Běžecký kemp v Beskydech 30.4. - 3.5.2020


Běžecký kemp zaměřený na trailový běh se uskuteční v Beskydech. Čekají vás dny plné běhu, cvičení, povídání, dobrého jídla a wellness. Přečtěte si celý článek

 

Obsah: Jak se připravit na aktivní pohyb/běh, základní a pokročilá běžecká abeceda, video rozbor běžecké techniky, korekce nesprávných pohybových návyků, běžecký strečink, fyzio trénink se zaměřením na posílení středu těla a běžeckých svalů, individuální fyzioterapie, individuální běžecká příprava, intervalový trénink, běh v terénu, kondiční běh, aktivní regenerace, stravování před sportem a po něm, příprava běžeckého plánu, testování běžeckého vybavení, speciální host, diskuze na témata – běžecké vybavení, tréninkové plány a dlouhodobá běžecká příprava, regenerace, stravování

Komu je určen: Začátečníkům, mírně pokročilým běžcům, pokročilým běžcům.

 

Popis průběhu: 

Běžecké kempy jsou zaměřeny na techniku běhu. Čekají vás 4 dny plné běhu, cvičení, povídání, dobrého jídla, regenerace, wellness. První den se budeme se věnovat nácviku správné běžecké techniky. Seznámíme vás s  intervalovým tréninkem, s během do kopců a z kopců, trailovému běhu, běžeckými hrami.

Program je přizpůsoben všem výkonnostním skupinám. Kempem vás provedou čtyři zkušení koučové. Každý večer probereme jak trénovat, co na sebe, co jíst a pít či jak regenerovat. Nebude chybět testování běžecké ho vybavení s běžeckou speciálkou Best4Run z Přerova.

Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí zlepšit svou běžeckou techniku a objevit krásu běhu v přírodním terénu.

Ubytováni budete ve 2-4 lůžkových pokojích. Stravování je zajištěno formou plné penze a svačinek. Pitný režim Mattoni a nějaký ten čaj nebudou chybět. V ceně kempu je i regenerace, nejčastěji wellness (sauna, vířivka, bazén).

Kemp začíná obvykle ve čtvrtek v 16 hodin prvním společným výběhem a večeří. V pátek a v sobotu jsou dvě fáze fyzické přípravy, večer pak pokračuje teoretickou částí a regenerací. Závěr kempu je v neděli společným dopoledním výběhem a obědem.

Kde proběhne: Beskydy / RS Budoucnost, Frýdlant

Kdy proběhne: 30.4. - 3.5.2020

 

Přihláška online

 

Délka 24 hodin, 4denní, ubytování a strava, minimálně 14 osob, maximálně 24 osob

Cena při přihlášení a zaplacení do 28. 2. 2020 - 4990,-
Cena při přihlášení a zaplacení do 10. 4. 2020 - 5490,-