Běžecká škola Zlín


Naučte se běhat přirozeně, tak aby vás běh bavil a nebolel. Spolek Běhy Zlín, Běžecká škola Zlín a studio Fyzio Movement připravují v průběhu roku běžecké kempy v různých lokalitách. Poslední kemp proběhl v krásném prostředí Beskyd ve Velkých Karlovicích.

Běžecké kempy jsou určeny pro začátečníky i zkušenější běžce. Jejich obsah je mírně odlišný, vzhledem k různým lokalitám. Vždy máme připraveno několik variant programu, aby ho zvládl každý.

Na všech kempech je součástí programu běžecká abeceda, přirozený běžecký styl, strečink, funkční trénink a povídání o běžeckých tématech (strava, oblečení, obuv, trénink, regenerace, závody apod.)

Začátečníci zde získají nové poznatky a zkušenosti a budou se tak moci běhání věnovat s radostí a menším úsilím. Pokročilejší zrychlí, zlepší si techniku a dostanou odpovědi na svoje otázky o běhání. Všichni pak získají spoustu zážitků a nových kamarádů, vymění si zkušenosti s ostatními zapálenými běžci!

 

Jarní běžecký kemp v Beskydech 30.4. - 3.5.2020

Běžecký kemp zaměřený na trailový běh se uskuteční v Beskydech. Čekají vás dny plné běhu, cvičení, povídání, dobrého jídla a wellness.

 

Více informací | PŘIHLÁŠKA

 

Kdo se vám bude na kempech věnovat

Bohuslav Komín, trenér kondičního běhu a chůze Běžecké školy Zlín, kouč Mattoni Freerun Zlín, dlouholetý běžec na vytrvalostních tratích, organizátor běžeckého seriálu Běhy Zlín a spoluzakladatel a hlavní pořadatel Festivalového půlmaratonu Zlín a seriálu Valachy tour.

www.bobkomin.run

Markéta Fussová, koučka Mattoni FreeRun Zlín, trenérka kondičního běhu, atletická trenérka 3.třídy. Běhá od 14 let a doufá, že ještě dlouho bude.

www.facebook.com/groups/Freerun.Zlin.TlustaHora

Kateřina Antošová, zakladatelka a jednatelka studia Fyzio Movement – zkušená atletická trenérka a fitness instruktorka. Věnuje se především kvalitě pohybu a metodickému učení, přičemž dbá na správné provedení a zdravotní pohled.

www.fyziomovement.cz/bc-katerina-antosova-movement-specialist

Věra Vystrčilová, fyzioterapeutka a běžkyně, která se v poslední době věnuje ultratrailovému běhu. Vede fyziotréninky a rekondiční služby pro děti, mládež, dospělé začátečníky, pokročilé i vrcholové sportovce, věnuje se tejpingu a metodice běhu

www.fyziomovement.cz/mgr-vera-vystrcilova-fyzio-specialist