEČEŘA (1989) Borci ze židle 144,50
44 David MIŠUREC (1990) 140,17
45 Zdeněk MIKULKA (1992) 136,62
46 Ondřej SLOVÁČEK (1997) 127,99
47 Jiří MIZERA (1989) SKB Zlín C 124,97
48 Karel JULINA (2005) Valašský soubour Kašava 88,17
49 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 79,69
50 Petr ŽAŽO (1990) Radost z pohybu 76,34
51 Pavel Dubčák (1986) 68,64
52 Martin MACEK (1982) Easy fitness Zlín 59,15
53 Pavel VLČEK (1996) 57,59
54 Jiří KOLAR (1987) 56,42
55 Petr VRBA (1991) 53,23
56 Martin BAČÍK (1982) 51,67
57 Dominik VEČERA (2002) 51,55
58 Lukáš KNEBL (1985) Citibank Europe 43,05
59 Tomáš LHOTSKÝ (1986) 39,68
60 Tomáš RAK (2002) 33,75
61 Michal VAŠINA (1994) Sidonie 33,30
62 Petr KOPLÍK (1983) Mártyho Afro Cirkus [MAC] 25,00
63 Jaroslav KOLÁŘ (1991) Rychlé šípy 24,00
64 Matěj FAGULEC (2003) 5,49

Pořadí 2024 - kategorie MB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Přema ŽALUDEK (1977) SP Malenovice 384,86
2 Radoslav ŠÍBL (1980) EKODRILL ZLÍN 383,46
3 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 375,22
4 Roman JANUŠKA (1981) Samodílné skejty 349,62
5 Jakub PLHOŇ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 349,34
6 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 329,58
7 František MACHŮ (1980) Kruháč team UB 327,50
8 Ivo HORKÝ (1984) Zlín 327,00
9 Jaroslav Buček (1975) Sykora running 326,60
10 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZaFaR Frenštát p. R. 325,01
11 Jaroslav FIODOR (1984) Slečinky Napajedla 317,91
12 Ondřej SOUKENÍK (1983) Gauneři Zlín 317,71
13 Radek ERBEN (1977) 312,47
14 Pavel HAJEK (1983) www.zlinska50.cz 312,42
15 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 310,34
16 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 309,96
17 Martin RES (1977) Mattoni FreeRun Zlín 300,60
18 Richard KUDĚLKA (1976) STG Zlín 298,78
19 Khýr BRONISLAV (1975) MK PROSTĚJOV 195,07
20 Václav PETRÁSEK (1976) 179,96
21 Jakub SPOREK (1982) ATLETIKA HOLEŠOV 174,61
22 Martin PEKAŘ (1980) www.zlinska50.cz 170,79
23 Bohuslav KOMÍN (1976) Mattoni FreeRun Zlín 170,36
24 Kamil KOZUB (1976) SCMT 165,84
25 Jan BEZSLEZINA (1981) Mattoni FreeRun Zlín 164,82
26 Daniel BRÁZDIL (1975) KESBUK 164,43
27 Petr KOVAŘÍK (1979) 160,87
28 Jiří GARGULÁK (1977) SP Malenovice 160,81
29 Jiří JAKEŠ (1977) Eleven Head CST Cyklolive 158,71
30 Tomáš BERNATÍK (1984) Babice 158,51
31 Josef HRUBOŠ (1982) 158,18
32 Pavel BAŽANT (1983) Slečinky Napajedla 154,51
33 Oldřich ŽÁK (1975) Slawex runners 145,20
34 Vlastimil GAJDŮŠEK (1984) 141,82
35 Radim JAROŠ (1975) Mattoni FreeRun Zlín 130,17
36 Marek MIKLÁŠ (1984) Poradenské a krizové centrum 129,73
37 Jan KOZÁNEK (1977) 119,88
38 Petr HRUŠKA (1976) 111,10
39 Ivan BALÍČEK (1981) BALDATEAM 89,99
40 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 77,24
41 Viktor POLÁCH (1983) Mattoni FreeRun Zlín 72,54
42 Martin MACEK (1982) Easy fitness Zlín 63,77
43 Antonín ŠMIGURA (1977) Korunka Luhačovice 59,52
44 Radek LANGER (1975) STG ZLÍN 45,44
45 Petr KOPLÍK (1983) Mártyho Afro Cirkus [MAC] 33,04
46 Miroslav HOLÍK (1982) 31,53
47 Pavel MICHALÍK (1983) 30,65

Pořadí 2024 - kategorie MC

Pořadí Závodník Tým Body
1 Svatopluk JANEČKA (1972) Ski Turist Velké Karlovice 381,33
2 František DOSOUDIL (1970) Solario team 369,15
3 Marek CHMELA (1974) Valachbajk team 364,74
4 Bronislav MATOUCH (1965) TITAN TRILIFE 358,41
5 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 351,84
6 Petr VABROUŠEK (1973) TITAN TRILIFE 347,32
7 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 337,22
8 Pavel GABRHEL (1974) STG Zlín 333,39
9 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 323,84
10 David ZACHARA (1973) 294,47
11 Petr VIDLÁŘ (1971) SP Malenovice 292,70
12 David DOSPÍŠIL (1968) Fuck Cancer 264,49
13 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 182,79
14 Petr BENÍČEK (1971) STG Zlín 178,33
15 Josef HUBÁČEK (1973) KESBUK 176,76
16 Karel SÝKORA (1967) Sykora running 162,28
17 Mario VÁCLAVEK (1966) OREL ZLÍN 162,23
18 Roman ŠNAJDAR (1969) Eleven head CST Cyklolive 159,08
19 Mojmír HERYÁN (1974) TJ Mrlínek 149,95
20 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 147,38
21 Jiří KVASNIČKA (1973) Brusné 146,85
22 Martin KOZEL (1971) 142,71
23 Luděk STRÁNSKÝ (1967) Fitcentrum L-S Club Vrchlabí 138,62
24 Ivo DANĚK (1967) Mattoni FreeRun Zlín 135,52
25 Petr TLUSTÁK (1971) Zlín 121,83

Pořadí 2024 - kategorie MD

Pořadí Závodník Tým Body
1 Josef GARGULÁK (1962) Sykora running 344,37
2 Jiří VINKLÁREK (1961) TJ Rožnov pod Radhoštěm 303,42
3 Tomáš ČERNÝ (1958) All Blacks Otrokovice 299,55
4 Miroslav ŠVIHEL (1958) B.S. Slopné 293,93
5 Ivo JURYGÁČEK (1959) SP Malenovice 284,14
6 Jiří PETR (1954) Kudlov 277,94
7 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 268,79
8 Petr FOJTÍK (1964) Zvonek Sport Valašské Klobouky 268,58
9 Jiří PROKOP (1956) Běhy Zlín 256,55
10 Dušan Cencinger (1964) SP MALENOVICE 168,39
11 Leoš ERNEST (1962) Titan Meniskus Lukov 126,55
12 Jiří PROCHÁZKA (1952) Než si pro nás přijde 119,88
13 Vladislav KNEBL (1935) TOMA Otrokovice 1,00

Pořadí 2024 - kategorie MJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Petr SOLAŘ (2006) Solario team 318,41
2 Václav PUMPRLA (2008) ROHÁLOV bike team 186,04
3 Tobiáš TLUSTÁK (2007) Zlín 184,78
4 Štěpán VESELÝ (2007) OB Vizovice 180,38
5 Marek NEDBAL (2008) Tj Prusinovice 165,32
6 Max MATYÁŠTÍK (2008) TITAN TRILIFE 100,00
7 Ondřej HUBÁČEK (2007) KESBUK 100,00
8 Jiří FLAŠAR (2008) Biatlon Halenkovice 92,91
9 Jakub ORSAVA (2008) TUFO CZ OTROKOVICE 76,00
10 Tomáš BARCIAGA (2008) 63,17
11 Lukáš PAVELÁK (2008) STG Zlín 24,98

Pořadí 2024 - kategorie MM

Pořadí Závodník Tým Body
1 Ondřej TRŇÁČEK (2009) 169,34
2 Ondřej MERAVÝ (2010) TJ Jiskra Otrokovice 144,62
3 Jáchym SPOREK (2013) Cyklokroužek Fryšták 116,46
4 Nikos KOTOPULOS (2010) TITAN TRILIFE 89,64
5 Miroslav VAVRUŠA (2010) SUPP STORE NAPAJEDLA 86,18
6 Šimon MERAVÝ (2012) TJ Jiskra Otrokovice 65,01
7 Michael Jan KNEBL (2014) SK Hanácká Slavia Kroměříž 62,98
8 Kryštov JANDÍK (2009) 62,61
9 Vojtěch KUČERA (2010) Cyklokroužek Fryšták 50,89
10 Filip MACHŮ (2013) Kruháč team UB 49,89
11 David VOHNÍK (2011) 1,00

Pořadí 2024 - kategorie ZA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Markéta LACIKOVÁ (2003) Démonky staříčských štol 388,79
2 Karolína LEČBYCHOVÁ (1991) 370,88
3 Ludmila POMPOVÁ (1998) Canicross Zlín 358,46
4 Veronika SMYČKOVÁ (1986) SUPP STORE NAPAJEDLA 350,97
5 Tereza MARŠALÍKOVÁ (1996) STG Zlín 349,40
6 Alena HOLBOVÁ (1986) 321,17
7 Nicola STAROVÁ (2002) STG Zlín 264,02
8 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 238,43
9 Petra JENYŠOVÁ (1991) KESBUK 195,80
10 Jana PIRKOVA (1993) Sykora running 192,09
11 Kateřina Pospíšilová (1995) Hostýn trail 189,51
12 Helena CHROMEKOVÁ (1986) Slawex runners 183,34
13 Jana TORALOVÁ (1986) Kruháč team UB 177,21
14 Radka MIKULOVÁ (2004) 175,73
15 Veronika BRÁZDOVÁ (1990) Valachbajk team 174,03
16 Markéta MARTINKOVÁ (1997) 158,97
17 Denisa ŠVECOVÁ (1994) 150,72
18 Lucie REPKOVÁ (1987) Fyzio Step 149,40
19 Jana VYORALOVÁ (1993) 147,10
20 Martina ČAPKOVÁ (1999) 138,30
21 Markéta ČEHOVÁ (1991) Mattoni FreeRun Zlín 131,28
22 Aneta KOTÍKOVÁ (1989) 121,34
23 Jana MARKOVÁ (1987) 88,90
24 Zuzana KAŠPAROVÁ (1997) Poradenské a krizové centrum 87,09
25 Jana MORAVCOVÁ (1981) TJ Sokol Vizovice 85,78
26 Eva KRATOCHVÍLOVÁ (1986) Korunka Luhačovice 85,42
27 Jana SPORKOVÁ (1986) SPORÁCI 84,79
28 Linda Luisa RADECKÁ (1978) SKP Zlín 83,94
29 Natálie MARCOŇOVÁ (2000) 82,07
30 Dagmar SMILKOVÁ (1988) Dashia_a_r_t 76,48
31 Radka Žitníková (2003) UTB FaME 76,13
32 Hana JURAJDOVÁ (2002) UTB 74,81
33 Anna CALÁBKOVÁ (2003) UTB 74,74
34 Soňa MIKULOVÁ (1991) 71,38
35 Iveta MACEK (1987) Easy fitness Zlín 65,88
36 Petra BERNATÍKOVÁ (1991) 64,69
37 Markéta ŠŤUKAVCOVÁ (1989) 64,13
38 Žaneta SZOCSOVÁ (1994) Mattoni FreeRun Zlín 62,65
39 Tereza VANUROVA (1987) 57,08
40 Viktorie KOZLOVÁ (2003) 46,62
41 Aneta VELCEROVÁ (1989) 37,19
42 Magee NIRHASA (1979) Sri Chinmoy Marathon Team 7,59
43 Michaela SEDLÁČKOVÁ (1992) 1,00
44 Michaela GREGOROVÁ (1992) 1,00

Pořadí 2024 - kategorie ZB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Mária SÝKOROVÁ (1979) Sykora running 389,67
2 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) SP Malenovice 377,67
3 Daniela SCHLOSSEROVÁ (1975) 1KD 340,84
4 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) STG Zlín 326,52
5 Žaneta FOLTÝNOVÁ (1980) STG Zlín 318,26
6 Pavlína MATUŠKOVÁ (1977) STG Zlín 301,58
7 Bronislava VÁJOVÁ (1981) STG Zlín 288,09
8 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 200,00
9 Helena KOTOPULU (1980) Triteam Zlín 200,00
10 Marcela SKLENÁŘOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 177,26
11 Jana VESELÁ (1976) OB Vizovice 175,16
12 Mirka ZICHOVÁ (1981) Slawex runners 175,05
13 Jana MORAVCOVÁ (1981) TJ Sokol Vizovice 172,93
14 Eva ČÁSLAVSKÁ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 148,97
15 Nina FOJTŮ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 148,63
16 Hovorková Tamar JANUŠKOVÁ (1980) 83,81
17 Eva BLAŽKOVÁ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 82,14
18 Zuzana FIŠEROVÁ (1979) SKI Klub Valašské Meziříčí 80,88
19 Andrea ZÁBOJNÍKOVÁ (1979) STG Zlín 78,23
20 Linda Luisa RADECKÁ (1978) SKP Zlín 78,09
21 Petra BALÍČKOVÁ (1980) BALDATEAM 77,95
22 Kateřina LÁNÍKOVÁ (1982) 61,34
23 Dana ZACHOVÁ (1975) 60,78
24 Magdaléna ŠEVČÍKOVÁ (1977) 48,78
25 Marcela MIKLÁŠOVÁ (1983) Poradenské a krizové centrum 1,00
26 Iveta JAKUBOVÁ (1979) 1,00
27 Martina MAŠKOVÁ (1978) 1,00
28 Hana NÁBĚLKOVÁ (1982) 1,00

Pořadí 2024 - kategorie ZC

Pořadí Závodník Tým Body
1 Hana LACIKOVÁ (1973) Démonky staříčských štol 369,74
2 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) Mattoni FreeRun Zlín 356,42
3 Marie TOMANOVÁ (1966) X-Trail Orlová 323,97
4 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 302,47
5 Anna Balážová (1974) 160,76
6 Miroslava KYLIÁNOVÁ (1964) 137,93
7 Jarmila FILIPOVÁ (1973) 134,70
8 Jitka KLUSALOVÁ (1973) 80,74
9 Renata HÁLOVÁ (1974) 69,16
10 Jana VRUBELOVÁ (1973) Poradenské a krizové centrum 57,92

Pořadí 2024 - kategorie ZJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Barča ŽALUDKOVÁ (2007) SP Malenovice 200,00
2 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 173,51
3 Lucie ŽAROSKÁ (2007) Mattoni FreeRun Zlín 161,16
4 Jůlie KVASNIČKOVÁ (2007) 2B WINNER 94,68

Pořadí 2024 - kategorie ZM

Pořadí Závodník Tým Body
1 Terka ŽALUDKOVÁ (2009) SP Malenovice 195,53
2 Eliška BŘEZÍKOVÁ (2009) 192,74
3 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 125,00
4 Věra VABROUŠKOVÁ (2011) TITAN TRILIFE 93,30
5 Natálie PAVLENKOVÁ (2009) 83,81
6 Veronika ŠÍBLOVÁ (2014) ATLETIKA HOLEŠOV 82,37
7 Vendula NÁBĚLKOVÁ (2011) 1,00

Týmové pořadí 2024

Pořadí Tým Body
1 SP Malenovice 1 518,05
2 Sykora running 1 482,98
3 Valachbajk team 1 474,74
4 Mattoni FreeRun Zlín 1 422,71
5 STG Zlín 1 361,58
6 Solario team 990,03
7 TITAN TRILIFE 988,66
8 KESBUK 832,53
9 SUPP STORE NAPAJEDLA 802,39
10 Démonky staříčských štol 758,52
11 Zlín 633,61
12 TJ Jiskra Otrokovice 558,64
13 Kruháč team UB 554,60
14 Slawex runners 503,59
15 www.zlinska50.cz 483,21
16 Slečinky Napajedla 472,42
17 Fyzio Step 422,80
18 Vseproakci.cz 386,86
19 EKODRILL ZLÍN 383,46
20 Ski Turist Velké Karlovice 381,33
21 DUVET HOVĚZÍ 370,67
22 Canicross Zlín 358,46
23 OB Vizovice 355,54
24 Ghost Team 351,84
25 Samodílné skejty 349,62
26 1KD 340,84
27 NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 337,22
28 SK ZaFaR Frenštát p. R. 325,01
29 X-Trail Orlová 323,97
30 AC BUGGER 323,84
31 Eleven head CST Cyklolive 317,79
32 Gauneři Zlín 317,71
33 TJ Rožnov pod Radhoštěm 303,42
34 All Blacks Otrokovice 299,55
35 B.S. Slopné 293,93
36 Kudlov 277,94
37 Poradenské a krizové centrum 275,74
38 Zvonek Sport Valašské Klobouky 268,58
39 Fuck Cancer 264,49
40 TJ Sokol Vizovice 258,70
41 ATLETIKA HOLEŠOV 256,98
42 Běhy Zlín 256,55
43 Nabombíme to! 238,43
44 AC Sportguides Rožnov p. Radhoštem 200,00
45 Triteam Zlín 200,00
46 MK PROSTĚJOV 195,07
47 SKOB Zlín 190,78
48 Hostýn trail 189,51
49 NAPARIDERS 188,98
50 Easy fitness Zlín 188,81
51 ROHÁLOV bike team 186,04
52 Brumov-Bylnice 184,94
53 BALDATEAM 167,94
54 Cyklokroužek Fryšták 167,35
55 SCMT 165,84
56 Tj Prusinovice 165,32
57 MK Tlapky v tahu 163,13
58 SKP Zlín 162,03
59 Pobřeží kocoviny 160,97
60 Babice 158,51
61 Vizovice 154,28
62 Fc Provodov 153,10
63 TJ Mrlínek 149,95
64 UTB 149,55
65 Petrovjan 147,98
66 eSVS.CZ Team 147,38
67 Brusné 146,85
68 Korunka Luhačovice 144,94
69 Borci ze židle 144,50
70 Fitcentrum L-S Club Vrchlabí 138,62
71 Titan Meniskus Lukov 126,55
72 SKB Zlín C 124,97
73 Než si pro nás přijde 119,88
74 2B WINNER 94,68
75 Biatlon Halenkovice 92,91
76 Valašský soubour Kašava 88,17
77 SPORÁCI 84,79
78 OREL ZLÍN 84,52
79 SKI Klub Valašské Meziříčí 80,88
80 Dashia_a_r_t 76,48
81 Radost z pohybu 76,34
82 UTB FaME 76,13
83 TUFO CZ OTROKOVICE 76,00
84 SK Hanácká Slavia Kroměříž 62,98
85 Mártyho Afro Cirkus [MAC] 58,04
86 STG ZLÍN 45,44
87 Citibank Europe 43,05
88 Sidonie 33,30
89 Rychlé šípy 24,00
90 Sri Chinmoy Marathon Team 7,59
91 TOMA Otrokovice 1,00
92 --- 0,00