Podzimní běžecký kemp

14. – 17. 11. 2019


Běžecký kemp zaměřený na techniku běhu a trailový běh v lesích okolo Trnavy u Zlína. Čekají vás dny plné běhu, cvičení, povídání, dobrého jídla a wellness.

Budeme se věnovat nácviku správné běžecké techniky, intervalovému tréninku, běhu do kopců a z kopců, trailovému běhu. Večer probereme jak trénovat, co na sebe, co jíst a pít či jak regenerovat. Po předchozích pozitivních ohlasech nebude chybět testování běžecké ho vybavení s běžeckou speciálkou Best4Run z Přerova.

Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí zlepšit svou běžeckou techniku a objevit krásu běhu v přírodním terénu.

Ubytováni budete ve 2-4 lůžkových pokojích Penzionu RS Trnava. Stravování je zajištěno formou plné penze a svačinek. Pitný režim Mattoni a nějaký ten čaj nebudou chybět. V ceně kempu je i wellness (sauna, vířivka, bazén).

Kemp začíná obvykle ve čtvrtek v 16 hodin prvním společným výběhem a večeří. V pátek a v sobotu jsou dvě fáze fyzické přípravy, večer pak pokračuje teoretickou částí a regenerací. Závěr kempu je v neděli společným dopoledním výběhem a obědem.

 

Cena:

4499 Kč do 30. 9. 2019 (včetně zaplacení)
4799 Kč do 31. 10. 2019 (včetně zaplacení)

 

PŘIHLÁŠKA

Deadline přihlášek: 31. 10. 2019 (po tomto datu musíme uzavřít rezervaci, proto prosím přihlášení neodkládejte)