Slušovický charitativní běh

26.6.2022

Následující ročník - Velká Běžecká Slušovická 2023

Nadační fond pro podporu a rozvoj Slušovic ve spolupráci se spolkem Běhy Zlín uspořádal Slušovický charitativní běh. Cílem akce bylo podpořit dětské oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a Olivera Pechala z Vizovic.

Akce se uskutečnila v neděli 26. června 2022 v okolí dostihové dráhy ve Slušovicích a přehrady Hrobice. Byla určena zejména amatérským běžcům, a rovněž rodinám s dětmi. Závod se běžel na sedmikilometrovém okruhu mezi dostihovou dráhou ve Slušovicích a přehradou v Hrobicích.

• Start závodu: 26. 6. 2022 v 11 hodin
  • Místo: Dostihová dráha Slušovice

Popis tratě:

Start závodu je u vstupu na dostihové závodiště ve Slušovicích. Trasa následně vede po silnici směrem na Nové dvory, kde se po 700 metrech přebíhá silnice směrem k vodní přehradě Hrobice. Následuje 5 kilometrů po fáborkami označené střídavě šotolinové a lesní cestě. Těsně před zbytky hradu Janůvka čeká na běžce krátký seběh a návrat podél hrobické přehrady směrem do Slušovic do prostoru cíle.

Výsledky ke stažení

Novinky související se závodem

Slušovický Charitativní běh ovládli Zdeněk Galda a Eva Kučerová

4.7.2022

Zdeněk Galda ze Vsetína a Eva Kučerová z Lukova zvítězili v 1. ročníku Charitativního běhu ve Slušovicích. Galda v sedmikilometrovém závodu zaběhl čas 26:07. Druhý byl s šestnáctisekundovou ztrátou Jiří Červenka (SP Malenovice), třetí místo bral za čas 26:43 Andrej Višněvský (Sri Chinmoy Marathon Team Zlín). Čtvrté místo obsadil díky času 27:13 Šimon Černý ze Zlína, pátý skončil Marek Chmela (Valachbajk Team, 27:45).