Podzimní běžecký kemp na Rusavě 12.-15.11.2020


Listopadový běžecký kemp zaměřený na trailový běh se tentokrát uskuteční v srdci Hostýnských vrchů v hotelu Rusava v Rusavě. Okolní lesy a kopce nabízí nespočet krásných míst, na které se můžete společně s námi podívat v běžeckých teniskách.

Čekají Vás čtyři dny plné běhu, zdravého cvičení, předávání zkušeností při povídání, legrace, dobrého jídla i wellness.

Kemp je vhodný pro začínající i pokročilé běžce, nikdo nemusí mít strach, že by se mu dostalo málo či moc :-). Věnovat se vám budou čtyři trenéři kondičního běhu. Tedy si každý najde svoji rovnocennou skupinu spoluběžců.

Zejména se budeme věnovat nácviku či zdokonalení běžecké techniky, která je spojena s individuálním video rozborem. Běhu v terénu, výběhům a seběhům kopců s využitím holí LEKI, intervalům, kompenzačnímu cvičení, povídání o vhodném oblečení, obutí s možností testování běžeckých bot od běžecké speciálky Best4Run Přerov, výbornému jídlu, kvalitnímu pití a také poctivé regeneraci ve wellness.

Ubytování je zajištěno v hotelu Rusava II. Stravování je zajištěno plnou penzí, pitný režim zajišťuje Mattoni.

Kemp začíná ve čtvrtek v 16 hodin prvním společným výběhem a večeří. V pátek a v sobotu jsou dvě fáze fyzické přípravy. Závěr kempu je v neděli společným dopoledním výběhem a obědem.

 

Kdo se Vám bude věnovat:

Bob Komín - lektor kondičního běhu, aktivní vytrvalostní běžec a nadšenec
Markéta Fussová - atletka, speciliastka přes běžeckou techniku
Mgr. Věra Vystčilová – Fyzioterapeutka, aktivní vytrvalostní běžkyně
Bc. Kateřina Antošová – kondiční trenérka, atletka

 

Přihláška on-line

 

Při přihlášení do 30. září 2020 6360 Kč, pozdější 6800 Kč

Kapacita kempu je omezená!