Mikulášská nadílka bude bohatá

2/12/2018

Mikuláš se blíží a s tím i Mikulášský běh s Cyrilem pro Krtka pořádaný Běhy Zlín, firmou Krajči a za podpory Lukáše Jasenského. Vítěžek z celé akce půjde na Nadační fond dětské onkologie Krtek v Brně.

Mikuláš se blíží a s tím i Mikulášský běh s Cyrilem pro Krtka pořádaný Běhy Zlín, firmou Krajči a za podpory Lukáše Jasenského. Vítěžek z celé akce půjde na Nadační fond dětské onkologie Krtek v Brně.

Mikulášská nadílka bude pořádná! Každý účastník závodu se může těšit na tašku plnou překvapení od pořádajícího spolku Běhy Zlín a firmy Krajči.

 

Odměny pro každého účastníka a pro nejlepší

Součástí balíčku budou i vzorky potravin od české firmy Your Body. Mimochodem tato značka zde bude mít i stánek s ochutnávkou svých produktů.

Mikulášský běh s Cyrilem pro Krtka 2018 se poběží na dvou tratích a v každé vyhlašujeme celkem 8 kategorií. Rozdáme tedy 48 hodnotných cen.

Vítězové jednotlivých kategorií včetně nejlepšího muže a ženy se pak mohou těšit například na outdoorové dárky od společnosti bulloutdoorshop.cz a SP SPORT. Tím ale nekončíme!

Do závodu dále věnovala mikulášskou nadílku firma Doller, Bai Mai thajské masáže a penzion Bobrovník.

Na závodu bude i stánek přerovské běžecké speciálky Best4Run, kde si budete moct půjčit k testování běžecké boty. Prodejna do cen pro nejlepší věnovala finanční dárkové poukazy a běžecké čelenky.

Památeční sportovní čelenky pro každého účastníka závodu vyrobila za zvýhodněných podmínek společnost Rituall z Frenštátu. Rovněž její stánek najdete v zázemí Mikulášského běhu. Můžete si tak na místě koupit funkční čepice, čelenky či šátky.

Sportovní ponožky pro běžce a dárkové poukazy na nákup věnoval eshop se sportovním vybavením online-sport.cz ze Zlína Malenovic.

Hodnotné ceny věnovala do závodu i společnost Trelleborg ze Zlína.

 

Tombola startovních čísel bude po vyhlášení

Nezapomínáme ani na tombolu startovních čísel. Těšit se můžete na krásné dárky od našich partnerů. Předem můžeme prozradit, že hlavní cenou v tombole startovních čísle bude ubytování na dvě noci pro dvě osoby v penzionu Bobrovník v Jeseníkách, včetně snídaně a venkovní sauny.

V tombole najdete i dárkové balení vína, dárkové balení ořechů, poukazy do autoservisu.

Tímto chceme poděkovat všem partnerům, kteří jdou do závodu s námi.

Moc se na Vás všechny těšíme v sobotu 8. 12. 2018 na fotbalovém hřišti ve Zlíně-Loukách od 8:30 hodin, kdy začíná prezence.