Silvestrovský běh

31.12.2023

Předešlý ročník - Silvestrovský běh 2022

Následující ročník - Silvestrovský běh 2024

12. Silvestrovský běh ve Zlíně

Kdy: 31.12.2023
Místo: Zlín Vršava – tenisové kurty, Sokolská 5369

Délka tratě: 5 km nebo 10 km
Povrch: 100% cyklostezka

Výsledky ke stažení

Všechny fotky

O závodu

Od roku 2012 je posledním závodem zlínského běžeckého seriálu poslední den roku Silvestrovský běh ve Zlíně, Vršavě pořádaný triatlonovým oddílem TITAN sport club. Start je před tenisovými kurty a 5 km rovinatý obrátkový okruh vede po cyklostezce na kraj Kostelce a zpět. Po startu hlavního závodu si mohou zazávodit i děti.

Z důvodu koronaviru v roce 2020 byl 10. ročník závodu zrušen.

Místo startu: Zlín – Vršava (tenisový areál)

Novinky související se závodem

Fotogalerie - 12. Silvestrovský běh / Zbyněk Raška

Výsledky Silvestrovský běh 2023 - 5 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 190 Pavel HRADIL (1998) TITAN TRILIFE 00:15:47 100
2 2 135 Adam KOSINA (2004) VSK Univerzita Brno 00:16:32 95.2482
3 7 137 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice 00:19:12 78.3527
4 10 126 Jakub GREGŮREK (1985) TITAN TRILIFE 00:19:30 76.452
5 14 155 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 00:20:03 72.9673
6 16 142 Jaroslav FILÁK (1987) 00:20:17 71.4889
7 20 25 Pavel OVESNÝ (2004) 00:20:30 70.1162
8 22 120 Štěpán KOZEL (2003) Zlín 00:20:33 69.7994
9 24 124 Milan KORENY (1991) 00:20:58 67.1595
10 26 2 Petr ŽAŽO (1990) Radost s pohybu 00:21:32 63.5692
11 30 139 Ondřej PAGÁČ (2001) TITAN TRILIFE 00:21:57 60.9293
12 37 132 Pavel Dubčák (1986) 00:22:55 54.8046
13 42 188 Anna HLAVINKOVÁ (1998) TKD Zlín 00:23:42 49.8416
14 43 128 Samuel ZEZULKA (2003) 00:24:11 46.7793
15 45 153 Filip GREGŮREK (1987) 00:24:22 45.6177
16 54 20 Jan ŠTACH (1991) 00:25:19 39.5987
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 15 158 Pavel GABRHEL (1974) STG Zlín 00:20:07 72.5449
2 35 184 Libor PLŠEK (1975) Fyzio Step 00:22:38 56.5998
3 36 192 Libor Železník (1978) Babice 00:22:50 55.3326
4 47 141 Jaroslav KŘIŽKA (1980) 00:24:33 44.4562
5 70 182 Tomáš NIKOLÉN (1982) 00:28:07 21.8585
6 80 42 Zdeněk OVESNÝ (1978) 00:30:15 8.3421
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 44 145 Martin KOZEL (1971) Zlín 00:24:15 46.3569
2 52 119 Miroslav JANDÍK (1973) 00:24:59 41.7107
3 66 154 Petr TLUSTÁK (1971) Zlín 00:27:19 26.9271
4 74 186 Jaromír SEIDL (1969) Atletika Kladno 00:28:55 16.7899
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 56 187 Petr ČIŽMAR (1949) Cykloklub NJ 00:25:42 37.17
2 57 146 Miroslav PAULĎURO (1958) Triatlon Vladko 00:25:43 37.0644
3 82 127 Jiří VIDOMUS (1953) 00:32:30 1
4 83 183 Pavel MALIŠKA (1963) 00:32:30 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 4 166 Martin Křížka (2008) AK Zlín 00:18:22 83.6325
2 9 197 Ondřej TRŇÁČEK (2009) 00:19:18 77.7191
3 11 195 Matyáš BÚŘIL (2008) 00:19:40 75.396
4 13 198 Nikos KOTOPULOS (2010) TITAN TRILIFE 00:20:03 72.9673
5 19 164 Petr MINAŘÍK (2007) AK Zlín 00:20:29 70.2218
6 21 194 Libor ŽELEZNÍK (2011) Babice 00:20:31 70.0106
7 25 162 Petr SOLAŘ (2006) Solario team 00:21:02 66.7371
8 28 177 Martin CHOVANEC (2011) VHK Robe Vsetín 00:21:49 61.774
9 33 178 Ondřej MERAVÝ (2010) TJ Jiskra Otrokovice 00:22:25 57.9725
10 38 174 Šimon MERAVÝ (2012) TJ Jiskra Otrokovice 00:23:02 54.0655
11 39 196 Jáchym SPOREK (2013) Cyklokroužek Fryšták 00:23:02 54.0655
12 40 169 Michal PAGÁČ (2012) TITAN TRILIFE 00:23:03 53.9599
13 50 200 Dominik JANDÍK (2010) 00:24:46 43.0834
14 51 199 Kryštof JANDÍK (2009) 00:24:46 43.0834
15 53 170 Václav ŠÍBL (2012) Cyklokroužek Fryšták - 4E 00:25:13 40.2323
16 58 160 Štěpán Pešl (2009) TITAN TRILIFE 00:25:52 36.114
17 63 6 Michal ŠLAMPA (2009) Zahrady Šlampa 00:27:08 28.0887
18 65 163 Jan VAŠÍŘ (2011) TITAN TRILIFE 00:27:16 27.2439
19 67 167 Filip ŠLAMPA (2006) Zahrady Šlampa 00:27:35 25.2376
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 3 147 Natálie HLUŠÍ (2002) 00:17:04 91.8691
2 5 179 Leona MIHALÍKOVÁ (2003) TJ Lokomotiva Břeclav 00:18:51 80.5702
3 6 140 Natálie MRÁZKOVÁ (2000) AK Olymp Brno 00:18:59 79.7254
4 8 134 Zuzana ZOUHAROVÁ (2004) VSK Univerzita Brno 00:19:18 77.7191
5 29 138 Miriam SEIDLOVÁ (2003) TITAN TRILIFE 00:21:53 61.3516
6 31 156 Kristýna KOČENDOVÁ (1986) Kryjo Team 00:21:59 60.7181
7 60 191 Lucie REPKOVÁ (1987) Beerun 00:26:37 31.3622
8 62 123 Martina POCHYLÁ (1992) 00:26:56 29.3559
9 71 148 Adriana VRÁNOVÁ (1995) Solario team 00:28:27 19.7466
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 46 83 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) STG Zlín 00:24:25 45.301
2 48 151 Petra BALÍČKOVÁ (1980) 00:24:45 43.189
3 61 149 Romana Pešlová (1981) 00:26:51 29.8838
4 64 185 Lenka DOLEŽALOVÁ (1975) Mattoni FreeRun Zlín 00:27:10 27.8775
5 68 172 Marcela PEPRNÍCKOVÁ (1979) 00:27:39 24.8152
6 72 152 Bronislava VÁJOVÁ (1981) STG Zlín 00:28:36 18.7962
7 73 181 Martina KOUTNÁ (1980) 00:28:41 18.2682
8 75 150 Ivana BÉMOVÁ (1974) RBC 00:29:11 15.1003
9 77 133 Michaela KOJECKÁ (1975) Solario team 00:29:19 14.2555
10 79 136 Michaela KUČEROVÁ (1978) 00:30:11 8.7645
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 69 143 Romana HRDINOVÁ (1971) Fyzio Step 00:27:50 23.6536
2 76 129 Hana KUCIKOVÁ (1969) 00:29:15 14.6779
3 78 131 Libuše DOSOUDILOVÁ (1972) Solario team 00:29:49 11.0876
4 81 144 Zdeňka LICHKOVÁ (1956) 00:32:02 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 12 165 Alice RUSKOVÁ (2007) 1. FC Slovácko 00:20:00 73.2841
2 17 161 Amálie Komínová (2009) TITAN TRILIFE 00:20:27 70.4329
3 18 159 Linda ŠILBERSKÁ (2011) TITAN TRILIFE 00:20:29 70.2218
4 23 193 Monika ŽELEZNÍKOVÁ (2008) Babice 00:20:48 68.2154
5 27 180 Tereza VRBOVÁ (2007) AK Zlín 00:21:42 62.5132
6 32 176 Kateřina CHOVANCOVÁ (2009) AK Zlín 00:22:09 59.6621
7 34 122 Karolína VAŇKOVÁ (2006) 00:22:35 56.9166
8 41 189 Nella JAKLOVÁ (2011) BPR - Team 00:23:28 51.32
9 49 168 Tereza BALÍČKOVÁ (2011) BALDATEAM 00:24:46 43.0834
10 55 175 Julie FÚSIKOVÁ (2008) AK Zlín 00:25:27 38.754
11 59 171 Veronika ŠÍBLOVÁ (2014) Atletika Holešov 00:26:29 32.207

Výsledky Silvestrovský běh 2023 - 10 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 70 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 00:32:18 200
2 2 26 Adam HUSTÝ (2004) AK Zlín 00:32:19 199.9484
3 3 5 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora running 00:32:42 198.7616
4 4 27 Filip VÁCLAVÍK (1995) TITAN TRILIFE 00:32:58 197.936
5 5 28 Andrej VIŠNĚVSKÝ (1991) 00:33:21 196.7492
6 7 67 Jiří Klement (1988) DRESSME.CZ 00:34:57 191.7957
7 8 29 Jakub VODÁREK (1988) Vseproakci.cz 00:35:03 191.4861
8 10 62 Petr HARNOŠ (1986) Elm trade Kolín 00:35:22 190.5057
9 11 110 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 00:35:32 189.9897
10 12 103 Marek BRULÍK (2001) 00:35:56 188.7513
11 15 50 Vojtěch ŠANDA (2001) TITAN TRILIFE 00:36:19 187.5645
12 16 104 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 00:36:33 186.8421
13 17 99 Daniel KOGLER (1998) Valachbajk team 00:36:52 185.8617
14 22 64 Jan ŘEZNÍČEK (1984) Kola Číhal 00:38:12 181.7337
15 23 33 Radim DERKA (1991) Přerov 00:38:18 181.4241
16 31 73 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 00:39:06 178.9474
17 33 59 Ondřej DVORSKÝ (1988) Mattoni FreeRun Zlín 00:39:31 177.6574
18 45 47 Martin HEČKO (1987) Valachbajk team 00:41:06 172.7554
19 49 48 Kryštof ŽŮŘEK (2004) STG Zlín 00:41:49 170.5366
20 62 45 Ivo HORKÝ (1984) Zlín 00:44:31 162.1775
21 63 121 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 00:44:34 162.0227
22 65 107 Josef SÁBA (1986) STG Zlín 00:44:57 160.8359
23 67 113 Jan ŠKRABANA (1992) 00:45:00 160.6811
24 69 1 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 00:45:13 160.0103
25 93 17 Michael HLAVÁČ (1995) 00:50:47 142.7761
26 106 30 Michal PAPEŽ (1984) Zoo Praha 00:57:59 120.485
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 6 88 Radek ŠÍBL (1980) Ekodrill Zlín 00:34:55 191.8989
2 13 86 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 00:36:00 188.5449
3 14 44 Jiří DANĚK (1976) UH. Hradiště 00:36:12 187.9257
4 25 8 Lukáš SMYČEK (1983) NAPARIDERS 00:38:30 180.805
5 26 78 Marek CHMELA (1974) Valachbajk team 00:38:45 180.031
6 27 69 Ivan BALÍČEK (1981) 00:38:49 179.8246
7 30 3 Jakub PLHOŇ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 00:39:00 179.257
8 34 36 Roman COL (1979) RUBIC / MORAVIAMAN 00:39:35 177.451
9 37 53 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 00:40:00 176.161
10 38 93 Michal KRYSTEK (1977) Advanced Bike Team Brno 00:40:17 175.2838
11 40 35 Václav PETRÁSEK (1976) 00:40:24 174.9226
12 42 116 Štěpán KONEČNÝ (1977) 00:40:43 173.9422
13 43 41 František NEČEKAL (1983) SKP Zlín 00:40:48 173.6842
14 44 96 Tomáš PĚČEK (1979) VP Bechyně 00:41:03 172.9102
15 47 60 Jan BEZSLEZINA (1981) Mattoni FreeRun Zlín 00:41:31 171.4654
16 50 43 Bohuslav KOMÍN (1976) Mattoni FreeRun Zlín 00:42:12 169.3498
17 53 109 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 00:42:57 167.0279
18 55 16 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZaFaR Frenštát p. R. 00:43:25 165.5831
19 56 108 Pavel MACEK (1979) 00:43:50 164.2931
20 57 31 Lukáš BRADA (1978) Skaštice 00:43:52 164.1899
21 58 100 Pavel RŮŽIČKA (1976) Kolokroužek Zlín 00:43:54 164.0867
22 60 79 Patrik HETMER (1983) Český paralympijský tým 00:44:07 163.4159
23 64 68 Robert BÉM (1977) RBC 00:44:34 162.0227
24 66 71 Josef HÁJEK (1980) 00:44:58 160.7843
25 70 94 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 00:45:22 159.5459
26 71 58 Karel Machů (1975) SP Malenovice 00:45:27 159.2879
27 76 22 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 00:46:33 155.8824
28 77 72 Josef HRUBOŠ (1982) 00:46:46 155.2116
29 82 46 Viktor POLÁCH (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:48:14 150.6708
30 85 12 Richard KUDĚLKA (1976) STG Zlín 00:48:39 149.3808
31 88 75 Karel KUNDERA (1974) 00:49:40 146.2332
32 91 130 Zbyněk ŠTURM (1976) SKP Lyžaři Holešov 00:50:30 143.6533
33 100 56 Michael SOLAŘ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 00:53:35 134.1073
34 101 18 Petr HLAVÁČ (1975) 00:53:50 133.3333
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 9 87 Svatopluk JANEČKA (1972) Ski Turist Velké Karlovice 00:35:12 191.0217
2 20 14 František DOSOUDIL (1970) Solario team 00:37:13 184.7781
3 21 9 Petr VABROUŠEK (1973) TITAN TRILIFE 00:38:02 182.2497
4 24 77 Bronislav MATOUCH (1965) TITAN TRILIFE 00:38:21 181.2693
5 28 55 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 00:38:52 179.6698
6 32 76 Josef HUBÁČEK (1973) KESBUK 00:39:16 178.4314
7 35 11 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 00:39:40 177.193
8 41 105 Petr BENÍČEK (1971) STG Zlín 00:40:30 174.613
9 48 40 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 00:41:49 170.5366
10 68 92 Robert STAVINOHA (1973) 00:45:09 160.2167
11 80 34 Roman ŠNAJDAR (1969) Eleven head CST Cyklolive 00:47:42 152.322
12 90 52 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 00:50:10 144.6852
13 94 118 David ZACHARA (1973) 00:51:14 141.3829
14 104 111 David DOSPÍŠIL (1968) Nabombíme to! 00:55:43 127.5026
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 52 95 Josef GARGULÁK (1962) Sykora Running 00:42:53 167.2343
2 86 39 Miroslav ŠVIHEL (1958) B.S. Slopné 00:48:39 149.3808
3 103 13 Jiří PROKOP (1956) Běhy Zlín 00:55:22 128.5862
4 108 38 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 00:58:32 118.7822
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 18 82 Ondřej HUBÁČEK (2007) KESBUK 00:36:53 185.8101
2 19 97 Max MATYÁŠTÍK (2006) TITAN TRILIFE 00:37:03 185.2941
3 29 85 Tobiáš TLUSTÁK (2007) Zlín 00:38:57 179.4118
4 39 80 Vojtěch BAJER (2008) TITAN TRILIFE 00:40:20 175.129
5 59 101 Jakob BLAŽEK (2007) Danubetown Runners 00:43:59 163.8287
6 81 102 Lukáš Plic (2006) Titan Trilife (2BW) 00:48:06 151.0836
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 36 24 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 00:39:42 177.0898
2 46 91 Adéla STAVINOHOVÁ (1998) AK Zlín 00:41:15 172.291
3 51 66 Markéta LACIKOVÁ (2003) TJ Slezan Frýdek-Místek 00:42:19 168.9886
4 54 63 Zuzana HUBÁČKOVÁ (1987) 00:43:12 166.2539
5 73 57 Karolína LEČBYCHOVÁ (1991) 00:45:44 158.4107
6 74 106 Ludmila POMPOVÁ (1998) Canicross Zlín 00:46:00 157.5851
7 75 7 Veronika SMYČKOVÁ (1986) NAPARIDERS 00:46:18 156.6563
8 84 114 Nela PIKNA (1987) Kapitánovy Děti 00:48:31 149.7936
9 89 112 Veronika BRÁZDOVÁ (1990) Valachbajk team 00:49:44 146.0268
10 92 115 Zuzana VALČIKOVÁ (1993) 00:50:38 143.2405
11 102 98 Nicola STAROVÁ (2002) STG Zlín 00:54:43 130.5986
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 78 32 Jana GOLÁŇOVÁ (1978) 00:46:48 155.1084
2 83 4 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) Mattoni FreeRun Zlín 00:48:15 150.6192
3 95 15 Daniela SCHLOSSEROVÁ (1975) 00:51:20 141.0733
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 61 65 Hana LACIKOVÁ (1973) Staříč 00:44:11 163.2095
2 72 54 Petra MACKOVÁ (1973) STG Zlín 00:45:31 159.0815
3 79 49 Jitka ZAPLETALOVÁ (1973) Mattoni FreeRun Zlín 00:47:15 153.7152
4 97 61 Alena KRCHÁKOVÁ (1957) Moravská Slavia Brno 00:51:32 140.4541
5 99 23 Marie TOMANOVÁ (1966) X-Trail Orlová 00:52:51 136.3777
6 105 117 Magdaléna PAŽOUTOVÁ (1972) 00:55:54 126.935
7 109 19 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 00:59:09 116.8731
8 110 37 Miroslava KYLIÁNOVÁ (1964) 01:02:58 105.0568
9 111 10 Hana VIDOMUSOVÁ (1955) 01:03:08 104.5408
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 87 173 Sofie LYSÁČKOVÁ (2009) SDH Hostětín 00:49:11 147.7296
2 96 90 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 00:51:28 140.6605
3 98 81 Eliška BŘEZÍKOVÁ (2009) 00:51:44 139.8349
4 107 84 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 00:58:24 119.195