Celkové pořadí soutěže
TOP 5 mužů
Pořadí | Závodník | Body |
---|---|---|
1 | Filip VABROUŠEK (1999) | 200,00 |
2 | Matěj BENÍČEK (1994) | 195,54 |
3 | Khýr BRONISLAV (1975) | 195,07 |
4 | Valdemar DURMON (2004) | 195,02 |
5 | Jakub VODÁREK (1988) | 194,86 |
TOP 5 žen
Pořadí | Závodník | Body |
---|---|---|
1 | Eva KUČEROVÁ (1984) | 200,00 |
2 | Mária SÝKOROVÁ (1979) | 194,72 |
3 | Markéta LACIKOVÁ (2003) | 191,49 |
4 | Jana ŽALUDKOVÁ (1975) | 190,35 |
5 | Hana LACIKOVÁ (1973) | 185,51 |
2024 - kat. MA
2024 - kat. MB
2024 - kat. MC
2024 - kat. MD
2024 - kat. MJ
2024 - kat. MM
2024 - kat. ZA
2024 - kat. ZB
2024 - kat. ZC
2024 - kat. ZJ
2024 - kat. ZM
Týmy
Pořadí 2024 - kategorie MA
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Filip VABROUŠEK (1999) | Sykora running | 200,00 |
2 | Matěj BENÍČEK (1994) | KESBUK | 195,54 |
3 | Valdemar DURMON (2004) | DUVET HOVĚZÍ | 195,02 |
4 | Jakub VODÁREK (1988) | Vseproakci.cz | 194,86 |
5 | Jiří ČERVENKA (1986) | SP Malenovice | 192,81 |
6 | Vlastimil ČERNÍČEK (1985) | NAPARIDERS | 188,98 |
7 | Ondřej MINAŘÍK (1992) | Valachbajk team | 188,67 |
8 | Jan BEČICA (1993) | Valachbajk team | 187,88 |
9 | Petr JEŘÁBEK (1993) | Brumov-Bylnice | 184,94 |
10 | Denis FRANKO (1997) | 181,22 | |
11 | Martin OČADLÍK (1991) | 181,01 | |
12 | Daniel KOČAŘ (1992) | STG Zlín | 180,64 |
13 | Martin HALAŠKA (1987) | 180,17 | |
14 | Petr BEČICA (1990) | Valachbajk team | 179,64 |
15 | Ondřej DVORSKÝ (1988) | Mattoni FreeRun Zlín | 177,86 |
16 | Filip NĚMĚC (1992) | 177,12 | |
17 | Michal DVOŘÁK (2000) | 176,81 | |
18 | Kvido DURMON (2002) | DUVET HOVĚZÍ | 175,66 |
19 | Stanislav CHADIM (1991) | TJ Jiskra Otrokovice | 175,50 |
20 | Martin MAHDAL (1992) | 171,72 | |
21 | Hynek DĚDEK (1986) | 169,31 | |
22 | Milan KORENY (1991) | 164,64 | |
23 | Tomáš MOTLOCH (1993) | STG Zlín | 161,12 |
24 | David VELCER (1988) | Pobřeží kocoviny | 160,97 |
25 | Jozef URBANČOK (1987) | Mattoni FreeRun Zlín | 160,76 |
26 | Mojmír NOVÁK (1987) | 160,18 | |
27 | Jan ŠKRABANA (1992) | 158,81 | |
28 | Tomáš DOSPÍŠIL (1985) | STG Zlín | 156,40 |
29 | Radek BURIETA (1985) | Mattoni FreeRun Zlín | 152,62 |
30 | Karel LIŠKA (1988) | 150,84 | |
31 | Jakub KOTAL (1990) | 149,95 | |
32 | Zdeněk MIKULKA (1992) | 136,62 | |
33 | Jiří MIZERA (1989) | SKB Zlín C | 124,97 |
34 | Karel JULINA (2005) | Valašský soubour Kašava | 88,17 |
35 | Petr LOPRAIS (1989) | MK Tlapky v tahu | 81,03 |
36 | Pavel ŠTĚPÁN (1984) | Fyzio Step | 79,69 |
37 | Petr ŽAŽO (1990) | Radost z pohybu | 76,34 |
38 | Martin MACEK (1982) | Easy fitness Zlín | 59,15 |
39 | Pavel VLČEK (1996) | 57,59 | |
40 | Martin BAČÍK (1982) | 51,67 | |
41 | Petr KOPLÍK (1983) | Mártyho Afro Cirkus [MAC] | 25,00 |
Pořadí 2024 - kategorie MB
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Khýr BRONISLAV (1975) | MK PROSTĚJOV | 195,07 |
2 | Přema ŽALUDEK (1977) | SP Malenovice | 193,70 |
3 | Radoslav ŠÍBL (1980) | EKODRILL ZLÍN | 192,44 |
4 | Jan KÁBELA (1978) | SP Malenovice | 190,98 |
5 | Václav PETRÁSEK (1976) | 179,96 | |
6 | Jakub PLHOŇ (1978) | Mattoni FreeRun Zlín | 179,12 |
7 | Roman JANUŠKA (1981) | Samodílné skejty | 176,81 |
8 | Jakub SPOREK (1982) | ATLETIKA HOLEŠOV | 174,61 |
9 | Bohuslav KOMÍN (1976) | Mattoni FreeRun Zlín | 170,36 |
10 | Zdeněk VLÁČILÍK (1977) | SP Malenovice | 167,26 |
11 | Ivo HORKÝ (1984) | Zlín | 166,84 |
12 | Kamil KOZUB (1976) | SCMT | 165,84 |
13 | Jaroslav Buček (1975) | Sykora running | 165,27 |
14 | František MACHŮ (1980) | Kruháč team UB | 164,85 |
15 | Daniel BRÁZDIL (1975) | KESBUK | 164,43 |
16 | Zbyněk RAŠKA (1975) | SK ZaFaR Frenštát p. R. | 163,54 |
17 | Jaroslav FIODOR (1984) | Slečinky Napajedla | 163,06 |
18 | Jiří GARGULÁK (1977) | SP Malenovice | 160,81 |
19 | Pavel HAJEK (1983) | www.zlinska50.cz | 160,44 |
20 | Radek ERBEN (1977) | 159,55 | |
21 | Filip ZEMAN (1978) | Mattoni FreeRun Zlín | 159,39 |
22 | Jiří JAKEŠ (1977) | Eleven Head CST Cyklolive | 158,71 |
23 | Josef HRUBOŠ (1982) | 158,18 | |
24 | Ondřej SOUKENÍK (1983) | Gauneři Zlín | 157,92 |
25 | Jiří KAPUCIÁN (1975) | SP Malenovice | 157,66 |
26 | Pavel BAŽANT (1983) | Slečinky Napajedla | 154,51 |
27 | Richard KUDĚLKA (1976) | STG Zlín | 153,67 |
28 | Martin RES (1977) | Mattoni FreeRun Zlín | 148,48 |
29 | Vlastimil GAJDŮŠEK (1984) | 141,82 | |
30 | Radim JAROŠ (1975) | Mattoni FreeRun Zlín | 130,17 |
31 | Jan KOZÁNEK (1977) | 119,88 |
Pořadí 2024 - kategorie MC
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Svatopluk JANEČKA (1972) | Ski Turist Velké Karlovice | 191,82 |
2 | František DOSOUDIL (1970) | Solario team | 185,99 |
3 | Petr VABROUŠEK (1973) | TITAN TRILIFE | 184,52 |
4 | Marek CHMELA (1974) | Valachbajk team | 184,26 |
5 | Bronislav MATOUCH (1965) | TITAN TRILIFE | 184,00 |
6 | Pavel ČERVENKA (1969) | SP Malenovice | 182,79 |
7 | David LAVIČKA (1973) | Ghost Team | 180,06 |
8 | Petr BENÍČEK (1971) | STG Zlín | 178,33 |
9 | Pavel GABRHEL (1974) | STG Zlín | 169,94 |
10 | Roman BUBLÁK (1971) | NESMÍŠ TO VZDÁT !!! | 166,47 |
11 | David PROCHÁZKA (1970) | AC BUGGER | 162,17 |
12 | Karel SÝKORA (1967) | Sykora running | 161,28 |
13 | Roman ŠNAJDAR (1969) | Eleven head CST Cyklolive | 159,08 |
14 | Petr VIDLÁŘ (1971) | SP Malenovice | 148,58 |
15 | David ZACHARA (1973) | 147,95 | |
16 | Vlastimil KACHTÍK (1968) | eSVS.CZ Team | 147,38 |
17 | Jiří KVASNIČKA (1973) | Brusné | 146,85 |
18 | Martin KOZEL (1971) | 142,71 | |
19 | Ivo DANĚK (1967) | Mattoni FreeRun Zlín | 135,52 |
20 | David DOSPÍŠIL (1968) | Fuck Cancer | 131,85 |
21 | Petr TLUSTÁK (1971) | Zlín | 121,83 |
22 | Mario VÁCLAVEK (1966) | 77,70 |
Pořadí 2024 - kategorie MD
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Josef GARGULÁK (1962) | Sykora running | 173,29 |
2 | Jiří VINKLÁREK (1961) | TJ Rožnov pod Radhoštěm | 154,83 |
3 | Tomáš ČERNÝ (1958) | All Blacks Otrokovice | 150,21 |
4 | Miroslav ŠVIHEL (1958) | B.S. Slopné | 147,74 |
5 | Ivo JURYGÁČEK (1959) | SP Malenovice | 143,07 |
6 | Leopold POLANSKÝ (1963) | Valachbajk team | 140,24 |
7 | Jiří PETR (1954) | Kudlov | 139,98 |
8 | Petr FOJTÍK (1964) | Zvonek Sport Valašské Klobouky | 138,61 |
9 | Jiří PROKOP (1956) | Běhy Zlín | 132,42 |
10 | Leoš ERNEST (1962) | Titan Meniskus Lukov | 126,55 |
11 | Jiří PROCHÁZKA (1952) | Než si pro nás přijde | 119,88 |
Pořadí 2024 - kategorie MJ
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Václav PUMPRLA (2008) | ROHÁLOV bike team | 186,04 |
2 | Tobiáš TLUSTÁK (2007) | Zlín | 184,78 |
3 | Štěpán VESELÝ (2007) | OB Vizovice | 180,38 |
4 | Marek NEDBAL (2008) | Tj Prusinovice | 165,32 |
5 | Petr SOLAŘ (2006) | Solario team | 159,71 |
6 | Max MATYÁŠTÍK (2008) | TITAN TRILIFE | 100,00 |
7 | Jakub ORSAVA (2008) | TUFO CZ OTROKOVICE | 76,00 |
8 | Tomáš BARCIAGA (2008) | 63,17 |
Pořadí 2024 - kategorie MM
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Ondřej TRŇÁČEK (2009) | 84,49 | |
2 | Ondřej MERAVÝ (2010) | TJ Jiskra Otrokovice | 69,87 |
3 | Kryštov JANDÍK (2009) | 62,61 | |
4 | Jáchym SPOREK (2013) | Cyklokroužek Fryšták | 58,71 |
5 | Vojtěch KUČERA (2010) | Cyklokroužek Fryšták | 50,89 |
6 | Filip MACHŮ (2013) | Kruháč team UB | 49,89 |
Pořadí 2024 - kategorie ZA
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Markéta LACIKOVÁ (2003) | Démonky staříčských štol | 191,49 |
2 | Karolína LEČBYCHOVÁ (1991) | 184,07 | |
3 | Tereza MARŠALÍKOVÁ (1996) | STG Zlín | 180,14 |
4 | Ludmila POMPOVÁ (1998) | Canicross Zlín | 179,40 |
5 | Veronika SMYČKOVÁ (1986) | SUPP STORE NAPAJEDLA | 176,39 |
6 | Radka MIKULOVÁ (2004) | 175,73 | |
7 | Veronika BRÁZDOVÁ (1990) | Valachbajk team | 174,03 |
8 | Alena HOLBOVÁ (1986) | 161,94 | |
9 | Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) | Nabombíme to! | 160,06 |
10 | Denisa ŠVECOVÁ (1994) | 150,72 | |
11 | Jana VYORALOVÁ (1993) | 147,10 | |
12 | Nicola STAROVÁ (2002) | STG Zlín | 146,36 |
13 | Aneta KOTÍKOVÁ (1989) | 121,34 | |
14 | Jana MORAVCOVÁ (1981) | TJ Sokol Vizovice | 85,78 |
15 | Linda Luisa RADECKÁ (1978) | SKP Zlín | 83,94 |
16 | Lucie REPKOVÁ (1987) | 81,50 | |
17 | Soňa MIKULOVÁ (1991) | 71,38 | |
18 | Iveta MACEK (1987) | Easy fitness Zlín | 65,88 |
19 | Žaneta SZOCSOVÁ (1994) | Mattoni FreeRun Zlín | 62,65 |
20 | Magee NIRHASA (1979) | Sri Chinmoy Marathon Team | 7,59 |
Pořadí 2024 - kategorie ZB
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Eva KUČEROVÁ (1984) | Mattoni FreeRun Zlín | 200,00 |
2 | Mária SÝKOROVÁ (1979) | Sykora running | 194,72 |
3 | Jana ŽALUDKOVÁ (1975) | SP Malenovice | 190,35 |
4 | Marcela SKLENÁŘOVÁ (1977) | Mattoni FreeRun Zlín | 177,26 |
5 | Jana VESELÁ (1976) | OB Vizovice | 175,16 |
6 | Daniela SCHLOSSEROVÁ (1975) | 1KD | 173,46 |
7 | Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) | STG Zlín | 165,78 |
8 | Žaneta FOLTÝNOVÁ (1980) | STG Zlín | 162,37 |
9 | Pavlína MATUŠKOVÁ (1977) | STG Zlín | 153,60 |
10 | Bronislava VÁJOVÁ (1981) | STG Zlín | 149,41 |
11 | Eva ČÁSLAVSKÁ (1979) | Mattoni FreeRun Zlín | 148,97 |
Pořadí 2024 - kategorie ZC
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Hana LACIKOVÁ (1973) | Démonky staříčských štol | 185,51 |
2 | Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) | Mattoni FreeRun Zlín | 178,79 |
3 | Marie TOMANOVÁ (1966) | X-Trail Orlová | 164,43 |
4 | Anna Balážová (1974) | 160,76 | |
5 | Eva SOLAŘOVÁ (1970) | Solario team | 152,64 |
6 | Miroslava KYLIÁNOVÁ (1964) | 137,93 | |
7 | Jarmila FILIPOVÁ (1973) | 134,70 |
Pořadí 2024 - kategorie ZJ
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Tereza MERAVÁ (2008) | TJ Jiskra Otrokovice | 173,51 |
2 | Barča ŽALUDKOVÁ (2007) | SP Malenovice | 100,00 |
3 | Jůlie KVASNIČKOVÁ (2007) | 2B WINNER | 94,68 |
Pořadí 2024 - kategorie ZM
Pořadí | Závodník | Tým | Body |
---|---|---|---|
1 | Terka ŽALUDKOVÁ (2009) | SP Malenovice | 98,25 |
2 | Eliška BŘEZÍKOVÁ (2009) | 97,91 | |
3 | Veronika ŠÍBLOVÁ (2014) | ATLETIKA HOLEŠOV | 82,37 |
4 | Valerie MULLEROVÁ (2012) | Valachbajk team | 60,03 |
Týmové pořadí 2024
Pořadí | Tým | Body |
---|---|---|
1 | SP Malenovice | 767,85 |
2 | Valachbajk team | 740,45 |
3 | Mattoni FreeRun Zlín | 735,76 |
4 | Sykora running | 733,28 |
5 | STG Zlín | 709,05 |
6 | Solario team | 498,34 |
7 | Zlín | 473,45 |
8 | TITAN TRILIFE | 468,52 |
9 | TJ Jiskra Otrokovice | 418,87 |
10 | Démonky staříčských štol | 377,00 |
11 | DUVET HOVĚZÍ | 370,67 |
12 | KESBUK | 359,97 |
13 | OB Vizovice | 355,54 |
14 | Eleven head CST Cyklolive | 317,79 |
15 | Slečinky Napajedla | 317,58 |
16 | ATLETIKA HOLEŠOV | 256,98 |
17 | Kruháč team UB | 214,74 |
18 | MK PROSTĚJOV | 195,07 |
19 | Vseproakci.cz | 194,86 |
20 | EKODRILL ZLÍN | 192,44 |
21 | Ski Turist Velké Karlovice | 191,82 |
22 | NAPARIDERS | 188,98 |
23 | ROHÁLOV bike team | 186,04 |
24 | Brumov-Bylnice | 184,94 |
25 | Ghost Team | 180,06 |
26 | Canicross Zlín | 179,40 |
27 | Samodílné skejty | 176,81 |
28 | SUPP STORE NAPAJEDLA | 176,39 |
29 | 1KD | 173,46 |
30 | NESMÍŠ TO VZDÁT !!! | 166,47 |
31 | SCMT | 165,84 |
32 | Tj Prusinovice | 165,32 |
33 | X-Trail Orlová | 164,43 |
34 | SK ZaFaR Frenštát p. R. | 163,54 |
35 | AC BUGGER | 162,17 |
36 | Pobřeží kocoviny | 160,97 |
37 | www.zlinska50.cz | 160,44 |
38 | Nabombíme to! | 160,06 |
39 | Gauneři Zlín | 157,92 |
40 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | 154,83 |
41 | All Blacks Otrokovice | 150,21 |
42 | B.S. Slopné | 147,74 |
43 | eSVS.CZ Team | 147,38 |
44 | Brusné | 146,85 |
45 | Kudlov | 139,98 |
46 | Zvonek Sport Valašské Klobouky | 138,61 |
47 | Běhy Zlín | 132,42 |
48 | Fuck Cancer | 131,85 |
49 | Titan Meniskus Lukov | 126,55 |
50 | Easy fitness Zlín | 125,03 |
51 | SKB Zlín C | 124,97 |
52 | Než si pro nás přijde | 119,88 |
53 | Cyklokroužek Fryšták | 109,60 |
54 | 2B WINNER | 94,68 |
55 | Valašský soubour Kašava | 88,17 |
56 | TJ Sokol Vizovice | 85,78 |
57 | SKP Zlín | 83,94 |
58 | MK Tlapky v tahu | 81,03 |
59 | Fyzio Step | 79,69 |
60 | Radost z pohybu | 76,34 |
61 | TUFO CZ OTROKOVICE | 76,00 |
62 | Mártyho Afro Cirkus [MAC] | 25,00 |
63 | Sri Chinmoy Marathon Team | 7,59 |