• Úvod
  • Běžecká škola

Běžecká škola Zlín


Běžecká škola Miloše Škorpila nyní i ve Zlíně pod vedením trenéra Boba Komína. Pořádáme výběhy do přírody i po městě.

Organizujeme bežecké kempy, setkání, přednášky, spolupodílíme se nejen na běžeckých akcích!

www.bobkomin.run

 

Běžecký kemp Běhy Zlín 2019

Naučte se běhat přirozeně, tak aby vás běh bavil a nebolel. Spolek Běhy Zlín, Běžecká škola Zlín a studio Fyzio Movement připravili druhý běžecký kemp v termínu od 4. do 7. dubna 2019 v krásném prostředí Beskyd ve Velkých Karlovicích.

Běžecký kemp je určen pro začátečníky i zkušenější běžce. Cílem kempu nejsou primárně uběhnuté kilometry, ale zejména běžecká technika, přirozený běžecký styl, cvičení pro běžce a regenerace. Účastníci kempu se seznámí s prvky běžecké abecedy, osvojí si základy běhání, naučí se, jak se před běháním stravovat, jak a co pít, jak odpočívat, jak se připravit na závod.

 

Více informací

 

Příprava na Festivalový půlmaraton

Běžecká škola Zlín, studio Fyziomovement ve spolupráci s organizátorem Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2019 zrealizuje přípravný běžecký program. Jeho cílem je nachystat běžce na červnový půlmaraton v čase pod 2 hodiny a běžce na čtvrtmaraton pod 1 hodinu.

Běžeckou přípravu povede tým trenérů kondičního běhu Běžecké školy Zlín a pohybových a fyzio specialistů studia Fyziomovement. Běžecký program je určený pro všechny běžce bez rozdílu výkonnosti. Podmínkou účasti v programu je zakoupená registrace na zlínský festivalový půlmaraton, který se běží 1. 6. 2019. Kapacita programu je omezena na 20 běžců.

 

Více informací