Běžecký kemp v Beskydech

28. 4. - 1. 5. 2023 Frýdlant nad Ostravicí

Zažijete dny plné běhu s partou aktivních lidí. Pojeďte si s námi zaběhat v Beskydech, objevit místní traily a odpočinout si pohybem a pobytem v přírodě.

Běžecký kemp Beskydy 2023

Čekají vás 4 dny a 3 noci, spousta běhu, cvičení, pohybu, plná penze, a regenerace ve wellness centru.

Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé běžce, kteří si chtějí užít běh a pobyt v krásné přírodě Beskyd. Pokud to bude trénink vyžadovat, rozdělíme se do skupin dle výkonnosti. Větší část ale zvládneme všichni dohromady.

Co vše vás čeká:

 • trénink správné běžecké techniky, běžecká abeceda
 • běh a pohyb v terénu
 • celodenní výběh / výšlap na některém úseku z trasy Beskydské sedmičky
 • běh s holemi
 • intervalový trénink na dráze
 • kompenzační a posilovací cvičení
 • strečink
 • večerní povídání a diskuze o běžeckých tématech (jídlo, pití, závody... a možná bude i host:) )
 • regenerace ve wellness centru (sauny, vířivka)
 • ...

Kemp začne v pátek v 16. hodin prvním společným výběhem a večeří a končit bude v pondělí obědem.

Celodenní výlet po části trasy legendárního ultratrailového závodu, Beskydské sedmičky, bude v sobotu nebo neděli, v závislosti na počasí. Povedou vás Věrka a Bob, kteří za sebou mají několik účastí na na B7. 

Na tento výběh / výšlap se rozdělíme dle výkonnosti, aby si tento den každý užil na maximum. Někteří poběží, někteří půjdou a večer u večeře si můžeme navzájem povyprávět zážitky.

Ubytováni budeme ve 2-4 lůžkových pokojích v hotelu Rekreačního střediska Budoucnost ve Frýdlantu nad Ostravicí (https://rsbudoucnost.cz/). Stravování je domluveno formou plné penze. V ceně je zahrnuté zajištění celého programu, zapůjčení holí a 1,5 hodiny ve wellness centru.

V ceně není oběd v den celodenního výletu a doprava.

Cena:

 • 5999,- (přihlášení a zaplacení do: 24. 3. 2023)
 • 6399,- (přihlášení a zaplacení do: 17. 4. 2023)

Online přihláška

Pozdější přihlášení možné po domluvě. V případě zájmu a dotazů pište na bezeckaskola@behyzlin.cz

Kdo se vám bude na kempech věnovat

BOB KOMÍN, trenér kondičního běhu Běžecké školy Zlín, kouč Mattoni Freerun Zlín, dlouholetý běžec, organizátor běžeckého seriálu Běhy Zlín a spoluzakladatel a hlavní pořadatel Festivalového půlmaratonu Zlín a seriálu Valachy tour. Bob navíc absolvoval 2 x Beskydskou sedmičku, takže na trase budete v těch správných rukou.

www.bobkomin.run

VĚRKA VYSTRČILOVÁ, fyzioterapeutka a běžkyně, která se věnuje ultratrailovému běhu a v poslední době nejraději běhá se psem. Vede fyziotréninky a rekondiční služby pro děti, mládež, dospělé začátečníky, pokročilé i vrcholové sportovce, věnuje se tejpingu a metodice běhu. Věrka zná B7 také velmi dobře. Absolvovala ji 4x a v roce 2016 stála dokonce na stupních vítězů v kategorii mix štafet. Do Beskyd se stále ráda vrací, zná tedy místní terény a ráda se s vámi podělí o své zkušenosti.

www.fyziomovement.cz/mgr-vera-vystrcilova-fyzio-specialist

KATKA ANTOŠOVÁ, zakladatelka studia Fyzio Movement, zkušená atletická trenérka a fitness instruktorka. Věnuje se především kvalitě pohybu a metodickému učení, přičemž dbá na správné provedení a zdravotní pohled. Má ráda běh, kolo a vlastně jakýkoliv pohyb venku v přírodě.

www.fyziomovement.cz/bc-katerina-antosova-movement-specialist

Běžecký kemp v Beskydech