Pozvánka na 1. závod – Běh Jižními svahy

Po 6-ti týdenní přestávce zveme opět všechny zájemce na závod zlínského běžeckého seriálu. Úvodním závodem 32. ročníku Celoroční běžecké soutěže – vytrvalců Zlínska je tradičně Běh Jižními svahy, jehož 23. ročník se uskuteční v sobotu 14. února. Trasa vede z ul. Podlesí kolem dětského hřiště, dále lesem a po přeběhnutí silnice JS – Kostelec pokračuje po modré turistické značce po cestě k vodojemu a zpět.

Rádi bychom pozvali hlavně všechny začátečníky a příležitostné běžce, kteří se rádi jen občas proběhnou nebo toho moc nestihnou potrénovat. Přijďte si v maximálním počtu zaběhnout závod dlouhý 6 km s nenáročným, mírně zvlněným profilem a získejte současně první body do průběžného pořadí. Prezentace začíná od 8:45 poblíž místa startu, ve vstupu do bytového domu na ulici Podlesí č. 4949 a nenechávejte doma děti, součástí závodu jsou i běhy dětí na kratších tratích. Občerstvení je zajištěno.

Letošní ročník bude mít oproti těm posledním trochu pozměněnou podobu, Došlo k redukci závodů na 11, kdy některé závody vypadly a jeden z těch novějších zlínských byl naopak do seriálu nově zařazen. Do průběžného pořadí jednotlivců se bude započítávat jen 7 nejlepších bodových zisků. Do soutěže týmů se budou započítávat všechny závody.

Body v soutěži týmů nejsou přenosné, při prezentaci proto prosím na každém závodě pečlivě vyplňujte název klubu.

Těšíme se na Vaši účast !