Propozice


33. Mikulášský běh s Cyrilem pro Krtka

Kdy: 5. 12. 2020
Místo: Zlín - Louky, fotbalové hřiště
Prezence a registrace: od 10:00 do 11:30 hodin.
Start závodu: 12:00 hodin
Délka tratě: 10km (hlavní závod) a 5km
Povrch: cyklostezka a polní cesta

 

ONLINE REGISTRACE

Startovné: 300,- (při registraci a platbě online do 3. 12.), 400,- při registraci a platbě na místě
Teplé občerstvení zajištěno – ionťák, čaj, polévka po závodu, ovoce

Závod odstartuje přímo na travnatém plácku vedle hřiště. Trasa pak vede po široké travnaté cestě podél řeky Dřevnice od hřiště směrem do Prštného. Tady běžci přeběhnou řeku přes dřevěnou lávku a vrací se po cyklostezce zpátky do Louk. Zde se poběží přes silnici „U Dřevnice“ dál po cyklostezce směrem do Zlína-Malenovic. U ulice Horní Mlýn se přes betonový mostek přebíhá na druhý břeh řeky Dřevnice a trasa vede zpět do prostoru startu opět po polní pěšině. Těsně před cílem pětikilometrové trasy se opět přebíhá silnice „U Dřevnice“.

Trasa: https://mapy.cz/s/nehofedamo 

Závody dětí budou po skončení hlavního závodu na fotbalovém hřišti. V případě velkého počtu startujících a dle aktuálních omezení se bude startovat na vícekrát, přičemž o zařazení do rozběhu rozhoduje pořadatel.

Věkové kategorie pro obě tratě dle pravidel soutěže Běhy Zlín.

 

Hygienická opatření

  • Každý účastník musí mít zakrytá ústa i nos (rouškou, šálou či šátkem). Dodržujte rozestupy 2 metry při prezenci, při rozběhávání. Pravidlo o rozestupech se netýká rodinných příslušníků. Na místě bude k dispozici dezinfekce.
  • Při samotném závodu běžci roušku mít nemusí. Ostatní účastníci (pořadatelé, trenéři atd…) musí mít zakrytá ústa i nos po celou dobu akce.
  • Po skončení závodu pouze odevzdáte čip do speciálního boxu, který bude následně dezinfikován. Po doběhu se neshlukujte a opusťte prostor startu a cíle.
  • Prosím chovejte se během akce obezřetně, rozumně a ohleduplně vůči sobě i ostatním.
  • Další opatření budou připravena dle aktuálních pokynů, nařízení ministerstva zdravotnictví a hygieniků.