Kovářská pětka

13.11.2021

Následující ročník - Kovářská pětka 2022

O závodu

Závod pořádaný Kovárnou VIVA je součástí seriálu od roku 2015. Start je přímo před Kovárnou a rovinatý okruh, který závodníci absolvují 3x, vede továrním areálem.

Z důvodu koronaviru v roce 2020 byl 7. ročník závodu zrušen.

Výsledky 2021 ke stažení

Novinky související se závodem

Kovářskou pětku rozhodl Filip Vabroušek na konci čtvrtého kilometru. Jana Žaludková si závod užívala

15.11.2021

Dvaadvacetiletý Filip Vabroušek zvítězil v 7. ročníku městského běhu Kovářská pětka ve Zlíně. Člen týmu Sykora running dosáhl v sobotním závodu dlouhém 5 kilometrů na trati v bývalém Baťovském areálu, času 16:36. Stříbrnou příčku obsadil s osmnáctisekundovou ztrátou Matěj Beníček z Malenovic (KESBUK), třetí místo bral za čas 17:22 Jan Kábela (SP Malenovice). Jiří Červenka ze stejného klubu skončil v čase 17:31 čtvrtý a Svatopluk Janečka (TJ SKI Turist Velké Karlovice, 17:34) byl pátý.

Fotogalerie - 7. Kovářská pětka / Milan Mikšík

Výsledky Kovářská pětka 2021 - 5 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 91 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora Running 00:16:36 200
2 2 102 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 00:16:54 198.1928
3 4 48 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 00:17:33 194.2771
4 6 151 František Klofáč (1982) KESBUK 00:18:03 191.2651
5 7 99 Ondřej MINAŘÍK (1992) Valachbajk team 00:18:14 190.1606
6 11 2 Pavel PUSTINA (1985) Ladermon Team 00:19:22 183.3333
7 13 52 František KRÁČALÍK (1998) SK Újezd 00:19:24 183.1325
8 14 60 Jan Zvonek (1992) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 00:19:33 182.2289
9 16 22 Ondřej DVORSKÝ (1988) Mattoni FreeRun Zlín 00:19:47 180.8233
10 17 119 Roman Janků (1986) ZVONEK SPORT Valašské Klo 00:19:48 180.7229
11 21 107 Jiří KOLAŘÍK (1998) SK Slopné 00:20:15 178.012
12 23 95 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice / Ch 00:20:25 177.008
13 32 97 Ivo HORKÝ (1984) Zlín 00:21:03 173.1928
14 38 41 Lukáš MATULA (1989) Zlín 00:21:26 170.8835
15 40 106 Ladislav TVARŮŽEK (1987) SK Újezd 00:21:30 170.4819
16 41 108 Jakub MASTÍK (1998) Unkočín 00:21:37 169.7791
17 42 81 Jan Kučera (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:21:45 168.9759
18 52 109 Jiří Šidla (1998) Unkočín 00:22:18 165.6627
19 53 69 Jakub JEŘÁBEK (1989) Mattoni FreeRun Zlín 00:22:18 165.6627
20 57 39 Julius Liška (1994) 00:22:31 164.3574
21 58 166 Jakub VRÁNA (1994) Solario team 00:22:32 164.257
22 64 55 Martin PITRUN (1985) 00:23:17 159.739
23 66 85 Jan Střípek (1988) 00:23:23 159.1365
24 74 168 Martin Kodeš (1982) STG Holešov 00:23:58 155.6225
25 82 7 Lukáš KNEBL (1985) Citibank Europe 00:24:47 150.7028
26 83 123 David Špendlík (1982) TJ Sokol Lípa 00:24:48 150.6024
27 84 26 Radek Pavlas (1985) SKOB Zlín 00:24:51 150.3012
28 92 124 Marek Skohoutil (1985) 00:25:29 146.4859
29 94 157 Filip Sudek (2000) Chatocha Team 00:25:51 144.2771
30 106 154 Jan KREJČIŘÍK (1982) 00:26:52 138.1526
31 107 16 Martin Gabrhel (1984) --- 00:26:56 137.751
32 111 86 Lukáš Plšek (2000) 00:27:23 135.0402
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 3 57 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 00:17:22 195.3815
2 5 128 Svatopluk Janečka (1972) TJ SKI TURIST Velké Karlo 00:17:34 194.1767
3 9 100 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 00:19:00 185.5422
4 12 118 Zdeněk OHNŮTEK (1975) Lucoklimarunning 00:19:24 183.1325
5 18 9 Libor REICH (1979) Mattoni FreeRun Zlín 00:19:54 180.1205
6 19 167 Milan Kotvan (1981) Hasiči Letničie 00:20:04 179.1165
7 22 87 Pavel GABRHEL (1974) --- 00:20:19 177.6104
8 26 135 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 00:20:37 175.8032
9 29 47 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 00:21:00 173.494
10 30 98 Ondřej DOMINEC (1981) SP Malenovice 00:21:01 173.3936
11 34 34 Vladimír MIKLÁŠ (1981) MTB JAVOŘINA 00:21:15 171.988
12 43 126 Michal HOLUB (1972) COLUMBUS 00:21:46 168.8755
13 46 163 Václav Zbranek (1981) Valachbajk Team 00:21:57 167.7711
14 47 59 Petr MARTINEC (1975) Veselan 00:21:58 167.6707
15 48 49 Jan Špaček (1977) ELJAMRUN 00:21:58 167.6707
16 50 74 Zbyněk RAŠKA (1975) SP Malenovice 00:22:09 166.5663
17 51 37 Petr ŠKOLOUDÍK (1980) Nabombíme to! 00:22:16 165.8635
18 54 92 Pavol VAJCÍK (1981) Aspot Hulín 00:22:20 165.4618
19 60 53 Pavel ŽÍLA (1976) 00:22:50 162.4498
20 62 115 Jiří ŠILBERSKÝ (1974) 00:23:03 161.1446
21 63 113 Karel MACHŮ (1975) SP Malenovice 00:23:10 160.4418
22 65 110 Radek Vintr (1977) 00:23:17 159.739
23 67 50 Radim Valerián (1975) Líní Panteři 00:23:23 159.1365
24 68 75 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 00:23:26 158.8353
25 69 165 Kamil HASTÍK (1977) Force Zlín 00:23:34 158.0321
26 70 79 Milan Chmela (1972) Kovárna VIVA 00:23:39 157.5301
27 76 83 Jaroslav PODHAJSKÝ (1972) JISVA Zlín 00:24:03 155.1205
28 79 96 Lubomír KREJČIŘÍK (1981) 00:24:19 153.5141
29 86 8 Richard KUDĚLKA (1976) 1KD 00:25:01 149.2972
30 88 105 Jakub Vybíral (1975) 00:25:08 148.5944
31 113 160 Igor VELCER (1973) RunTrail Napajedla 00:27:32 134.1365
32 128 80 Zbynek ROZSYPAL (1977) KKZ VIVA 00:29:58 119.4779
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 8 24 František DOSOUDIL (1970) Fénix sport 00:18:23 189.257
2 10 73 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 00:19:04 185.1406
3 20 68 Martin BAŘINKA (1969) --- 00:20:10 178.5141
4 24 62 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 00:20:26 176.9076
5 37 31 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 00:21:20 171.4859
6 39 11 Libor ROŽNÍK (1971) --- 00:21:27 170.7831
7 78 32 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 00:24:16 153.8153
8 87 3 David DOSPÍŠIL (1968) Nabombíme to! 00:25:08 148.5944
9 105 25 Stanislav JURČA (1967) --- 00:26:52 138.1526
10 122 44 Ladislav VIŠNĚVSKÝ (1962) Quort team Zlín 00:28:46 126.7068
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 73 63 Ivo JURYGÁČEK (1959) Malenovické podhradí 00:23:53 156.1245
2 80 1 Štefan GROŠ (1961) ZaFaR Frenštát p.R 00:24:20 153.4137
3 89 65 Miroslav ŠVIHEL (1958) B.S. Slopné 00:25:22 147.1888
4 98 67 Jiří Prokop (1956) Běhy Zlín 00:25:57 143.6747
5 103 103 Jiří PROCHÁZKA (1952) Holešov 00:26:45 138.8554
6 135 66 Vladislav KNEBL (1935) TOMA Otrokovice 00:39:07 64.3574
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 15 117 Ondřej Hubáček (2007) Bílovice 00:19:37 181.8273
2 27 129 Tomáš Holub (2006) TJ Jiskra Otrokovice 00:20:44 175.1004
3 35 61 Petr Solař (2006) Solario Team 00:21:17 171.7871
4 36 131 Janoška Štěpán (2007) Kanoistika Ostrožská Nová 00:21:18 171.6867
5 45 116 Tobiáš TLUSTÁK (2007) školaSlovenskaZL 00:21:56 167.8715
6 49 138 Tomáš Cícha (2006) Canoe O.N.V. 00:22:06 166.8675
7 71 33 Vojtěch KACHTÍK (2006) eSVS.CZ Team 00:23:41 157.3293
8 81 143 Dalimil Knotek (2007) Canoe O.N.V. 00:24:39 151.506
9 90 125 Petr Holík (2005) 00:25:25 146.8876
10 123 144 Daniel Knotek (2007) Canoe O.N.V. 00:29:07 124.5984
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 28 72 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 00:20:49 174.5984
2 33 88 Adéla STAVINOHOVÁ (1998) Zlín 00:21:14 172.0884
3 44 121 Helena CHROMEKOVÁ (1986) Slawex runners 00:21:54 168.0723
4 77 36 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 00:24:04 155.0201
5 85 43 Anna POLÁŠKOVÁ (1985) 00:24:57 149.6988
6 93 17 Veronika Smyčková (1986) supp-store.cz 00:25:31 146.2851
7 100 27 Zuzana ŠIMOVÁ (1983) SKÁJ team 00:26:24 140.9639
8 104 71 Denisa ŠVECOVÁ (1994) --- 00:26:45 138.8554
10 110 13 Petra KUNOVSKÁ (1996) 00:27:12 136.1446
9 109 82 Martina HÉLOVÁ (1991) 00:27:12 136.1446
11 112 29 Martina Prokopová (1984) RIOT 00:27:25 134.8394
12 116 58 Vendula Krčková (1983) TJ Olympia Zlin 00:27:44 132.9317
13 117 77 Šárka Šobáňová (1982) RIOT 00:27:50 132.3293
14 118 112 Michaela Habartová (1988) Best friends Hluk 00:28:01 131.2249
15 119 90 Maria Dostálová (1984) 00:28:02 131.1245
16 125 111 Michaela Mikulášková (1987) Best friends Hluk 00:29:37 121.5863
17 129 84 Daniela Máčalová (1989) 00:30:27 116.5663
18 132 141 Tereza Ševčíková (1995) 00:31:59 107.3293
19 133 93 Ludmila DOBEŠOVÁ (1999) 00:32:43 102.9116
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 25 127 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) --- 00:20:31 176.4056
2 31 164 Jarmila HASTÍKOVÁ (1980) Force Zlín 00:21:02 173.2932
3 56 51 Jitka BAŘINKOVÁ (1972) --- 00:22:30 164.4578
4 59 89 Ester Smutná (1980) psk přerov 00:22:42 163.253
5 61 150 Mirka ZICHOVÁ (1981) Slawex Runners 00:22:59 161.5462
6 91 56 Andrea Zábojníková (1979) STG Holešov 00:25:26 146.7871
7 96 54 Jarmila MACHÁLKOVÁ (1976) 00:25:52 144.1767
8 97 122 Michaela KOVALČÍKOVÁ (1978) Catsky Zlín 00:25:53 144.0763
9 99 64 Linda Luisa Radecká (1978) SKP ZLÍN 00:26:03 143.0723
10 101 15 Jarmila Rožníková (1972) --- 00:26:27 140.6627
11 102 10 Zuzana MĚŘIČKOVÁ (1981) 00:26:29 140.4618
12 108 156 Anna Balážová (1974) Nová Lhota 00:27:00 137.3494
13 121 76 Silvia Duchoňová (1979) Na pohodu 00:28:33 128.012
14 127 70 Michaela KOJECKÁ (1975) Solario team 00:29:58 119.4779
15 131 23 Libuše Dosoudilová (1972) Solário tým 00:30:31 116.1647
16 134 6 Lenka Krcmova (1978) 00:33:01 101.1044
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 120 30 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 00:28:33 128.012
2 124 45 Pavla VIŠNĚVSKÁ (1963) Quort team Zlín 00:29:19 123.3936
3 126 35 Marcela Pavlasová (1966) 1KD 00:29:46 120.6827
4 130 40 Iveta VICENÍKOVÁ (1968) Asi dobrý oddíl... 00:30:27 116.5663
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 55 114 Linda ŠILBERSKÁ (2011) TITAN TRILIFE 00:22:26 164.8594
2 72 136 Nikola Balcarová (2006) Canoe O.N.V. 00:23:50 156.4257
3 75 137 Klára Studničková (2005) Canoe O.N.V. 00:24:00 155.4217
4 95 20 Adéla Perutková (2007) Litrpůl 00:25:52 144.1767
5 114 21 Justína Kruková (2007) Litrpůl 00:27:32 134.1365
6 115 139 Simona Andrýsková (2005) Canoe O.N.V. 00:27:38 133.5341