SHRNUTÍ SEZÓNY 2014 OD ZBYŇKA

Celoroční soutěž běžců - vytrvalců Zlínska 2014 - 2015

Silvestrovský běh ukončil 31. ročník Celoroční soutěže běžců - vytrvalců Zlínska, který v roce 2014 zahrnoval celkem 17 závodů ve Zlíně a blízkém okolí. Na nich startovalo celkem 2 292 běžců, což představuje průměrnou účast 134 startujících na jednom závodě. V soutěži jednotlivců se v průběhu roku po započtení nejlepších 8 bodových zisků vystřídalo v jednotlivých 4 mužských a dvou ženských kategoriích i několik lídrů. V soutěži týmů se od prvního závodu ujal vedení obhájce putovního poháru Author Tufo Trilife Zlín. Až v závěru soutěže od 14. závodu ovšem vedení převzal tým Slečinky Napajedla a těsný náskok udržel až do konce.

Děkujeme všem běžcům za účast, gratulujeme vítězům a tímto bychom Vás rádi pozvali k účasti v tomto běžeckém seriálu, který bude zahájen prvním závodem v sobotu 14. února – 23. ročníkem Běhu Jižními svahy. Délka závodů se pohybuje od cca 3 km až po půlmaratóny. Seriál je určen pro širokou sportovní veřejnost a už při absolvování jednoho závodu je účastník započítán do průběžného pořadí, přičemž do konečného pořadí se bude započítávat jen 8 nejlepších bodových zisků. Do soutěže týmů se budou započítávat všechny závody. Součástí některých závodů byly a budou i běhy pro děti.

Další podrobnosti, informace o seriálu, pravidla, propozice jednotlivých závodů, historii a vše potřebné najdete na webových stránkách této soutěže na www.behyzlin.cz

Těšíme se na Vaši účast !
 

SOUHRN ROČNÍKU 2014
 

VÝVOJ POŘADÍ 2014