HLAVNÍ PARTNER SOUTĚŽE

      

 

Společnost TAŠ - STAPPA beton byla založena v roce 2000 společně firmou TAŠ PREFA, která působila od roku 1991 jako výrobce prefabrikátů a od roku 1996 i jako dodavatel transportního betonu ve Zlínském regionu a společností STAPPA mix Brno, předního výrobce betonových směsí v Brněnském regionu od roku 1991.
 

Nabízíme i kamenivo

V roce 2004 jsme rozšířili naši nabídku o prodej těžených a drcených kameniv různých frakcí a druhů kvality. Našimi zákazníky jsou jak drobní odběratelé, malé a střední firmy, tak velké stavební společnosti zaměřující se na zakázky většího rozsahu. Drobné odběry jsou realizovány z našeho prodejního skladu ve Zlíně – Loukách a to buď naší dopravou (avie, liaz, tatra) nebo dopravou vlastní. Větší stavby zásobujeme především dodávkami přímo z výrobny pomocí velko-objemových nákladních automobilů.
 

Nabídka rozšířena o dřevo

Na konci roku 2007 jsme převzali provoz dřevařské výroby ve Zlíně – Loukách a znovu tím rozšířili naši nabídku o dodávky veškerého stavebního řeziva pro výrobu krovů, ale i řeziva pro bednění. Dále pak řezivo hoblované a impregnované. Původní nabídku pily jsme rozšířili o nabídku štípaného dříví pro topení v kotlích a krbech v délkách 33, 40 a 50cm.

Trvalou snahou je rozšiřovat a zlepšovat naši nabídku výrobků a služeb za pomoci moderní techniky a moderních postupů.
 

Unikátní stavební systém PURLIVE

V roce 2013 byla zahájena výroba unikátních stavebních systémů pod značkou PURLIVE. Stavební systém PURLIVE je určen pro řešení konstrukcí nosných stěn, stropů a střech. Může být využit při stavbách rodinných domů, bytových a polyfunkčních domů, dále pak i při stavbě letních a víkendových domků. Systém splňuje velmi náročné energetická kritéria vyplývající z předpokládaných budoucích norem EU v této oblasti.
Od roku 2014, v rámci organizační restrukturalizace, zabezpečuje výrobu a prodej betonových směsí, kameniva, stavebního řeziva a palivového dříví 100% vlastněná dceřiná společnost TAŠ-STAPPA s.r.o.. Prodej stavebních systémů PURLIVE 100% vlastněná dceřiná společnost PURLIVE s.r.o..

Podrobnější informace naleznete na stránkách společnosti www.tas-stappa.cz a www.purlive.cz

 


 

 

V naší restauraci Maxima dbáme hlavně na to, aby si každý náš zákazník našel to své.
Nabízíme vám pokrmy založené převážně na recepturách  české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Kdo si u nás z jídelního lístku nevybere, tomu vytvoříme pokrmy na přání z námi dostupných surovin.
Jsme připraveni Vám naslouchat a plnit všechna vaše gurmánská přání. Největší důraz klademe na výběr surovin, proto u nás zpracováváme pouze suroviny  kvalitní. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná chuti, která dokonale uspokojí všechny Vaše smysly.
 

Profesionální personál

Užijte si zážitek z návštěvy restaurace Maxima podtržený pozornou péčí našeho teamu číšníků a kuchařů. Splníme vaše přání a dohlédneme na to, abyste se u nás cítili dobře. Víme, že kulinářský zážitek by nebyl dokonalý, pokud by jídlo nebylo servírováno s láskou. Navštivte nás a my se o vás postaráme.
 

Příjemné prostředí  restaurace

  • Kvalitní a profesionální obsluha
  • Každodenní provoz
  • Oslavy, firemni akce
  • Degustační menu včetně vinné degustace
  • Kapacita: 65 osob + 25 osob salónek

Pozvěte své přátele, rodinu nebo obchodní partnery na výbornou degustační večeři či oslavu.

Rádi pro vás připravíme degustační oběd či večeři  s možností vinné degustace a dalším doprovodným programem dle vašeho přání.

Restaurace Maxima - http://www.restauracemaxima.cz/

K. H. Máchy 1230
76502 Otrokovice - Kvítkovice
telefon: 577 591 222
e-mail: info@restauracemaxima.cz
http://www.facebook.com/restauracemaxima 

 


 

 

Jsme specializovaný běžecký e-shop s veškerým sortimentem pro běhání a běžce. Máme jak profesionální vybavení tak oblečení i obuv pro rekreační běžce. Díky tomu, že jsme autorizovaným prodejcem značek Nike, Adidas a Salomon, můžeme vám nabídnout vždy to nejnovější z jejich běžeckých kolekcí.

 

Běžecká obuv

Asi hlavní část našeho sortimentu tvoří kvalitní běžecká obuv, určená pro každý terén a způsob tréninku. Od klasických běžeckých treter, přes běžecké boty na silnici až po speciální závodní běžecké boty nebo odpružené boty Salomon na trail.

 

Běžecké oblečení

Důležitou součástí každého běžce je vhodné oblečení pro dané venkovní podmínky. Nenabízíme levné značky, ale jelikož také sami běháme, máme rádi kvalitu! Tu také můžete očekávat od funkčního oblečení z naší nabídky.

 

Běžecké doplňky a výživa

Pokrýváme kompletní potřeby pro váš pohodový běh. Jestliže tedy chcete zlepšovat své běžecké výkony, vyzkoušejte řadu výživových doplňků Enervit či Powerbar – určených přímo pro běžce.  Nevíte jak si připnout číslo na vaše závodní tričko? Použijte magnetické připínáčky – Fixpoints, které to za vás vyřeší.

 

Aktuální informace o běhání a rady pro běžce

Zajímáte se o běhání již více? Chcete být v obraze, co je nového na poli běžeckého vybavení? Chcete vylepšit svůj běžecký trénink praktickými radami? V tom případě navštivte náš blog o běhání, kde exkluzivně spolupracujeme se známým běžeckým trenérem Pavlem Novákem.

Kde nás najdete:

 


 

Autorizované servisní centrum MONTANA SWISS, vybavené plně automatickým strojem MONTANA CHALLENGE a MONTANA RACE EDGE.

Jsme největší půjčovnou lyží, snowboardů a běžek ve Zlíně, poskytujeme celoroční zápůjčky, k dispozici máme přes 400 párů lyží.

Jsme lyžařská speciálka. Zakoupíte u nás zboží nejpopulárnějších značek. Profesionálně Vám poradíme s výběrem vybavení pro lyžování i běžky.

www.avexski.cz

 


 

Běhání je naše vášeň už spoustu let, chtěli jsme, aby to bylo poznat i v naší běžecké speciálce a na e-shopu. Značky, které prodáváme nejen pečlivě vybíráme, ale také zkoušíme, jak sedí a jestli nemají nějaké mouchy. Nevadí nám, když u nás strávíte dvě hodiny výběrem boty, protože víme, že to je čas, který věnujete svému zdraví. A že jsme tu od toho, abychom vám pomohli.

 

Diagnostika

V naší prodejně v Přerově děláme statickou i dynamickou diagnostiku došlapu. Díky ní vám dokážeme poradit s výběrem bot co možná nejlépe.

 

Poradenství

Diagnostika není všechno. Skladem máme stovky modelů a klidně vám je dáme vyzkoušet všechny, když budete chtít. Principem je vybrat takové boty, které vám budou na noze dokonale sedět a budou vám dělat radost z běhání.

 

Běžecké tréninky

Kajsa a Koňas. Adéla Balůsková a Honza Koňařík. Naši trenéři. Každou neděli pořádají běžecký trénink na stadionu v Přerově, kde s vámi promrskají techniku a budou ji postupně pilovat.

 

Závody

Pořádáme závody Ledňáček s Best4Run a Běh pro Tobiáška. Kromě toho se každý rok účastníme řady závodů, na kterých půjčujeme testovací boty nebo boty prodáváme.

 

Naši běžci

Běhá s námi i pár běžců, se kterými sdílíme jejich úspěchy i tréninkovou dřinu. Jsou to Any Brychtová, Pavel Červenka, Vendula Horčičková, Petra Kamínková, Katka Müllerová, Vašek Vandrovec a Kristýna Skupieňová.

www.best4run.cz